Dawid66
Dołączył/a: lipiec 2013
Rzeszów
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czekam aż będą hejty na giriza że kosztował 120 milionów i sam powinien ten mecz wygrać
0
Artur za Pjanicia :D tak wam przypomnę tylko
1
Boli was mały brajtłajt ?
1
Pijany i Rysiek w pierwszym składzie :O
0
Siemka jaki macie wymarzony skład na sezon 21/22
24
Grizi W 2021 roku
10 meczy
7 goli
6 asyst
0
on kosztował 120 milionuf powinien już 4 sczelić
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Grizman ratuje mecz
0
Latający Francuz
0
@333tricampeones333 Rydzyk w niedzielę wyklnie cię z ambony
0
Messi do zmiany jak widzę takie komentarze to mnie krew zalewa on może sobie spać na środku to będą bali się go obudzić
1
Klontfa Trinkało
0
@Couti11 Vamos !
0
Ten bramkarz to Petr Czech a ci się dziwią że karnego wyciągnął
1
Trinkało prawo paskala kto wybył ten za.....
1
Dobra czas wpuścić Messiego
3
Glizman kosztował 120 miljonuw ełro on powinien gole szczelać nie asystować
1
@Jakchcesz Grizman kosztował 120 mln Ełro
0
Śmieszy mnie też to jak narzekacie że Grizz kosztował 120 mln w Atleti był liderem zespołu był jednym z najlepszych napastników w Europie to co za 10 mln mieli go nam oddać ? Barca tylko potrafi oddawać za Darmo
3
Co dzis pokazał Pedri, Brajt ? grają słabo jak i grizman ale Grizman dostanie za wszystkich xd
1
Ogl jestem na dwóch dietach bo jedną się nie najem ale na wigilię trzeba się nażreć bo to tradycja ;)
Wesołych świąt Barcomaniacy ;)
0
Można poprosić link do meczu
Z góry dziękuję
0
Ok dzięki za opinię ;)
1
@NGTRX Dzięki Bardzo ;)
0
Dobry wieczór Panowie i Panie niestety nie mogłem oglądać dzisiejszego meczu napisał by mi ktoś jak się dzisiaj sprawowali nasi chłopcy ? kto na + kto na -
i o co chodzi z tym Grizzem ? :D
9
grizman to jedyny piłkarz z formacji ofensywnej co po utracie piłki wraca się pod swoją bramkę niesamowite zaangażowanie
16
tylko głupek będzie uważał że Grizmann jest słabym piłkarzem tu ewidentnie jest problem z głową nie z umiejętnościami
0
pamiętam griza za czasów Atleti i Realu to jest coś nieprawdopodobnego co teraz gra
2
Koeman miał wnieść świeżość i coś nowego a okazał się być rudym Setienem