Dawid66
Dołączył/a: lipiec 2013
Rzeszów
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Informacje pobrałem z Realmadryt.pl
0
Oficjalne: Real Madryt przedstawił ofertę opierającą się o 200 mln za Hazarda Chelsea odrzuciła ofertę bo chcą 230 mln
Real Madryt pozbył się nadziei na pozyskanie Hazarda w tym oknie transferowym
0
Oglądam na angielskiej transmisji komentator mówi że transfer Digne jest już przesądzony 20 mln + 4 mln bonusów
0
Chyba poszukam sobie Angielskiej Transmisji
0
LUIS SUAREZZZ !!! przepraszam Denis oczywiście
1
O ile mi wiadomo Munir El Hadadi i ostatni sezon grał w Deportivo a nie w Barcie b co to za komentator ?
0
Chłopy jak tam ?
4
Mam nadzieje że pracownicy Redakcji nie zasną i podadzą składy przed meczem
0
Ja już po 4 kawach :)
1
Faktycznie dzięki nie zauważyłem :*
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
48
Paco > Munir kto się zgadza ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Nie mogę się już doczekać meczu również debiutu chłopaków z Barcy b jak i Langleta Arthura i Malcoma
0
Panowie dzisiaj maksymalnie wieczorem 2 kieliszki vódkie i pobudka o 5.00 nasi grają :)
22
Jak można sprzedać Minę chłopak zagrał pół sezonu moze nie pokazał się z najlepszej strony ale to co pokazał na MŚ powinno otworzyć oczy naszemu zarządowi że powinni go zostawić za 4-5 lat będzie jednym z najlepszych ŚO
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
My tu gadu gadu o księżycu a już jest 27 lipiec a Gomes nadal u nas !!
3
A teraz szefowie strony powinni zmienić na ''komu barca powinna dać 2 szansę''
haha :D
1
jak byś miał kolczyki za 20 tyś też byś nosił
3
a i dlatego jest słaby ?
2
Rok temu kupiliśmy 30 latka z Chin za 40 mln jak się to skończyło każdy wie
Teraz Valverde chce kupić jednego z najlepszych SP w lidze za 50 i macie problem ?
wytłumaczcie mi wdg was dlaczego Parejo jest słaby
2
Lucyfer tak słyszałem :3
1
Nie rozumiem żaleń Romy i ich kibiców
Nie trzeba było nas z LM wywalać
2
https://www.instagram.com/p/Blnu2Nph4yQ/?tagged=enjoymalcom
1
Nie ma to jak rano wychodząc do pracy czytałem plotki transferowe i czytam Malcom w Romie dobra czytam dalej wracam po 8 godz wchodzę na stronę i Malcom oficjalnie w Barcelonie kurła co to sie staneło
59
8.00 Barca zainteresowana Malcomem
19.30 Oficjalnie Malcom piłkarzem Barcy
0
Widać że niektórzy oglądają tylko barce i komentują że to by był zły ruch
Parejo jest jednym z najlepszych ŚP w lidze jest mózgiem VCF ciekawe czym się kierują ci co go krytykują
Pewnie że słaby w Fifie :D
To nie chcę myśleć co myślą o Busim :)
Widzę dużo złych kom w jego kierunku że jest wychowankiem białych z Madrytu
Radzę sobie przypomnieć kogo wychowankiem jest Eto :)
0
Eto też był wychowankiem Realu xd
6
Nie będe krytykował tego transferu bo nauczyło mnie coś z Paulinho komentować trzeba po sezonie