Dawid66
Dołączył/a: lipiec 2013
Rzeszów
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Remis Nigerii z Islandią i wygrana Argentyny z Nigerią i przegrana Islandii z Chorwacją
8
Patrz się 3 min na koszulkę Nigerii bez mrugania faza gwarantowana
0
Wypowiedz Aguero po meczu :D są nagrania
1
Pamiętacie jak nasz zarząd wahał się między Valverde a Sampaolim ?
:D
0
Dziennikarz do Sergio Aguero
''Sampaoli powiedział że nie dostosowaliście się do projektu''
Aguero
Niech mówi co chce
6
Dziennikarz do Sergio Aguero
''Sampaoli powiedział że nie dostosowaliście się do projektu''
Aguero
Niech mówi co chce
OSTRO!!!
0
wiem już o tym pisałem to mnie zjechali że Rulli też slaby
0
Romero kontuzja
2
Icardi i Rulli panie Sampaoli :)
0
No i Pique zamiast Langleta :D
0
https://i.ytimg.com/vi/E9twO34Lxdc/maxresdefault.jpg
Zbyt piękne żeby było prawdziwe xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Lozano jest już praktycznie zawodnikiem VCF
0
Grizmann zarabia około 170 tyś tygodniowo dla cb to jest darmo ?
0
TO jak się kierował miłością to niech powie do prezesa atleti ''Kocham ten klub i nie chcę tej podwyżki''
3
Tak samo mówiono o Roberto :)
0
Murinho będzie chciał się pozbyć Pogby może pasuje pomyśleć o nim ?
Co myślicie ?
0
Karne to nie bajka Messiego ;) dla niego to za łatwo woli wolne
17
Ewoluowali z Turków na Niemców xd
1
https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Ftwitter.com%2Fdylanowicz%2Fstatus%2F1007350719240900608&h=AT0ws1ZqtV7sCg9dtkXA-Zkv_33r7ztOg2k52_igeZdIaqR-_3uE6Yxt8wftqr-7l7KYd541X691MHFKkY_W3zrEHA7t01VRtCU4OZdHyhHIxSrqt9vxyFKfwl_hFqCucBpG
Największy kibic Atleti o Antku xD Szkoda chłopa
0
Dwadzieścia pięć milionów euro
65
Jeden z naszych ludzi z zarządu "wszystko jest uzgodnione jeśli Grizmann nie przejdzie do nas cały zarząd odda się do dymisji"
To nara chłopaki
1
Przypomnę słowa pewnego człowieka z naszego zarządu
''Jak Griezmann nie przejdzie do barcy cały zarząd uda się do dymisji transfer jest już pewny od Stycznia''
Ciekawe czy dotrzymają słowa
39
COPE: Grizmann na 95% w Barcelonie
Tottenham chce 180 mln za Eriksena
Conte odrzucił propozycje Realu Madryt
1
A zostając w Atletico zawsze będzie w cieniu Barcy xD
0
Paszoł Won od Jaspera !
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
30
Cristiano Ronaldo: Liga Mistrzów powinna zmienić nazwę na „CR7 Liga Mistrzów”
A może symulacje w piłce też powinni my nazwać ''cr7'' ???
12
Ważne żeby strzelał a nie za ile go później sprzedamy
19
Głowa mnie od tego boli xd