0

Będziemy się radować bo to będzie święto w Kataloni

0

Chyba w siatkę za bramką :D

1

powoli zaczynam żałować że Zubi odszedł .....s

0

Nigdy nie popełniłeś literówki ?

0

Ter Stegen-Semedo-Umtiti-Pique-Alba-Busi-Roberto-Rakitić(Iniesta)-Cutinho-Suarez-Messi

I jedziemy po tryplet!!!

0

Dobra Ney jak chcesz odejść miej jaja i nam to powiedz prosto w twarz

0

Turan i Munir kompletne dno Vermaelen bardzo dobry występ ale wdg mnie dzisiaj najlepiej zagrał Cilessen kapitalne interwencje szczególnie po strzale pogby i rashforda

0

kurde fakt dzięki za ostrzeżenie ;D

0

Bartek pogadaj o pogodzie a nie o transferach...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Drwicie z niego a pomyślcie dostał jakąś szansę na pokazanie się ? zapomnieliście chyba o isaac cuenca który zapewniał zarząd ze jest gotowy grać w 1 drużynie i co ? pewnie połowa z was nie wie gdzie teraz gra

0

Wolał bym Semedo alternatywą azpilicuety

0

Zgodzę się w 100%

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Xavi nie kieruj tego do kamer tylko do Bartka !!!

0

Modle się żeby wyszło z Cesarem i Verratim i tyle nam potrzeba :)

1

27 lat Stary ??? Cesar jest jest 2 najlepszym PO na świecie zaraz po Marcelo on by był genialny dla nas i przypomnę że Dani Alves miał 26 lat jak dołączył do Barcy ;) (moja opinia )

11

Barca jest w Chinach najbardziej rozpoznawanym klubem pewnie prezes Guangzhou jest kibcem Barcy i nie chce nam zaszkodzić !! Najlepszy kibic EVER !!

4

Świetnie brać się za azpilicuete

20

Azpilicueta genialny PO o wiele lepszy niż Bellerin bardzo bym sie cieszył gdyby trafił do Barcy

0

Sprzedamy Alenie kupimy Paulinho

0

Valverde to zmieni ;)

2

Roberto środek pola masakra prawa obrona objawienie

Gomes środek masakra prawa obrona objawienie

Ta nasza prawa obrona to jak Anderlecht i Ajax :D

0

Gówniana sprawa....

0

i za darmo ma mecze :D

0

Macie może fajną transmisje ?

0

Oglądałem na beznadziejnej transmisji i gdy roberto zrobił ten rajd przez chwilę myślałem że to Neymar ! Sergi znów nam dałeś wiarę dziękujemy !

0

ja oglądam za free :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?