1

Paco wchodzi barca strzela 2 bramki wygrywa i można się kłaść bo rano trzeba wstać

2

Znowu Roberto na PO ale nic nie mówię Valverde wie co robi

3

Przypomnę moje komentarze na jego temat gdy był łączony z Barcą
1Temat: Prezes (jego byłego klubu z chin nie potrafię napisać nazwy) nie chce sprzedać Paulinho za mniej niż 40 mln - mój komentarz ''Jak się nie zgodzi na ten transfer będzie najlepszym kibcem barcy bo nie chce nam zaszkodzić''
2 Temat Paulinho oficjalnie w Barcelonie za 40 mln euro-mój komentarz''kompletna porażka 29 latek z chin za takie pieniądze''

A teraz chciał bym CIę bardzo przeprosić zamknąłeś mi japę jesteś świetnym piłkarzem i mam nadzieje że zostaniesz na lata jeszcze raz Bardzo cię przepraszam

1

Pewnie że ściema :) od razu to było wiadome

1

jak chcesz mogę ci przeliterować xD

0

Pamiętacie czasy kiedy wszyscy chcieli jego odejścia ? bał się piłki notorycznie unikał kontaktu z futbolówką pamiętam jak zagrał cały mecz z Betisem w sezonie 13/14 i po meczu powiedział że marzy o tym żeby grać w pierwszym składzie jego życzenie się spełniło :) Świetny ruch zarządu !

1

Jest dla mnie jest legendą nie boję się użyć tego słowa Genialny jako piłkarz i człowiek !!!!!

0

Paco miał wrócić na początku stycznia co z nim ?

5

A kto miał w tym meczu zagrać na prawej obronie?

5

Co oni w madrycie są że te kurtki wszyscy noszą ?

0

Podobno tak grał w sezonie 11/12 w Espanyolu pewnie coś tam podłapał Hiszpański

17

Wysłał by mi ktoś kurtkę bo jestem w Madrycie a jest tu -16 stopni ?

1

Nie chwal słońca przed zachodem dnia

0

już wygrywa :/

12

Mnie ciekawi dzisiejsza gra Oiera pamiętacie go jeszcze ?

0

Spokojnie nawet jak Katalonia uzyskała niepodległość to i tak Barca zostanie w Lidze Hiszpańskiej to by była wielka strata dla Ligi stracić Barcę chodzi oczywiście tutaj o pieniądze barca to 30% przychodu dla tej ligi

0

0

Ciekawe kiedy będą pisać ''Jutro zostanie potwierdzony transfer Coutinho do Barcelony''

4

Przypominam że my chcemy wygrać wszystko to nie jest ''tylko puchar''

2

Bo chciał za wszelką cenę wyjść z grupy ligi Mistrzów i nie chcieli się osłabiać tak pisała Angielska prasa

0

Spokojnie jutro będą pisać Coutinho na 90 % w Barcelonie xd

1

Od razu zgubieni..... Myślę że Umtiti nie ma zamiaru odchodzić

0

Przeczytałem ostatnio że coś około 750 mln

0

Nic nie trzeba pisać po prostu stała się oczywista sprawa Wesołych Świąt wszystkim ;)

0

Zależy dla kogo xD

2

Chyba Griezmann i Gryzoń xD

0

Nudniejszego meczu nie widziałem xD

0

Messiego poza asystą widziałeś ? Suarez ?

0

Ale za niedługo Valencia odpowiedziała że to jest Fejk

0

ŁaŁ mam nadzieje że tak obstawiłeś xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?