Dawid66
Dołączył/a: lipiec 2013
Rzeszów
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Ale ten Grizman dzisiaj gra do Bani sprzedać go trzeba albo za darmo oddać
A nie czekajcie mecz nawet się nie zaczął ale co tam hejt na Griza modny :)
4
Vinicjus>Fati,Pedri,Trinkało
6
Przed chwilą znalazłem na strychu moją starą szafkę na książki i znalazłem naklejkę z 2009 r z napisem '' Barca nie kupuje Barca wychowuje'' :D trochę się pozmieniało od tamtego czasu :)
0
@Suzu GLIZMAN OŁT przecież to Grizmana wina ten gośc w piłke grać nie umie przecież to lama jest
3
@icon3520 Oni piszą nawet jak meczu nie oglądają na La Rambli jest moda żeby jechać Grizmanna
2
Kocham znawców La Rambli którzy pisza że Grizmann do zmiany :D Dla was wartość ma tylko piłkarz wtedy gdy strzela bramkę :) Jak by nie Griez to nie było by szans na 1 bramkę ansu
0
@maleta009 Było by to samo tylko gruby by rączkami machał
7
Ansu zepsuł kolejną akcję czekam na hejty w kierunku Antka
0
haha ludzie zejdzcie z tego Grizmana kto gra dzisiaj gra lepszy mecz w napadzie ? XD
4
@Bamboleo Najlepszy Hiszpański Napastnik w Historii fakt nie opinia
1
@Agent005 Si,Este es el nuevo johan cruyff !!!!!!!
0
@KuLeK725 bardzo ciężko wszystko jest blokowane
1
Szukam przeciwnika na Fejm hahmma 8 waga ciężka
0
@puyol_presidend5 Panie Trenerze skład dobry do Fify w rzeczywistości praktycznie nie możliwy ;)
3
@PrinceDamon Powiem ci że kilka zdań w tej wypowiedzi jest trafione w punkt ;) Trzeba być ślepcem żeby nie widzieć że messi trzęsie klubem
6
To bardzo nielojalne, aby w takim momencie naciskać na transfer. Nie mogę bronić takiego zachowania - oznajmił.
- To niesamowite, że fani Barcelony dowiedzieli się z argentyńskich mediów, że Messi wysłał faks do Barcelony z prośbą o transfer. Messi pokazał, że nie jest liderem - dodał.
- To koniec jego tyranii w FC Barcelonie. Messi nie był liderem, ale narzucił pewne zasady w szatni. I byli tam zawodnicy, którzy cierpieli z tego powodu. Josep Maria Bartomeu zasłużył na taki los, ponieważ rządził Barceloną, bojąc się Messiego. Karmili potwora, a potwór ich zjadł
Juanma Castano dla El Partidazo
7
Pewna pani z Brazylii miała wielkie marzenie by jej syn został wielkim piłkarzem więc sypiała z Rivaldo i Ronaldinho w tym samym czasie w końcu jak urodził się syn dała mu na imię Rivaldinho a teraz gra w Cracovii która bije się o LM Piękna sprawa
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ale bym chciał takiego kapitana jakim jest Ramos chociaż go nie lubię trudno o lepszego kapitana
1
@MaTt_BarcaFan Fc Farselona bejbe
8
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/118573619_1755900617895935_5036108870026874477_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=1-4lWoI3pNkAX-MR8-z&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=1726e258e66105a42523b1c6ca918097&oe=5F6B577F
3
@matelkoveb Przypomina się wojna z Bratem '' Młody ty na numerycznej'' XD
1
Ciekawe czy jest ktoś na tej grupie kto cieszył oko piękną grą barcy za czasów Wielkiego Trenera Johana Cruijffa
13
@SeeleyBooth Pierw biedują później dostają wielką kase i z mózgu robi się woda
10
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/117884906_4822798117745623_3475881759939678704_o.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=nYv74m_owF0AX-WPflN&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=8fc4e6b60226d93da0b754744d5de697&oe=5F5F0C36
2
Jeśli ktoś nie mógł obejrzeć wczorajszego meczu to cały mecz z Polskim komentarzem jest dostępny na PornHub
0
JEDNE BARWY AŻ PO GRÓB BARCA BARCA BARCA JESTEŚCIE DZIADAMI
0
KASZLEĆ NA NICH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111111111111111
0
Siemano możecie mi podesłać linki stron z której bierzecie transmisje meczy ?
PS.Dziękuję
1
@MarioVeB! Leci komar leci mucha chyba zaraz ją :)