1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Poratuje ktoś linkiem do meczu ?

6

Widzę że Malcom jest nowym Paco w drużynie :) jak dostanie szanse to ją wykorzysta ale przecież Valverde to będzie miał w Pupie :)

3

Paco dał dzisiaj trzy pkt Borussi chociaż wchodził z ławki :)

3

Komentując jego głupie gadki tylko go podjudzasz i będzie pisał jeszcze więcej ;)

0

Ściągnij ktoś tego Munira xD

0

Pany poratujecie linkiem wszędzie mi tnie

0

Panowie poratujcie jakimś linkiem do meczu

0

Da ktoś linka do meczu
PS Dziękuje

12

Z okiem Roberto Firmino wszystko dobrze i Brazylijczyk będzie mógł zagrać z PSG w LM
Okulista klubowy spytał się Roberto podczas badań, żeby spojrzał w dół i powiedział mu co widzi.
Firmino odparł, że Manchester United, City Arsenal i Tottenham

xD

1

Tak Antek siedzisz z Messim i CR7 przy jednym stole ale tylko po to żeby po nich posprzątać :)

2

Pływactwo-Neymar

0

Ooo widzisz moj bład przepraszam

0

Co powiecie dzisiaj na taki skład
Ter Stegen-Semedo-Pique-Langlet-Vidal-król Arthur-Coutinho-Dembele-Malcom-Messi

1

ALPO CO INEKO :3

0

Messi jaka dziewica xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Tak wszyscy zginęli i nie mieli jak dalej kręcić tego serialu

0

Miał by ktoś linka do meczu ?
Z góry dziękuję

0

Niech strzeli ją Coutinho

11

I tak Janusze powiedzą że LEWYYYY LENPSZY !!!!!

31

Życzę szybkiego powrotu do Zdrowia :)

4

Właśnie czytam co piszą Hiszpańskie gazety że Munir wygrał rywalizację z Paco
Co takiego Pokazał Munir w Stanach ?
Paco jest kompletnie niedoceniany przez Valverde
Munir podczas wypożyczenia do VCF czym on sie tam wykazał ? w Deportivo też asem nie był wiec nie rozumiem po co go trzymać
Mam bardzo dobrego przyjaciela który kibicuję VCF od lat wręcz nienawidzi Alcacera za to że odszedł do Barcy,
Paco w VCF był świetnie zapowiadającym się napastnikiem byl również jej kapitanem w wieku 21 lat ! był regularnie powoływany do Repr. Hiszpanii
Musimy sobie to jasno powiedzieć że niszczymy tego piłkarza
Bardzo lubię Paco i życzę mu żeby jak najszybciej odszedł z Barcy bo zwali sobie karierę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Grizmann niech się cieszy bo to pierwsze i ostatnie Trofeum jakie zdobył ze swoją ''ukochaną'' drużyną :D

0

Ogląda ktoś RM-AM na necie ?
Prosił bym linka do transmisji
z góry dziękuję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?