Dawid66
Dołączył/a: lipiec 2013
Rzeszów
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@paweldunajecfcb Daruj sobie oglądanie tego meczu :D
5
Dziwne uczucie kiedy patrzysz na swojego ukochanego zawodnika największej legendy klubu któremu kibicujesz a on na sobie ma koszulkę klubu którego nienawidzisz
8
Ale jak to do Listopada nie będzie Aguero przecież 70% na tej stronie twierdziło że będzie Messi-Aguero-Depay to trzeba sprzedać Grizmana bo to szrot i będzie niepotrzebny
0
@Muszynianka w 2020 miały być pierwsze info odnośnie 2 części a tu mamy 2021 i wciąż cisza
2
Depay-Grizman-Messi ale to będzie latało
0
proszę o linka :D
3
Sezon na Dejcie Linka uważam za rozpoczęty
0
@AlexDark00 Dlaczego ma płonąć skoro prawdę napisałeś?
7
Mam nadzieję że to ostatni artykuł o tym Najemniku na tej stronie
0
@deyna2018 Ja mam wykupiony Avast Antyvirus i jestem zadowolony
11
https://static.fangol.pl/content/8/0/d/80d3debb8f220a75d06a71bd7fd01eb4-598.jpg
Tak będzie
0
@Messibestplayerintheworld O Saulu było głośnio podajże w sezonie 2015/16 bo wielki talent od tamtego czasu cisza wdg mnie on nam jest kompletnie nie potrzebny
4
Suarez za darmo teraz Grizman za najgorzej wyglądającego pomocnika w poprzednim sezonie w Atleti
Jesteśmy mistrzami naprawdę :D
7
ALEŻ TO JEST PIĘKNE
Oby ten obrazek powrócił w następnym sezonie
0
@LioMessi10
ja też szukałem ale zadowoliłem się tym
1
@Messibestplayerintheworld Pewnie TVP Sport
3
@Barca1992 BarcaInfo
0
@korolocik Racja lepiej Dembele zostawić chociaż będziemy mieli pewność że nasi lekarze nudzić się nie będą
4
Żal się robi jak się czyta komentarze żeby wywalić grizmana bo słaby, bo nie ma 50 goli w sezonie bo kosztował 140 milionuf eułro szkoda że ci znawcy nie pamiętają kto nam dał awans z Granadą w PK i był drugim graczem w drużynie jeśli chodzi o gole i asysty a o waleczności w defensywie się nie mówi bo przecież napastnik nie musi pomagać w pomocy czy obronie on ma tylko na podanie czekać
0
@doc U nich w rodzinie wszyscy są do siebie podobni xd
0
@marSON Wziąłem to z neta więc nie do mnie problem xd
0
@Sulimo Pomidora
2
Zarobki Leo Messiego w FC Barcelonie:
88 mln euro za rok
7,3 mln euro za miesiąc
około 241 tys. euro za dzień
100 tys. euro za godzinę
1,6 tys. euro za minutę
Faktycznie jak by to zmalało o połowę trzeba by było sobie z ust wyjmować i dzieciom dać :D Byłby problem z wyżywieniem rodziny
7
Nie porównuj jak ktoś zarabia 3-4 tyś miesięcznie a Messim który zarabia 700 tyś tygodniowo xd
0
Podobno Messi był dzisiaj widziany w pośredniaku
0
Ter Stegen
Dest Gracia? Pique Alba
Busi
De Jong Pedri
Grizman
Messi Depay
Wdg mnie taki skład na następny sezon
A wasz ? :)
8
A niektórzy wolą zostawić jego niż Antka :) Fuking lodżik
8
Może nie ma umiejętności na taki klub jak Barca ale w pracy może być wzorem do naśladowania
5
@rogal478 Z umtitim nigdy nie wygraliśmy potrójnej korony ;) ostatni raz wygraliśmy w sezonie 2014/15 a Umtiti jest z nami od sezonu 16/17
0
Cześć wszystkim jaka jest pogoda u was ? U mnie Podkarpacie okolice Rzeszowa i zbiera się na burze