Dawid66
Dołączył/a: lipiec 2013
Rzeszów
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
starałem się :)
1
Barca podpisała nowy kontrakt z Beko mam nadzieje że teraz nasi piłkarze nie będą musieli ''Bekoć'' przed kamerami :D
0
Mam nadzieje że nasi piłkarze nie będą musieli teraz Bekoć przed kamerami XD
3
Wczorajszy mecz wywołał u mnie bardzo dziwne emocje jak strzelił Rabiot na 1-0 zacząłem klaskać i się cieszyć gdy Ronaldo wyrównał zacząłem sie cieszyć aż moja dziewczyna się spytała komu kibicuję nawet nie potrafiłem jej na to pytanie odpowiedzieć zarówno chciałem porażki Realu (odwieczny rywal) oraz P$G (Neymar i ogl cały ten klub)
0
Jestem pewien że obrona na Eibar będzie następująca Semedo/Roberto-Digne-Umtiti-Alba
Ostatnio Digne pokazał się ze świetnej strony jak rasowy środkowy obrońca coraz bardziej zaczyna mi się podobać (w piłkarskim znaczeniu ) ;D
4
Nie wiem jak wam ale stroje treningowe bardzo mi się podobają :)
1
Może i dobrze się stało o.O mój brat który jest obecnie w Madrycie będzie miał o 2 stopnie cieplej o.O
6
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Są 4 pewne rzeczy na tym świecie
1-Śmierć
2-Podatki
3-Centra Alby w kierunku Messiego
4-Arsenal
0
Z Douglasem :( zapomniałem oddaliśmy legendę za grosze do Portugalii :(
3
Tylko szkoda że nie trafił do nas wcześniej ;)
1
Ruszam palcami na padzie to nie wysiłek przepraszam bardzo ?!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
Odgrzejesz w mikrofali będą jak nowe :D
0
aaa faktycznie przeczytałem ''Ja też nie mam'' ;D
2
też już nie mam :(
2
Też tak macie że Dziewczyna/Żona/Mama kupiły dzisiaj pączki na jutro (tłusty czwartek) i już wszystko zjedliście :( ?
0
Ale też trzeba napisać że Alba bardzo prowokuje wypowiedziami i zachowaniem jak gramy przeciwko vcf nie ma sie co dziwić
0
Mam wrażenie, że wiele osób nie jest świadome jego potencjału. Ten chłopak to fenomen. Messi golkiperów - podkreślił były trener bramkarzy Romy.
- Alisson jest nadzwyczajny i absolutnie nie można z nim porównywać Gianluigiego Donnarummy. Obserwowałem go już w Brazylii i wywarł na mnie niesamowite wrażenie - kontynuował Negrisolo.
- Najbardziej przypomina mi Dino Zoffa, ze względu na sposób zachowania między słupkami. Mógłbym porównać go także do Michela Preud'homme'a. AS Roma musi go zatrzymać, bo może być gwarantem jej sukcesów przez dziesięć la
Zgodzicie się z tym ? że Allison jest najlepszym bramkarzem na świecie bo ja nie zabardzo
1
http://bi.gazeta.pl/im/dc/44/12/z19156700IH,AS-Roma---Lazio--Puste-trybuny.jpg
Kibice Espanyolu w Polsce (trochę ich jest)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Albo Messi ;) (żarcik)
2
Powiem ci że kibice Atletico też by się ucieszyli jak by został
0
Pieniądze nie grają ;) kupili 15 topowych zawodników i co im z tego ? sam widzisz
2
No nie wiem czy Milan w tym momencie jest konkretnym zespołem lepiej grać w średniaku w Anglii niż we Włoszech ;)
1
Sorry piszę na telefonie literówka może się zdarzyć
1
Pamiętasz Sergiego Roberto z sezonu 13/14 ? Sprzedać i dopłacić kupującemu takie było o nim zdanie
Pamiętasz Ter Stegena z sezonu 15/16 sprzedać popełnia wiele błędów i marudzi że nie gra w pierwszym składzie
17
Rzygać mi się chcę jak niektórzy dodają komentarze typu
Digane jest za słaby na barcę
Sprzedać Gomesa jeszcze mamy 2 dni !!!!
Sprzedać Paco
Albo ci idioci z RM.pl przeszli na naszą stronę widać że nie oglądają meczu a hejtują bo tak wypada
Andre Gomes gra coraz lepiej każdy normalny kibic to potwierdzi
Luca Digane jest świetnym zmiennikiem
A Paco ? odpalił w świetnym stylu
Wiec dzieci ogarnijcie się
Pozdrawiam
0
Co ty masz do niego ?