Dawid66
Dołączył/a: lipiec 2013
Rzeszów
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wie ktoś może czy na Camp Nou będzie ''Sztuczny'' Doping?
1
Poratuje ktoś linkiem z góry bardzo dziękuje :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
na polsat sport powtorka polska portugalia z euro 2016 ciekawe czy Błaszczykowski strzeli karnego
1
https://www.facebook.com/fcbarcelona/photos/a.299455459304/10158909027354305/?type=3&theater
Ale piękne zdj
0
@Homeopata8989 Pewnie jest tak jak z KSW chciałem wykupić 4 godziny przed galą a dostałem link aktywacyjny 3 godziny po gali
0
Ma ktoś może linka Fame mma wiem mogłem kupić PPV ale po prostu nie miałem w planach tego oglądać ale takie nudy że nie wytrzymam z góry bardzo dziękuje :D
0
@ArdoFCB Wiedźmin Polska wersja walka ze Smokiem
24
@wachaFCB Książę ? Chyba Synu Marnotrawny
1
@NeroTFP Tak jak potraktował nasz klub w jakim stylu odszedł nie można się dziwić że większość go nienawidzi
0
Pozdrawiam wszystkich z lotniska Montpellier przez ostatnie 15 min została mi zmierzona temperatura 3 krotnie obowiązkowa jest maska dzisiaj czytam że w mojej ojczyźnie jest już oficjalny przypadek tego wirusa
0
Błagam kogoś o linka do meczu
2
Boże jak go kochałem teraz go nienawidzę xd P$G to idealne miejsce dla tego Najemnika
0
Podzieli się ktoś linkiem do meczu z góry dzięki
0
Podzieli się ktoś linkiem do meczu z góry dzięki
0
Od kiedy Marca pomaga parom w sprawach Sexu ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Widać że przydupasy Realu już namieszały chłopakowi w głowie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@messi564 Z tym PSG nie przesadzaj :D
7
Genialny Artykuł Tomasza Ćwiąkały o naszym zarządzie bardzo polecam obejrzeć
0
Boże Busi zachowuje się jak idiota kosi ich jak kosa i ma problem xd a jak ktoś go ledwo muśnie to leży pół minuty nienawidzę takiego zachowania
0
@Allbi Klement Lągle
0
Mógł by ktoś podrzucić jakiś link do meczu ?
2
Widzę tutaj info o konflikcie między Messim a M.T.S mógł by mnie ktoś wtajemniczyć ? :D
0
Maradona chyba miał racje co do tego że Messi kompletnie nie nadaję się na Kapitana równie dobrze opaskę można zawiesić na chorągiewce przy rożnym takie same ma umiejętności przywódcze jak nasz Leo
2
https://www.instagram.com/p/B5ll_AGqdDM/
Antoni powinien usunąć te zdj z Instagrama :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Patrykl145 Oddać mu puchar za MŚ
0
@tristan87 Jak był okres że Suarez kopał się po czole i jedynie co robił to kłócił się z sędziami to Messi nie miał nic przeciwko i widział tylko jego na murawie