Dawid66
Dołączył/a: lipiec 2013
Rzeszów
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BBC to jeden z najlepszych napastników świata ale my mamy MMA (Messi,Mascherano i Alexis) ;)
0
Isac Cuenca jest nie potrzebny
0
Podoba mi się skład :)
0
Jest świetny.Oglądałem ten mecz Gerard zagrał na największym poziomie i zasługuje na pierwszą 11 Evertonu
0
Nie Dani musi zostać jest świetnym piłkarzem nie można go wywalać za to że zagrał źle z Real Valladolid
0
W tym meczu najważniejsza jest obrona postawił bym na Pique-Bartra ale jak będzie inny team to spoko ale w tym meczu obrona najważniejsza !!!!
0
Nikogo nie obwiniam każdy dał z siebie wszystko.Wielkie gratulacje dla R.Valladolid świetnie zagrali i wielkie brawa dla nich zwysciętwo zasłużone
0
Carles dziękujemy ci za wszystko :)
0
Xavi albo Iniesta :)
0
Dziękuje za wszystko Carles i powodzenia w dalszej znakomitej karierze :)
0
Podoba mi się skład :)
0
Jak by nie Victor to by było z 3-2
0
Ty myślisz że Neymar będzie zawsze grał w pierwszym składzie ?
0
Teraz niektórzy piszą że jest świetny a tydzień temu pisali że jest do d... on zawsze dla mnie był dobry i tak pozostanie
0
Nigdy nie widziałem meczu z udziałem tego pana,ale jak poczytałem sobie o nim na internecie to robi na mnie duże wrażenie i fajnie by było jak by u nas zawitał latem :)
0
Tylko Vidić ma swoje lata
0
Za co czerwona kartka dla Igo Martineza bo nie widziałem ?
0
100 lat w Barcelonie :)
0
Nic do Rosella nie mam ale według mnie nie pasował do barcy
0
Pasował by do nas ale kolega poniżej ma racje on jest wart potężnej sumy
0
On odejdzie na 100000% interesuje się nim: Milan,Manchester Citi,Manchester United.Według mnie już trzeba szukać zastępcy
0
Ale w jego pamięci zostanie że zadebiutował w Reprezętacji
0
Neymar pokazał że wart jest gry w Barcelonie :)
0
Nie Alex zostań przydasz się nam ;)
0
Każdy normalny kibic powinien przyznać że to co pokazał wczoraj Ajax to jest coś fantastycznego żeby zagrać przeciwko Barcelonie w 10 i utrzymać dobry wynik
0
Boże święty co jeszcze się stanie na naszą niekorzyśc !!
0
Duże wyzwanie przed Barcą.
Gratulacje Ribery
0
Podobała mi się gra Mascherano
0
David już nam strzela :(
0
Cesc pokazał na co go stać :)