Dawid66
Dołączył/a: lipiec 2013
Rzeszów
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajny Mecz szkoda że Messi spał ale zwycięstwo najważniejsze Znakomita postawa Ter Stegena Umtitiego i Suareza Forza Barca !!!!
0
Tylko że za Eriksena trzeba dać ze 150 mln koguty łatwo go nie puszczą
0
Douglas to jedyny Brazylijczyk którego Neymar nie lubi
2
Widzę go w przyszłości jako kapitana :)
0
Jezu Najemnik wypowiada się o najemniku słodko
4
zapomniales o Paulinho
4
Prosto i na temat jak by nie MATS to by była lipa
0
Tego łysego sędziego kołka to oni z brazzers wzięli ?
0
Czy wdg cb Gomes zagrał złe spotkanie ?
0
Dzięki widzę że Vidal nic się nie poprawia myślałem że odpali w tym meczu Dzięki ci wielkie :)
2
Robi użyłem 6 razy teraz mam piękną 8 osobową rodzinkę :)
0
Bardzo bym prosił żeby i ktoś napisał kto na + kto na - kto zagrał dobre spotkanie kto słabe bardzo proszę nie oglądałem meczu
2
Czasami zdarzają się mecze że Messi chodzi po boisku jak by go nie było
3
Czm Valverde czeka ze zmianami niech ściąga tego Rakiticia bo mi się rzygać chcę jak na niego patrzę na jego grę
1
Trochę nie rozumiem Paulinhio i Suarez to dobrzy zmiennicy pokazali się w tym sezonie z dobrej strony ;)
3
Aż tutaj fajki czuje :D
0
Jak by ktoś z was dał link do meczu był bym bardzo wdzięczny :)
0
no kulwa maż lacje Valvelde Oułt Valvelde Oułt
0
hahahaahahahaahhahaahahha (tyle mam do powiedzenia)
6
Zapomniałeś o Dauglasie xD
0
Espanyol nie ma kibiców :D
0
Zaczynam bardziej lubić Pereza niż Barka (Zabijcie mnie)
2
Siemano Pany kto wybrał by się ze mną do Barcelony i wywieść na taczkach Bartka z barcy ? potrzebuje z 3 ludzi zgłaszać się :)
11
Miało być o 20.00 Cutinho w Barcelonie a jest Dauglas w Benefice xDDD (Fajny Trol)
33
20.05 Liverpool odrzuca 76 ofertę za Coutinho
0
Wałęsa mówi ''No weź powiedz że nie chcesz grać w lidzie mistrzów to cie sprzedadzą'' podziałało xD
7
Higuain jest puszysty
0
Barca gra z takim entuzjazmem ja też mam taki entuzjazm jak chodzę z dziewczyną po sklepach
0
PSG nie przeszkadzało ?
23
Zaczynam bardziej lubić Real niż P$G