11

Ale ten Grizman dzisiaj gra do Bani sprzedać go trzeba albo za darmo oddać
A nie czekajcie mecz nawet się nie zaczął ale co tam hejt na Griza modny :)

4

Vinicjus>Fati,Pedri,Trinkało

6

Przed chwilą znalazłem na strychu moją starą szafkę na książki i znalazłem naklejkę z 2009 r z napisem '' Barca nie kupuje Barca wychowuje'' :D trochę się pozmieniało od tamtego czasu :)

0

@Suzu GLIZMAN OŁT przecież to Grizmana wina ten gośc w piłke grać nie umie przecież to lama jest

3

@icon3520 Oni piszą nawet jak meczu nie oglądają na La Rambli jest moda żeby jechać Grizmanna

2

Kocham znawców La Rambli którzy pisza że Grizmann do zmiany :D Dla was wartość ma tylko piłkarz wtedy gdy strzela bramkę :) Jak by nie Griez to nie było by szans na 1 bramkę ansu

0

@maleta009 Było by to samo tylko gruby by rączkami machał

7

Ansu zepsuł kolejną akcję czekam na hejty w kierunku Antka

0

haha ludzie zejdzcie z tego Grizmana kto gra dzisiaj gra lepszy mecz w napadzie ? XD

4

@Bamboleo Najlepszy Hiszpański Napastnik w Historii fakt nie opinia

1

@Agent005 Si,Este es el nuevo johan cruyff !!!!!!!

0

@KuLeK725 bardzo ciężko wszystko jest blokowane

1

Szukam przeciwnika na Fejm hahmma 8 waga ciężka

0

@puyol_presidend5 Panie Trenerze skład dobry do Fify w rzeczywistości praktycznie nie możliwy ;)

3

@PrinceDamon Powiem ci że kilka zdań w tej wypowiedzi jest trafione w punkt ;) Trzeba być ślepcem żeby nie widzieć że messi trzęsie klubem

6

To bardzo nielojalne, aby w takim momencie naciskać na transfer. Nie mogę bronić takiego zachowania - oznajmił.



- To niesamowite, że fani Barcelony dowiedzieli się z argentyńskich mediów, że Messi wysłał faks do Barcelony z prośbą o transfer. Messi pokazał, że nie jest liderem - dodał.



- To koniec jego tyranii w FC Barcelonie. Messi nie był liderem, ale narzucił pewne zasady w szatni. I byli tam zawodnicy, którzy cierpieli z tego powodu. Josep Maria Bartomeu zasłużył na taki los, ponieważ rządził Barceloną, bojąc się Messiego. Karmili potwora, a potwór ich zjadł

Juanma Castano dla El Partidazo


7

Pewna pani z Brazylii miała wielkie marzenie by jej syn został wielkim piłkarzem więc sypiała z Rivaldo i Ronaldinho w tym samym czasie w końcu jak urodził się syn dała mu na imię Rivaldinho a teraz gra w Cracovii która bije się o LM Piękna sprawa

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ale bym chciał takiego kapitana jakim jest Ramos chociaż go nie lubię trudno o lepszego kapitana

1

@MaTt_BarcaFan Fc Farselona bejbe

3

@matelkoveb Przypomina się wojna z Bratem '' Młody ty na numerycznej'' XD

1

Ciekawe czy jest ktoś na tej grupie kto cieszył oko piękną grą barcy za czasów Wielkiego Trenera Johana Cruijffa


13

@SeeleyBooth Pierw biedują później dostają wielką kase i z mózgu robi się woda

2

Jeśli ktoś nie mógł obejrzeć wczorajszego meczu to cały mecz z Polskim komentarzem jest dostępny na PornHub

0

JEDNE BARWY AŻ PO GRÓB BARCA BARCA BARCA JESTEŚCIE DZIADAMI

0

KASZLEĆ NA NICH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111111111111111

0

Siemano możecie mi podesłać linki stron z której bierzecie transmisje meczy ?
PS.Dziękuję

1

@MarioVeB! Leci komar leci mucha chyba zaraz ją :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?