Dawid66
Dołączył/a: lipiec 2013
Rzeszów
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Taka ciekawostka
---------------------------------------
Primera División
37-Mecze
15-Gole
Antoine Griezmann
----------------------------------------
Bundesliga
26-Mecze
18-Gole
Paco Alcacer
0
Wdg ciebie cou jest stary ? ja tam w niego wierzę i wiem że odnajdzie formę ja bym go zostawił
Jak to mówią Gimbusy ? RUBCIE SKRINYYY
0
Wtedy poleciała szklanka ;)
3
Przy golu na 4-0 przywaliłem w Laptopa i rozwaliłem dysk główny i mam mocno obity nadgarstek
Barcelona potrafi zranić nie tylko w serce.............
62
Irytuje mnie ciągła gadka że wygraliśmy z Live dzięki Messiemu nikt nie widział harówki Alby i Vidala ? Parad Ter Stegena ? Gola Suareza ? Nie wiem jak was ale mnie to strasznie Irytuje
4
Mane największe zagrożenie ze strony Live :D wchodzi SEMEDINHO a Mane ni ma
8
Wygląda na to że drużyna gra dla Cou :D
0
Błagam poratuj ktoś fajnym linkiem :)
0
Poratuje ktoś linkiem :)
0
trzeźwieje już pół roku
0
haha boże jakie to jest paskudne :D
0
hah :D przepraszam.. człowiek ledwo 4 miesiące za granicą i już pisać po polsku nie potrafi :D
0
Ja bym na jego miejscu grał na plecach ''PSG NOŁ BARCA JES''
0
Jest kontuzjowany
0
Victor Valdes ''Być bramkarzem w FC Barcelonie to potężna presja nigdy nie będzie bramkarza który zacznie stawiać pierwsze kroki w Barcelonie i zakończy tutaj karierę to psychicznie nie możliwe'' Może trenerów podobnie ale tak samo się tyczy :D
2
Bo Manchester City nie jest upośledzone jak PSG
0
O kurde Walduś Mila i De Jong w jedym :D
0
'' a Juventus miał obronę złożoną z takich sukinsynów '' serio ?
24
Kto pamięta jego gola przeciwko Barcelonie grał wtedy w Milanie :D
0
https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjfycL3yPffAhUJDuwKHXLYDRYQjRx6BAgBEAU&url=http%3A%2F%2Fwww.zimbio.com%2Fphotos%2FGerard%2BPique%2FReal%2BMadrid%2Bv%2BBarcelona%2BLa%2BLiga%2F4wWKlaYSyJ3&psig=AOvVaw2__WUwsGOxaMv4-OtGg58d&ust=1547909107982540
3
Pokazał w meczu z Interem ale kogo ze sztabu to obchodzi :D to samo co Paco sezon temu z Sevilla i co zmieniło się coś od tamtego meczu ? Nie
0
Jest ktoś na tej stronie kto jest zwolennikiem transferu Rabiota do Barcy ?
2
Żadna Polska stacja nie wykupiła praw do transmitowania Pucharu Króla..
1
Mimo mojej wielkiej sympatii do S.Roberto jak dzisiaj Semedo będzie grzał ławkę to będzie bardzo niesprawiedliwe
13
A kto pije ? XD mam nadzieje że nie jestem sam
0
Chciałem zrobić dziewczynie psikusa i ściągnąć jej bramę a po chwili zorientowałem się że ona jest obok mnie :/
0
Bracie jestem z Tobą :D
4
No tak bo zdobycie mistrzostwa jest banalnie proste xd i nie wymaga żadnego wkładu i wysiłku
0
Ale ja kocham jak mam do pracy na nocki :) Pozdrawiam całą La Ramble
9
A po godzinie będzie :
Suarez- alee ja czee Leło szanujem bracze mój
Ter Stegen do Cillessena- Ze mną sze nie napijecz ?
Chyba że w Hiszpanii mają inaczej :/