0

BBC to jeden z najlepszych napastników świata ale my mamy MMA (Messi,Mascherano i Alexis) ;)

0

Isac Cuenca jest nie potrzebny

0

Podoba mi się skład :)

0

Jest świetny.Oglądałem ten mecz Gerard zagrał na największym poziomie i zasługuje na pierwszą 11 Evertonu

0

Nie Dani musi zostać jest świetnym piłkarzem nie można go wywalać za to że zagrał źle z Real Valladolid


0

W tym meczu najważniejsza jest obrona postawił bym na Pique-Bartra ale jak będzie inny team to spoko ale w tym meczu obrona najważniejsza !!!!

0

Nikogo nie obwiniam każdy dał z siebie wszystko.Wielkie gratulacje dla R.Valladolid świetnie zagrali i wielkie brawa dla nich zwysciętwo zasłużone

0

Carles dziękujemy ci za wszystko :)

0

Xavi albo Iniesta :)

0

Dziękuje za wszystko Carles i powodzenia w dalszej znakomitej karierze :)

0

Podoba mi się skład :)

0

Jak by nie Victor to by było z 3-2

0

Ty myślisz że Neymar będzie zawsze grał w pierwszym składzie ?

0

Teraz niektórzy piszą że jest świetny a tydzień temu pisali że jest do d... on zawsze dla mnie był dobry i tak pozostanie

0

Nigdy nie widziałem meczu z udziałem tego pana,ale jak poczytałem sobie o nim na internecie to robi na mnie duże wrażenie i fajnie by było jak by u nas zawitał latem :)

0

Tylko Vidić ma swoje lata

0

Za co czerwona kartka dla Igo Martineza bo nie widziałem ?

0

100 lat w Barcelonie :)

0

Nic do Rosella nie mam ale według mnie nie pasował do barcy

0

Pasował by do nas ale kolega poniżej ma racje on jest wart potężnej sumy

0

On odejdzie na 100000% interesuje się nim: Milan,Manchester Citi,Manchester United.Według mnie już trzeba szukać zastępcy

0

Ale w jego pamięci zostanie że zadebiutował w Reprezętacji

0

Neymar pokazał że wart jest gry w Barcelonie :)

0

Nie Alex zostań przydasz się nam ;)

0

Każdy normalny kibic powinien przyznać że to co pokazał wczoraj Ajax to jest coś fantastycznego żeby zagrać przeciwko Barcelonie w 10 i utrzymać dobry wynik

0

Boże święty co jeszcze się stanie na naszą niekorzyśc !!

0

Duże wyzwanie przed Barcą.
Gratulacje Ribery

0

Podobała mi się gra Mascherano

0

David już nam strzela :(

0

Cesc pokazał na co go stać :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?