Dawid66
Dołączył/a: lipiec 2013
Rzeszów
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Ale Messi dzisiaj denerwuje on ma chyba ból pupy do Grizmanna że jego Francja wywaliła go z MŚ
0
Podzielił by się ktoś linkiem do meczu ?
Z góry dziękuje
0
@Nicko Idealny mecz dla ludzi chorujących na bezsenność
0
Ale mecz ! Szpakowski zasypiać zaczyna Żewłakow co minutę musi go szczypać
7
Czy wy też zauważyliście że Messi ''nie chce '' widzieć Grizmanna ?
0
@ShinobiQWE U mnie na Podkarpaciu Słonecznie jak w lipcu czy sierpniu :D
0
@Rewolucja123 Zamiast Vidala to bym jeszcze na bramkę Iniakiego Pene wsadził
2
Poratuje ktoś linkiem ?
Z góry dzięki :D
0
@cules100pro a kto dzisiaj tragedii nie gra ?
31
Bardzo mi się podobała Granada
Wykonali tytaniczna pracę w defensywie, przesuwanie, doskok, zawężenie. Powodowało to że Barca miała piłkę ale długo bez szansy bramkowej
Więc nie piszcie o ''Turbo słabej Granadzie''
6
@kubix05 Eh najlepsi menele w kraju :D (Solejuk,Hadziuk,Pietrek,Japycz) :D
0
witam ma ktoś może fajny link do meczu ?
0
De Jong podczas 3 sezonów w Ajax zdobył 5 bramek to czym wdg ciebie zasłużył sobie na łatkę świetnego pomocnika ?
1
@Shear007 De Jong nie jest od strzelania goli tylko do dominowania środka
0
Poratuje ktoś linkiem do meczu :D
z góry dziękuje
0
@koksik2700 Nie śmiej się z mojego brata i taty każdemu może się zdarzyć
1
@Messibestplayerintheworld O ile się nie mylę to Szef MC powiedział kiedyś że dopiero jak ktoś da 250 mln za De Bruyne to zasiądą do rozmów
2
@tediko Napisane jest według doniesień ESPN a nie według doniesień Dawid66 ;D zobaczyłem ciekawy tekst więc postanowiłem wam go pokazać
0
Według doniesień ESPN Arturo Vidal wściekł się na Ernesto Valverde, gdy dowiedział się, że nie zagra w wieczornym El Clasico. Chilijczyk opuścił podobno trening "Dumy Katalonii". Nie pomogła nawet interwencja pozostałych piłkarzy zespołu.
0
Od pierwszego momentu poczułem się w Monachium bardzo dobrze. Podjąłem właściwą decyzję. Vasco da Gama to klub mojego serca, bo tam zaczynałem swoją przygodę z piłką. Jednak w pełni identyfikuję się także z Bayernem, gdy dla niego gram - dodał.
27-latek liczy, że zostanie w Niemczech na dłużej i już uczy się nowego języka.
- Staram się ze wszystkich sił, ale jeszcze nie mówię płynnie. Chodzę na kurs niemieckiego. To trudny język, więc potrzebuję na to trochę czasu - zakończył.
Philippe Coutinho
To już go raczej w naszych barwach nie zobaczymy
0
Poratował by ktoś linkiem do meczu ? :D
0
Błagam poratuj ktoś linkiem :D
0
Bracia i Siostry poratujcie linkiem :D
0
Błagam poratuj ktoś linkiem do meczu :/ albo napiszcie z jakich stron bierzecie linki ;)
Dzięki
0
Proszę o linka na telefon pomóżcie :D
2
Śmieszy mnie zachowanie niektórych użytkowników :)
Po odejściu Neymara pluli mu w twarz wyzywali od K5$w, c%*)a, po MŚ dziękowali wszystkim bogom świata za to że już go tutaj nie ma a jak nagle pojawia się temat że wróci modlą się znowu do tych samych bogów żeby wrócił
DLA MNIE on jest skończony i pod żadnym pozorem nie chcę żeby wrócił
Moja opinia :-) dziękuję
0
@Leoo94 Ja przeżyłem już kilka końców świata moim wnuczkom też się to uda ;)
1
@barcanawieki Geralt: Szkoda mi konia najchętniej wychędożył bym go za kare
6
Ma ktoś nr do Valverde ? bo mój przyjaciel Geralt chce mu powiedzieć fraszkę czy coś
1
@Kamilos84 Radzę przeczytać ci wywiady z Pochettino :D zobaczysz jakie ma zdanie o naszym klubie