3

Taka ciekawostka
---------------------------------------
Primera División
37-Mecze
15-Gole
Antoine Griezmann
----------------------------------------
Bundesliga
26-Mecze
18-Gole
Paco Alcacer



0

Wdg ciebie cou jest stary ? ja tam w niego wierzę i wiem że odnajdzie formę ja bym go zostawił
Jak to mówią Gimbusy ? RUBCIE SKRINYYY

0

Wtedy poleciała szklanka ;)

3

Przy golu na 4-0 przywaliłem w Laptopa i rozwaliłem dysk główny i mam mocno obity nadgarstek

Barcelona potrafi zranić nie tylko w serce.............

62

Irytuje mnie ciągła gadka że wygraliśmy z Live dzięki Messiemu nikt nie widział harówki Alby i Vidala ? Parad Ter Stegena ? Gola Suareza ? Nie wiem jak was ale mnie to strasznie Irytuje

4

Mane największe zagrożenie ze strony Live :D wchodzi SEMEDINHO a Mane ni ma

8

Wygląda na to że drużyna gra dla Cou :D

0

Błagam poratuj ktoś fajnym linkiem :)

0

Poratuje ktoś linkiem :)

0

trzeźwieje już pół roku

0

haha boże jakie to jest paskudne :D

0

hah :D przepraszam.. człowiek ledwo 4 miesiące za granicą i już pisać po polsku nie potrafi :D

0

Ja bym na jego miejscu grał na plecach ''PSG NOŁ BARCA JES''

0

Jest kontuzjowany

0

Victor Valdes ''Być bramkarzem w FC Barcelonie to potężna presja nigdy nie będzie bramkarza który zacznie stawiać pierwsze kroki w Barcelonie i zakończy tutaj karierę to psychicznie nie możliwe'' Może trenerów podobnie ale tak samo się tyczy :D

2

Bo Manchester City nie jest upośledzone jak PSG

0

O kurde Walduś Mila i De Jong w jedym :D

0

'' a Juventus miał obronę złożoną z takich sukinsynów '' serio ?

24

Kto pamięta jego gola przeciwko Barcelonie grał wtedy w Milanie :D

3

Pokazał w meczu z Interem ale kogo ze sztabu to obchodzi :D to samo co Paco sezon temu z Sevilla i co zmieniło się coś od tamtego meczu ? Nie

0

Jest ktoś na tej stronie kto jest zwolennikiem transferu Rabiota do Barcy ?

2

Żadna Polska stacja nie wykupiła praw do transmitowania Pucharu Króla..

1

Mimo mojej wielkiej sympatii do S.Roberto jak dzisiaj Semedo będzie grzał ławkę to będzie bardzo niesprawiedliwe

13

A kto pije ? XD mam nadzieje że nie jestem sam

0

Chciałem zrobić dziewczynie psikusa i ściągnąć jej bramę a po chwili zorientowałem się że ona jest obok mnie :/

0

Bracie jestem z Tobą :D

4

No tak bo zdobycie mistrzostwa jest banalnie proste xd i nie wymaga żadnego wkładu i wysiłku

0

Ale ja kocham jak mam do pracy na nocki :) Pozdrawiam całą La Ramble

9

A po godzinie będzie :
Suarez- alee ja czee Leło szanujem bracze mój

Ter Stegen do Cillessena- Ze mną sze nie napijecz ?

Chyba że w Hiszpanii mają inaczej :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?