0

Napisałem ten komentarz bo tylko to się teraz czyta ''kupić Eriksena'' cały czas ktos to pisze

0

TYLKO ERKISENNNNN !1!1!!!111

5

2

Trochę przesadziłeś :D

12

David Villa dołączył do elitarnego grona wciąż aktywnych piłkarzy, którzy w trakcie kariery przebili barierę 400 bramek (reprezentacja+klub) Brawo!
Elita:
Zlatan
Cr7
Leo
Suarez

0

7 tytuł mistrza w ostatnich 10 latach
Real Madryt oddajcie koronę !

0

Ok Dziękuje czytam na tele i nie zauważyłem co jest na samym dole
Dziękuje za pomoc ''Gościu''

0

Gdzie można obejrzeć Konferencje ?

1

Czm dzisiaj nie grał piłkarz który wdg Zidana w każdym meczu pokazuje że jest najlepszy na świecie i najlepszy w historii oczywiście mowa o Ronaldo
Kontuzja ?

26

Oglądnij powtórkę dzisiejszego meczu lepszego K.O nigdy nie zobaczysz

0

Ten mecz oficjalnie potwierdził Legenda, Serce,Duma Barcelony odchodzi :(

0

Puchar Króla lepszy

11

Keirrison (pewnie nie wielu z was wie kto to jest )

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nawet nie chcę o tym myśleć że za 4-5 lat będziemy czytać takie artykuły o Leo Messim :(

0

Ma ktos linka do juve ?

0

hahahahahahaha xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Czym się różnią petardy od Barcy ?
.
.
.
.
.
.
Petardy strzelają

0

Polecacie Szampon DX2 na siwienie ?

1

0

Stary nie pisz nic taką głupotę trzeba przemilczeć

11

Ludzie nie piszcie że mamy pewny awans z Romą bo to śmieszne jest później jak dostaniemy baty to będziecie sprzedawać cały skład i zwalniać trenera teraz nie ma słabych drużyn to samo mówili kibice diabłów jak dowiedzieli się o wylosowaniu Sevilli i wiadomo jak się to skończyło

32

Nie wiem jak wam ale podobała mi sie gra Denisa

5

To wdg ciebie jakim cudem ma się przystosować do naszego stylu gry ? ciekawe co powiesz pod koniec sezonu jak Pique i Umtiti będą trzeć językami po murawie trzeba też myśleć pod tym kierunkiem

42

Powoli zaczyna mi być szkoda Miny....

0

Dziś rano byłem w sklepie gdy już wychodziłem zauważyłem że 3 gimbusów pali fajki koło mojego auta i gadali o Umtitim pakowałem zakupy do auta i ich słuchałem przeklinali na Samuela że jest Jeb.... sprzedawczykiem i takich piłkarzy nie powinno być w FCB i troszeczkę się zdenerwowałem i podszedłem do nich i zapytałem czy wiedzą kto był trenerem Barcy gdy przychodził Umtiti oni tak się popatrzyli na siebie i jeden z nich że za Kadencji Tito otworzył mi sie nóż w kieszeni ale się ogarnąłem wsiadłem do auta i odjechałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?