Dawid66
Dołączył/a: lipiec 2013
Rzeszów
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Marca : ''Grizmann w przyszłym sezonie będzie kontynuował karierę w Lidze Hiszpańskiej i z 7 na plecach ''
1
Peszko jeszcze brakowało xd
2
Ma ktoś chusteczki odsprzedać?
0
Porównujesz Gomesa do Grizmanna ? za dużo Amareny pijesz
5
Oglądam właśnie Atletico jak Grizmann ma piłkę są gwizdy widzę że kibice Realu i Atletico mają coś wspólnego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
Aż się nie chce wierzyć że to koniec sezonu :(
0
Już poprawione :D
0
Bluzy raczej przydadzą się w Madrycie nie tutaj :(
1
Ter Stegen-Roberto-Umtiti-Pique-Alba-Busi-Rakieta-Coutinho-Grizmann-Suarez-Messi
Nie mogie się już doczekać :)
0
Lepiej dać nie potrzebnie kierunek niż go wgl nie dać jak jest obowiązkowy jak nie dasz kierunku a jest konieczny oblewasz a jak dasz niepotrzebnie to nic się nie stanie
1
http://beta.ems.ladbiblegroup.com/s3/content/808x455/7b14f6f85a631a11cf79d1036f36dc9c.png
1
Szczególnie Luca Toni xD
0
Semedo jedzie na mundial źle przeczytałeś ;D
4
Że Marcelo żyję po ostatnim EL Clasico
1
Tylko fryzura na Pazdana cię ratuje :D
Nie wierz w żadne szampony czy coś w tym stylu :)
0
Panowie głowy do góry przegraliśmy trudno doceńmy genialną grę Levante bardziej mnie cieszy to co pokazuje Coutinho coś czuję że szybko zapomnimy o Ney :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
122
Dajcie mu bana błagam xd
47
http://memy.pl/show/big/uploads/Post/153975/15000509724573.jpg
Prawidłowo !
0
Będzie wszystko okej
22
Oficjalnie: Marcelo przeżył (dla zainteresowanych)
3
Wygrana Liga wynik 3-1 dla nas a z ławki wchodzi Rakitić i Suarez hahahahahahahah
7
Za 100 mln ?! haha najlepszy napastnik na świecie...
za 100 mozesz sobie sprzedawac Lewego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Może zagracie ze Stalą albo Resovią Rzeszów ? XD
1
Powiedz to Legi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak by mieli chociaż troszkę szacunku to by zrobili szpaler dla Iniesty
0
Napisałem ten komentarz bo tylko to się teraz czyta ''kupić Eriksena'' cały czas ktos to pisze