Dawid66
Dołączył/a: lipiec 2013
Rzeszów
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Napisałem ten komentarz bo tylko to się teraz czyta ''kupić Eriksena'' cały czas ktos to pisze
0
TYLKO ERKISENNNNN !1!1!!!111
5
https://bis.gazeta.pl/im/ea/43/16/z23346410Q.jpg
Smutne...
2
Trochę przesadziłeś :D
12
David Villa dołączył do elitarnego grona wciąż aktywnych piłkarzy, którzy w trakcie kariery przebili barierę 400 bramek (reprezentacja+klub) Brawo!
Elita:
Zlatan
Cr7
Leo
Suarez
0
7 tytuł mistrza w ostatnich 10 latach
Real Madryt oddajcie koronę !
0
Ok Dziękuje czytam na tele i nie zauważyłem co jest na samym dole
Dziękuje za pomoc ''Gościu''
0
Gdzie można obejrzeć Konferencje ?
1
Czm dzisiaj nie grał piłkarz który wdg Zidana w każdym meczu pokazuje że jest najlepszy na świecie i najlepszy w historii oczywiście mowa o Ronaldo
Kontuzja ?
26
Oglądnij powtórkę dzisiejszego meczu lepszego K.O nigdy nie zobaczysz
0
Ten mecz oficjalnie potwierdził Legenda, Serce,Duma Barcelony odchodzi :(
0
Puchar Króla lepszy
11
Keirrison (pewnie nie wielu z was wie kto to jest )
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nawet nie chcę o tym myśleć że za 4-5 lat będziemy czytać takie artykuły o Leo Messim :(
0
Ma ktos linka do juve ?
0
hahahahahahaha xD
73
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/30180183_966618920160985_1884801294_n.png?_nc_cat=0&oh=582e98d0aeef2277533399b548f944a5&oe=5AD020B7
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Czym się różnią petardy od Barcy ?
.
.
.
.
.
.
Petardy strzelają
0
Polecacie Szampon DX2 na siwienie ?
1
http://realbarca.pl/fcbarcelona
0
Stary nie pisz nic taką głupotę trzeba przemilczeć
11
Ludzie nie piszcie że mamy pewny awans z Romą bo to śmieszne jest później jak dostaniemy baty to będziecie sprzedawać cały skład i zwalniać trenera teraz nie ma słabych drużyn to samo mówili kibice diabłów jak dowiedzieli się o wylosowaniu Sevilli i wiadomo jak się to skończyło
32
Nie wiem jak wam ale podobała mi sie gra Denisa
5
To wdg ciebie jakim cudem ma się przystosować do naszego stylu gry ? ciekawe co powiesz pod koniec sezonu jak Pique i Umtiti będą trzeć językami po murawie trzeba też myśleć pod tym kierunkiem
42
Powoli zaczyna mi być szkoda Miny....
0
Dziś rano byłem w sklepie gdy już wychodziłem zauważyłem że 3 gimbusów pali fajki koło mojego auta i gadali o Umtitim pakowałem zakupy do auta i ich słuchałem przeklinali na Samuela że jest Jeb.... sprzedawczykiem i takich piłkarzy nie powinno być w FCB i troszeczkę się zdenerwowałem i podszedłem do nich i zapytałem czy wiedzą kto był trenerem Barcy gdy przychodził Umtiti oni tak się popatrzyli na siebie i jeden z nich że za Kadencji Tito otworzył mi sie nóż w kieszeni ale się ogarnąłem wsiadłem do auta i odjechałem