0

Chciał bym zobaczyć poobijane twarze kibiców za bramką juve :D

0

Zaczynam myśleć że messi jest przekupiony beznadzieja

0

Jedyni co walczą Roberto i Umtiti.....

0

A kiedy roberto grał na ataku ?

0

Hhaha jak czytam nie które komentarze to nwm czy się śmiać czy płakać wszystko zawalacie na Gomesa a po tym meczu powinno się krytykować Messiego albo Albe zagrali totalne dno a Messi za tydz będzie rzygał bo na tym dnie najadł się wodorostów i popił pepsi

0

Czm Messi nie grał ?

1

Czm nie grał Messi ?

1

Jezu myślałem ze to koniec jak Cavanii strzelił ale nie Barca gra dalej a kto dał awans Roberto nasz Robercik

1

Kogo bym chciał zobaczyć w następnym sezonie w Pomocy ? Kante to jest najlepszy defensywny pomocnik na świecie rozbija każdy atak genialny pod swoja bramką jak i pod bramką przeciwnika to by był idealny piłkarz dla Barcy

0

Na jego miejscu bym odszedł najlepszym przykładam jest Adan w realu był śmieciem a teraz w Betisie jeden z najlepszych bramkarzy w Lidze

1

Bravo to świetny bramkarz nie jego wina jak musi tyle razy wyciągać piłkę z siatki jak stoją przed nim takie dwa drewniaki jak Otamendi i Stones

2

Całkowicie o nim już zapomniałem po transferze do Hamburga

1

Jezu po tym meczu aż żal mi Espanyolu jak D.Lopez będzie pauzował dłuższą przerwę to będzie masakra Roberto broni jak zagubione dziecko w lesie a ta bramka Messiego.... ja się z niej śmieje a kibic Espanyolu podcina sobie żyły.

0

Cancelo 30 mln hahahahah tak mało ?!?! Szpakowski mówił że jest wart 80 a jak Szpaku coś mówi to z sensem !! XD

0

Miał by ktoś link do skrótu ? był bym bardzo wdzięczny :)))

1

Nie jak zejdzie to już nie może wejść ale nie wiem jak jest w meczach towarzyskich

4

W pełni zasłużenie też bym głosował na CR7 Gratuluję !

0

Ale środkowy napastnik ma się pokazać do gry a on chowa się za obrońcami zachowuje sie jak by bał się piłki lubię gościa ale nie rozumiem dobrze wiedział w co się pakuje jak przechodził do Barcy jak nic nie zmieni będzie z nim to samo co z Dauglasem

1

Wielkie brawa dla Kameniego który bez 2 zdań jest najlepszym zawodnikiem meczu i bardzo martwi mnie to że drużyna uzależniona jest od Messiego i Suareza

2

Podobno Paco miał grać jakoś go nie widzę :(

0

Messi dalej Panowie !!!

6

Sergio Busquets gdzie jesteś ???

2

Co zrobił Ter Stegen ?! przy wyniku 3-2 debilne zachowanie mam nadzieje że w sobotę stanie Cillessen albo Masip tez mu wreszcie należy się cos od barcy

4

Valencia w tym sezonie pewnie będzie walczyć o środek tabeli i Munir sobie pogra pamiętam jak w VCF była postrachem Ligi Silva,Villa,Mata,Joaquin,Albelda ale długi zniszczyły ta drużynę

6

Niektórzy piszą że to zły transfer a kogo byście chcieli ? prawie każdy napastnik nie chce przejść do Barcy bo dobrze wie że nie ma szans na wywalenie ze składu Suareza albo Neymara mnie ten transfer by bardzo ucieszył :P

0

Denis dla mnie jesteś przed Andre i czekam na twojego 1 gola dla Barcy !!!!!!

2

Athletic zagrało bardzo dobrze mogli strzelić minimalnie 2 bramki po błędzie Ter Stegena i ten piękny strzał z wolnego ale nasi chłopcy tez troszeczkę głową w chmurach ;))))

3

Dla mnie najlepszy zawodnik meczu to Roberto a dryblingi palce lizać ! Tylko czasem musi pokusić się na strzał z daleka

1

Cieszę się bo nie raz oglądałem mecze Ajaxu i Cillessen jest naprawdę dobry ale jednak wolał bym Diego Alvesa :P

1

Jezu jak by chciał regularnie grać dawno by już odszedł ale jego życie jest piękne darmowe bilety na mecz i oglądanie najlepszej drużyny na świecie z świetnego miejsca na trybunach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?