Dawid66
Dołączył/a: lipiec 2013
Rzeszów
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Nie będe krytykował tego transferu bo nauczyło mnie coś z Paulinho komentować trzeba po sezonie
0
Niestety
Hazard wygadał się i czeka tylko na Real Madryt
0
The Sun Chelsea oczekuje 150 mln funtów za Hazarda
3
Langlet był podstawą linii obrony Sevilli można powiedzieć że na tej obronie sam grał i tak dawał radę oglądałem mecze Sevilli i naprawdę ręczę że jest solidnym obrońcą
0
skąd wiesz :) ?
0
Oficjalne: Ronaldo odchodzi do Juventusu kwota 100 mln
0
Modlę sie o to żeby nie był kolejnym Douglasem
Mam nadzieje że po sezonie będzie miał ksywkę król Arthur
POWODZENIA i witam
0
Teraz ty doczytaj do końca
0
Jprd
Wypożyczenie z OBOWIĄZKIEM wykupu.. ludzie zrozumcie to jest coś jak Mbape do PSG wypożyczony na rok a później P$G musiało go kupić
0
Jezu pierwszy mecz półfinałowy dopiero we Wtorek niech dadzą już ten puchar Chorwacji i niech się zaczyna liga
4
Wreszcie Sergi Roberto doczeka się powołania a nie jakiś Odriozola
Jak wiadomo Sergi to jeden z ulubieńców Enrique :)
0
Popieram ale niestety taką tradycje mamy jak i wrzucanie pieniędzy w błoto
4
The Sun - Man Utd i Barca wchodzą w coraz bardziej poważniejsze rozmowy w sprawie Pogby w przypadku dogadania się zespołów zostanie największy problem jakim jest agent piłkarza Mino Raiola
1
U nas jest tradycja że wychowankowie mają pierwszeństwo do opaski kapitana
wdg mnie
1-Messi
2-Busi
3-Pique
4-Roberto
19
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/36707498_1024692891020254_5051464839604469760_n.png?_nc_cat=0&oh=b8c69eb87b59e344ba1a9c1c15b92ebd&oe=5BE0AC1E
Prędzej spodziewał bym się że teściowa mnie polubi
17
Kibice Barcy przed przyjściem Paulinho
Kurłaaaa 40 mln za starca boże Bartek OUTTTTTT !!!!!!!!
a teraz okazuje się że w tym okienku będzie jedynym zawodnikiem którego sprzedamy i na nim zarobimy :D
0
No mi też będzie brakowało jego '' pokazu siły mięśni'' w polu karnym
3
Tylko że Real nie wie co to znaczy Legenda Casillas,Raul dobre przykłady
4
Nie rozumiem kibiców Realu że Ronaldo odchodzi za tylko 100 mln.
Przecież kupili go za 94 mln
Zarobili 6 mln :D
Szkoda że nasz zarząd taki nie jest :(
1
Rozbierany poker
0
o patrz zapomniałem o Suarez :D
3
Rakitić,Messi,Cou,Busi,Pique,Iniesta,Alba,Paulinho,Verma,Umtiti-5 goli
.
.
.
Mina-3 gole
MŚ
0
Piękne słowa Szpaka'' Messi król który nie da rady sam wygrać meczu ''
4
'El Mundo' 'Valencia chce wypożyczyć Andre Gomesa lecz chce płacić tylko część wynagrodzenia
Paco nie odejdzie z Barcelony
Napoli rezygnuje z Denisa Suareza
Marlon Santos do Niedzieli ma zostać piłkarzem West Ham United
Barca dementuje plotki o wypożyczeniu Arnaiza do Getafe
Barca zaproponowała 55 mln za Williama Chelsea odrzuciła ofertę
0
https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Ftwitter.com%2Faficioonada%2Fstatus%2F1012367383862931457&h=AT3iIYM5tDfjvrx8IHqiBsdXVmAS17vIPdOaHLLej7AveGIxAmXscEOjvsIyoYqYhzbxCs2OK9FW0LsfTHXAJmANTqbZ293ZAqWiPpHPiUPm_EkogaVtmwf-j892BpxiYb4b
1
Mina chyba chce królem strzelców zostać
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Zauważ że wszystkie Legendy Brazylii widzą tylko Neymara i liżą mu pupkę ja nie wiadomo kim by był
24
Kaka-Neymar jest najlepszy w Repr.Brazyli ale kluczowy jest Coutinho
Zico- Coutinho to świetny piłkarz, ale czasami na boisku po prostu znika na długie momenty. Inaczej niż Neymar, który cały czas stara się być pod grą
Robimy zrzutkę na okulary dla Zico
5
Suchar Dnia !
Jak zatrzymać Lewandowskiego
.
.
.
.
Załóż mu Koszulkę repr. Polski
ha ha ha jak ktoś chce wody niech się do mnie zgłosi :)