Dawid66
Dołączył/a: lipiec 2013
Rzeszów
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
66
Oficjalnie: Ronaldo nie doznał żadnej kontuzji po brutalnym faulu w polu karnym w meczu przeciwko Holandii można powiedzieć że Portugalczyk uciekł śmierci !!!
9
Mam nadzieje że będą rotacje liczę na MINUTY dla Aleni Miny i przydało by dać Jasperowi coś połapać
5
Fatalny to ty jesteś
10
I nigdy Barceloną nie zostaniecie :)
1
Redakcja nie potrzebnie dodaje takie wywiady... nic ciekawego i nic nowego
7
Ten sezon pokazuje jak bardzo potencjał Jordiego był zamknięty przez Neymara
44
Nigdy nie będzie zastępcy dla
Puyola
Xaviego
Iniesty
Messiego
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Jak ktoś twierdzi że jest drewnem to radzę przypomnieć co gość wyrabiał w VCF lub Benefice
0
Kto to jest ten Neymar ?
0
Bardzo dobrze asysta świetna gra w ofensywie i genialne ośmieszanie rywali mecz zdecydowanie na bardzo duży +
1
Albo stoperan ;)
0
hmmm....100 cm ?
0
Ale kiks Piattiego z 1 m do pustej bramki nie trafił xd
0
Na pewno ale tylko w języku Hiszpańskim
0
Zdj typu kiedy do klasy wchodzi laska 10/10
0
Uratować moje oczy może jedynie świetny mecz z Atletico
0
jak by barca chciała trzymać 100 mln na ławce to nie lepszym było by rozwiązaniem dać 100mln w gotówce na ławkę?
2
Nie dość że mam zapalenie spojówek to jeszcze musiałem na to patrzeć
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Barcelona ma wielu najlepszych piłkarzy świata. Grę organizuje bramkarz, a kiedy ma większe umiejętności niż wielu pomocników, robi wiele…
Idealnie to ujął :)
2
Ale ta nudna,schematyczna piłka wynosi nas na sam szczyt
0
Ej miała być Chelsea-Barca a jest Chelsea-Roma WTF
4
Miała być Barca jest Roma xDDDD
0
Wszystko jest ustawione pod Chiny (Real Barca Atletico) również nie gra sie meczy ligowych o 22.00
0
Brazylia to zbiór gwiazd trudno zadowolić wszystkich
1
Okładka Mundo Deportivo nie spodoba się kibicom Chelsea xd
1
Myślę, że wynik nie jest sprawiedliwy. Graliśmy lepiej, dużo lepiej. Szczególnie w drugiej połowie - analizuje Al Khelaifi, który zwrócił uwagę na sytuację Kyliana Mbappe. - Mieliśmy okazje, by zdobyć bramkę, ale popełniliśmy też błędy. Odgwizdano spalonego Mbappe, którego nie było! Błędy sędziego bardzo nam zaszkodziły. Arbiter pomógł Realowi Madryt-Prezes P$G
Też by mnie ściskało jak by moja drużyna miażdżyła wszystkich w lidze a nagle przegrywa z 4 drużyną z Hiszpanii
ale Panie El Kafahaliati czy jak mu tam (chodzi mi o prezesa PSG ) pieniądze nie grają :)
0
Zluzuj trochę xd
0
nie znają się na żartach :(
Usunę bo zaraz dostanę bana :d