Dawid66
Dołączył/a: lipiec 2013
Rzeszów
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Powiem ci że ostatnio Dembele daje Ładną grę i skuteczność :)
9
Ter Stegen-Semedo,Pique,Langlet,Alba,-Coutinho,Busi,Vidal-Messi-Suarez-Dembele
Taki składzik chętnie bym kiedyś zobaczył
8
Może Redakcja zrobi teraz Ban-Dor dla najczęściej banowanego użytkownika na pewno będę w pierwszej 5 :D
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
XD
0
A teraz pisze odwołanie bo Ban XD
0
Miał by ktoś działającego linka bo nie mogę znaleźć :/
0
Ma ktoś Linka do meczu bardzo proszę
0
błagam o działającego linka do meczu :D
0
Bardzo bym prosił :)
1
Monaco w tym sezonie dostaje od każdego wiec to żadna niespodzianka
1
Uciekaj stąd Malcom jak najszybciej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Nie rozumiem waszego podniecenia graliśmy z 9 drużyną w lidze :D
HEHE nie no żarcik :D
Miłego wieczoru wszystkim życzę :D
VISCA EL BARCA
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Gadałem z Denisem powiedział że w tym Sezonie powalczy o pierwszy skład
12
POZDRAWIAM La Ramble z Trybun Camp Nou kurde jednak nie pogadam z Malcomem :/
22
GWIZDY na Valverde że zmienia Arthura CUDO
11
#ValverdeOut albo po polsku #Valverdeidzpanwch$%A
0
Bardzo Dziękuję :)
4
Ja dzisiaj też mam uro jak coś :D
75
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/44582976_2016691088409264_8252951943287144448_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=58df9573e7fd254a3e8fc01e1269bc03&oe=5C87B75B
Kradzione :D ale zabawne
121
Wybieram się na El Clasico z Bratem jesteśmy załamani że nie zagra Messi ale trudno chociaż sobie pogadamy z Malcomem na trybunach :/
3
Co teraz łączy kibiców białych i barcy ?
#ValverdeOut
#LopeteguiOut
41
#ValverdeOut
0
Największe Derby na świecie Celtic- Rangers kibice wierzący w Boga (Celtic) i kibice nie wierzący (Rangers) i tak patrząc na LA RAMBLE za niedługo podzielą się tak samo kibice tutaj :D ciągle są tu jakieś wojny na tle wiary :D
0
Wiek mu uderza do głowy powoli :D
0
Co ten Paco wyrabia :D Mam nadzieję że przy najbliższej bramce zadedykuje ją Barcelonie
0
Valverde teraz powinien zadzwonić do Paco i spytać się go jaki chce nr na koszulce w następnym sezonie w Barcelonie
A nie przepraszam Munir przecież lepszy jest
0
Oglądnij sobie Puddi Puddi 10 h na yt to o wiele ciekawsze niż gra Barcy