Dawid66
Dołączył/a: lipiec 2013
Rzeszów
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będziemy się radować bo to będzie święto w Kataloni
0
Chyba w siatkę za bramką :D
1
powoli zaczynam żałować że Zubi odszedł .....s
0
Nigdy nie popełniłeś literówki ?
0
Ter Stegen-Semedo-Umtiti-Pique-Alba-Busi-Roberto-Rakitić(Iniesta)-Cutinho-Suarez-Messi
I jedziemy po tryplet!!!
0
Dobra Ney jak chcesz odejść miej jaja i nam to powiedz prosto w twarz
0
Turan i Munir kompletne dno Vermaelen bardzo dobry występ ale wdg mnie dzisiaj najlepiej zagrał Cilessen kapitalne interwencje szczególnie po strzale pogby i rashforda
0
kurde fakt dzięki za ostrzeżenie ;D
0
Bartek pogadaj o pogodzie a nie o transferach...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Drwicie z niego a pomyślcie dostał jakąś szansę na pokazanie się ? zapomnieliście chyba o isaac cuenca który zapewniał zarząd ze jest gotowy grać w 1 drużynie i co ? pewnie połowa z was nie wie gdzie teraz gra
0
Wolał bym Semedo alternatywą azpilicuety
0
Zgodzę się w 100%
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Xavi nie kieruj tego do kamer tylko do Bartka !!!
0
Modle się żeby wyszło z Cesarem i Verratim i tyle nam potrzeba :)
1
27 lat Stary ??? Cesar jest jest 2 najlepszym PO na świecie zaraz po Marcelo on by był genialny dla nas i przypomnę że Dani Alves miał 26 lat jak dołączył do Barcy ;) (moja opinia )
11
Barca jest w Chinach najbardziej rozpoznawanym klubem pewnie prezes Guangzhou jest kibcem Barcy i nie chce nam zaszkodzić !! Najlepszy kibic EVER !!
4
Świetnie brać się za azpilicuete
20
Azpilicueta genialny PO o wiele lepszy niż Bellerin bardzo bym sie cieszył gdyby trafił do Barcy
0
Sprzedamy Alenie kupimy Paulinho
0
Valverde to zmieni ;)
2
Roberto środek pola masakra prawa obrona objawienie
Gomes środek masakra prawa obrona objawienie
Ta nasza prawa obrona to jak Anderlecht i Ajax :D
0
Gówniana sprawa....
0
i za darmo ma mecze :D
0
Macie może fajną transmisje ?
0
Oglądałem na beznadziejnej transmisji i gdy roberto zrobił ten rajd przez chwilę myślałem że to Neymar ! Sergi znów nam dałeś wiarę dziękujemy !
0
ja oglądam za free :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika