Dawid66
Dołączył/a: lipiec 2013
Rzeszów
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Paco wchodzi barca strzela 2 bramki wygrywa i można się kłaść bo rano trzeba wstać
2
Znowu Roberto na PO ale nic nie mówię Valverde wie co robi
3
Przypomnę moje komentarze na jego temat gdy był łączony z Barcą
1Temat: Prezes (jego byłego klubu z chin nie potrafię napisać nazwy) nie chce sprzedać Paulinho za mniej niż 40 mln - mój komentarz ''Jak się nie zgodzi na ten transfer będzie najlepszym kibcem barcy bo nie chce nam zaszkodzić''
2 Temat Paulinho oficjalnie w Barcelonie za 40 mln euro-mój komentarz''kompletna porażka 29 latek z chin za takie pieniądze''
A teraz chciał bym CIę bardzo przeprosić zamknąłeś mi japę jesteś świetnym piłkarzem i mam nadzieje że zostaniesz na lata jeszcze raz Bardzo cię przepraszam
1
Pewnie że ściema :) od razu to było wiadome
1
jak chcesz mogę ci przeliterować xD
0
Pamiętacie czasy kiedy wszyscy chcieli jego odejścia ? bał się piłki notorycznie unikał kontaktu z futbolówką pamiętam jak zagrał cały mecz z Betisem w sezonie 13/14 i po meczu powiedział że marzy o tym żeby grać w pierwszym składzie jego życzenie się spełniło :) Świetny ruch zarządu !
1
Jest dla mnie jest legendą nie boję się użyć tego słowa Genialny jako piłkarz i człowiek !!!!!
0
Paco miał wrócić na początku stycznia co z nim ?
5
A kto miał w tym meczu zagrać na prawej obronie?
5
Co oni w madrycie są że te kurtki wszyscy noszą ?
0
Podobno tak grał w sezonie 11/12 w Espanyolu pewnie coś tam podłapał Hiszpański
17
Wysłał by mi ktoś kurtkę bo jestem w Madrycie a jest tu -16 stopni ?
1
Nie chwal słońca przed zachodem dnia
0
już wygrywa :/
12
Mnie ciekawi dzisiejsza gra Oiera pamiętacie go jeszcze ?
0
Spokojnie nawet jak Katalonia uzyskała niepodległość to i tak Barca zostanie w Lidze Hiszpańskiej to by była wielka strata dla Ligi stracić Barcę chodzi oczywiście tutaj o pieniądze barca to 30% przychodu dla tej ligi
0
http://tele-wizja.is/csport2/
0
Ciekawe kiedy będą pisać ''Jutro zostanie potwierdzony transfer Coutinho do Barcelony''
4
Przypominam że my chcemy wygrać wszystko to nie jest ''tylko puchar''
2
Bo chciał za wszelką cenę wyjść z grupy ligi Mistrzów i nie chcieli się osłabiać tak pisała Angielska prasa
0
Spokojnie jutro będą pisać Coutinho na 90 % w Barcelonie xd
1
Od razu zgubieni..... Myślę że Umtiti nie ma zamiaru odchodzić
0
Przeczytałem ostatnio że coś około 750 mln
0
Nic nie trzeba pisać po prostu stała się oczywista sprawa Wesołych Świąt wszystkim ;)
0
Zależy dla kogo xD
2
Chyba Griezmann i Gryzoń xD
0
Nudniejszego meczu nie widziałem xD
0
Messiego poza asystą widziałeś ? Suarez ?
0
Ale za niedługo Valencia odpowiedziała że to jest Fejk
0
ŁaŁ mam nadzieje że tak obstawiłeś xD