0

Fajny Mecz szkoda że Messi spał ale zwycięstwo najważniejsze Znakomita postawa Ter Stegena Umtitiego i Suareza Forza Barca !!!!

0

Tylko że za Eriksena trzeba dać ze 150 mln koguty łatwo go nie puszczą

0

Douglas to jedyny Brazylijczyk którego Neymar nie lubi

2

Widzę go w przyszłości jako kapitana :)

0

Jezu Najemnik wypowiada się o najemniku słodko

4

zapomniales o Paulinho

4

Prosto i na temat jak by nie MATS to by była lipa

0

Tego łysego sędziego kołka to oni z brazzers wzięli ?

0

Czy wdg cb Gomes zagrał złe spotkanie ?

0

Dzięki widzę że Vidal nic się nie poprawia myślałem że odpali w tym meczu Dzięki ci wielkie :)

2

Robi użyłem 6 razy teraz mam piękną 8 osobową rodzinkę :)

0

Bardzo bym prosił żeby i ktoś napisał kto na + kto na - kto zagrał dobre spotkanie kto słabe bardzo proszę nie oglądałem meczu

2

Czasami zdarzają się mecze że Messi chodzi po boisku jak by go nie było

3

Czm Valverde czeka ze zmianami niech ściąga tego Rakiticia bo mi się rzygać chcę jak na niego patrzę na jego grę

1

Trochę nie rozumiem Paulinhio i Suarez to dobrzy zmiennicy pokazali się w tym sezonie z dobrej strony ;)

3

Aż tutaj fajki czuje :D

0

Jak by ktoś z was dał link do meczu był bym bardzo wdzięczny :)

0

no kulwa maż lacje Valvelde Oułt Valvelde Oułt

0

hahahaahahahaahhahaahahha (tyle mam do powiedzenia)

6

Zapomniałeś o Dauglasie xD

0

Espanyol nie ma kibiców :D

0

Zaczynam bardziej lubić Pereza niż Barka (Zabijcie mnie)

2

Siemano Pany kto wybrał by się ze mną do Barcelony i wywieść na taczkach Bartka z barcy ? potrzebuje z 3 ludzi zgłaszać się :)

11

Miało być o 20.00 Cutinho w Barcelonie a jest Dauglas w Benefice xDDD (Fajny Trol)

33

20.05 Liverpool odrzuca 76 ofertę za Coutinho

0

Wałęsa mówi ''No weź powiedz że nie chcesz grać w lidzie mistrzów to cie sprzedadzą'' podziałało xD

7

Higuain jest puszysty

0

Barca gra z takim entuzjazmem ja też mam taki entuzjazm jak chodzę z dziewczyną po sklepach

0

PSG nie przeszkadzało ?

23

Zaczynam bardziej lubić Real niż P$G

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?