16

Ale Messi dzisiaj denerwuje on ma chyba ból pupy do Grizmanna że jego Francja wywaliła go z MŚ

0

Podzielił by się ktoś linkiem do meczu ?
Z góry dziękuje

0

@Nicko Idealny mecz dla ludzi chorujących na bezsenność

0

Ale mecz ! Szpakowski zasypiać zaczyna Żewłakow co minutę musi go szczypać

7

Czy wy też zauważyliście że Messi ''nie chce '' widzieć Grizmanna ?

0

@ShinobiQWE U mnie na Podkarpaciu Słonecznie jak w lipcu czy sierpniu :D

0

@Rewolucja123 Zamiast Vidala to bym jeszcze na bramkę Iniakiego Pene wsadził

2

Poratuje ktoś linkiem ?

Z góry dzięki :D

0

@cules100pro a kto dzisiaj tragedii nie gra ?

31

Bardzo mi się podobała Granada
Wykonali tytaniczna pracę w defensywie, przesuwanie, doskok, zawężenie. Powodowało to że Barca miała piłkę ale długo bez szansy bramkowej
Więc nie piszcie o ''Turbo słabej Granadzie''

6

@kubix05 Eh najlepsi menele w kraju :D (Solejuk,Hadziuk,Pietrek,Japycz) :D

0

witam ma ktoś może fajny link do meczu ?

0

De Jong podczas 3 sezonów w Ajax zdobył 5 bramek to czym wdg ciebie zasłużył sobie na łatkę świetnego pomocnika ?

1

@Shear007 De Jong nie jest od strzelania goli tylko do dominowania środka

0

Poratuje ktoś linkiem do meczu :D
z góry dziękuje

0

@koksik2700 Nie śmiej się z mojego brata i taty każdemu może się zdarzyć

1

@Messibestplayerintheworld O ile się nie mylę to Szef MC powiedział kiedyś że dopiero jak ktoś da 250 mln za De Bruyne to zasiądą do rozmów

2

@tediko Napisane jest według doniesień ESPN a nie według doniesień Dawid66 ;D zobaczyłem ciekawy tekst więc postanowiłem wam go pokazać

0

Według doniesień ESPN Arturo Vidal wściekł się na Ernesto Valverde, gdy dowiedział się, że nie zagra w wieczornym El Clasico. Chilijczyk opuścił podobno trening "Dumy Katalonii". Nie pomogła nawet interwencja pozostałych piłkarzy zespołu.

0

Od pierwszego momentu poczułem się w Monachium bardzo dobrze. Podjąłem właściwą decyzję. Vasco da Gama to klub mojego serca, bo tam zaczynałem swoją przygodę z piłką. Jednak w pełni identyfikuję się także z Bayernem, gdy dla niego gram - dodał.
27-latek liczy, że zostanie w Niemczech na dłużej i już uczy się nowego języka.
- Staram się ze wszystkich sił, ale jeszcze nie mówię płynnie. Chodzę na kurs niemieckiego. To trudny język, więc potrzebuję na to trochę czasu - zakończył.

Philippe Coutinho

To już go raczej w naszych barwach nie zobaczymy

0

Poratował by ktoś linkiem do meczu ? :D

0

Błagam poratuj ktoś linkiem :D

0

Bracia i Siostry poratujcie linkiem :D

0

Błagam poratuj ktoś linkiem do meczu :/ albo napiszcie z jakich stron bierzecie linki ;)

Dzięki

0

Proszę o linka na telefon pomóżcie :D

2

Śmieszy mnie zachowanie niektórych użytkowników :) 
Po odejściu Neymara pluli mu w twarz wyzywali od K5$w, c%*)a, po MŚ dziękowali wszystkim bogom świata za to że już go tutaj nie ma a jak nagle pojawia się temat że wróci modlą się znowu do tych samych  bogów żeby wrócił 
DLA MNIE on jest skończony i pod żadnym pozorem nie chcę żeby wrócił 

Moja opinia :-) dziękuję 

0

@Leoo94  Ja przeżyłem już kilka końców świata moim wnuczkom też się to uda ;) 

1

@barcanawieki Geralt: Szkoda mi konia najchętniej wychędożył bym go za kare 

6

Ma ktoś nr do Valverde ? bo mój przyjaciel Geralt chce mu powiedzieć fraszkę czy coś 

1

@Kamilos84 Radzę przeczytać ci wywiady z Pochettino :D zobaczysz jakie ma zdanie o naszym klubie 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?