16

Marca : ''Grizmann w przyszłym sezonie będzie kontynuował karierę w Lidze Hiszpańskiej i z 7 na plecach ''

1

Peszko jeszcze brakowało xd

2

Ma ktoś chusteczki odsprzedać?

0

Porównujesz Gomesa do Grizmanna ? za dużo Amareny pijesz

5

Oglądam właśnie Atletico jak Grizmann ma piłkę są gwizdy widzę że kibice Realu i Atletico mają coś wspólnego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

Aż się nie chce wierzyć że to koniec sezonu :(

0

Już poprawione :D

0

Bluzy raczej przydadzą się w Madrycie nie tutaj :(

1

Ter Stegen-Roberto-Umtiti-Pique-Alba-Busi-Rakieta-Coutinho-Grizmann-Suarez-Messi



Nie mogie się już doczekać :)

0

Lepiej dać nie potrzebnie kierunek niż go wgl nie dać jak jest obowiązkowy jak nie dasz kierunku a jest konieczny oblewasz a jak dasz niepotrzebnie to nic się nie stanie

1

Szczególnie Luca Toni xD

0

Semedo jedzie na mundial źle przeczytałeś ;D

4

Że Marcelo żyję po ostatnim EL Clasico

1

Tylko fryzura na Pazdana cię ratuje :D
Nie wierz w żadne szampony czy coś w tym stylu :)

0

Panowie głowy do góry przegraliśmy trudno doceńmy genialną grę Levante bardziej mnie cieszy to co pokazuje Coutinho coś czuję że szybko zapomnimy o Ney :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

122

Dajcie mu bana błagam xd

0

Będzie wszystko okej

22

Oficjalnie: Marcelo przeżył (dla zainteresowanych)

3

Wygrana Liga wynik 3-1 dla nas a z ławki wchodzi Rakitić i Suarez hahahahahahahah

7

Za 100 mln ?! haha najlepszy napastnik na świecie...
za 100 mozesz sobie sprzedawac Lewego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Może zagracie ze Stalą albo Resovią Rzeszów ? XD

1

Powiedz to Legi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak by mieli chociaż troszkę szacunku to by zrobili szpaler dla Iniesty

0

Napisałem ten komentarz bo tylko to się teraz czyta ''kupić Eriksena'' cały czas ktos to pisze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?