0

Mierny Roberto oglądałeś wgl Mecz z Betisem świetny występ 2 asysty świetna gra w ofensywie Sergii to oczywisty nr 1 na prawej obronie

3

A Guardila nie chce dostać darmowego bonusu za transfer Bravo ten bonus to oczywiście Dauglas

7

Nie było by tego gdyby Guardiola nie zachował by się jak C..j w stosunku do Harta jak można tak postąpić ? to tak jak by my teraz wywalili Messiego bo jest za niski

2

Dobrze by było gdyby Masip zagrał od czasu do czasu trenuje wiec cos mu się należy ile on zagrał przez 2 lata 1 mecz no bez przesady

0

Mecz mi się bardzo podobał wszyscy dobrze zagrali do nikogo nie można mieć pretensji o 2 bramki 35 latka Castro to jeden z najlepszych napastników Hiszpanii

0

Bardziej cieszył bym sie z transferu D.Alvesa ale Cillessen też jest świetny ale dziwie sie że będzie mu odpowiadała rola zmiennika

2

Fabregas Arsenal-Chelsea... Barca-Real ??? Dno dna

0

Według mnie zdecydowaną przewagę ma Sergi pokazał że Bardzo Dobrze potrafi grać na prawej obronie

0

Mam nadzieję że Argentyna zdobędzie złoto i przełamią tą klątwę bo im się należy mają świetną drużynę z Leo i bez niego kibicuje im z całego serducha !!!!

0

O Wiele lepszą opcją było go wypożyczyć do jakieś zespołu z Hiszpanii martwi mnie też to że Hamburg ta drużyna z roku na rok umiera ciągle słyszy się że u nich atmosfera w szatni jest gorsza niż na cmentarzu ale niech Alen pokaże na co go stać i niech do nas jak najszybciej wróci :))))

0

Mathieu pokazał dlaczego Barca go kupiła ;)

0

Tak Zgodzę się z tym Cr7 ma swój charakter i każdy na tej stronie bardzo dobrze o tym wie ;) ale nie zapominajcie co zrobił Leo 3 lata temu jak posłał specjalnie piłkę w trybuny kibice którzy śpiewają ''Ronaldo Pijak'' to są idioci i tylko klub za nich obrywa.Ronaldo zasługuje na wielki szacunek takie jest moje zdanie :)

0

aha spk myślałem że ma kontuzję czy coś w tym stylu ;)

0

Może mi ktoś powiedzieć dlaczego S.Roberto nie jest powołany ????

0

Oj znam bracie ten ból wczoraj siedziałem do 23.30 nad fizyką bo dzisiaj miałem spr z całego półrocza :((

0

Jezu THIAGO jak ja uwielbiałem tego gościa ;)

0

Raczej tak mój kuzyn nadal tak robi ;)

1

Ma taki charakter jaki ma... ale nikt nie powie że jest złym piłkarzem

2

haha śmieszny jesteś...

0

Gdzie jest Pique i Rafinha to jest środkowy napastnik

0

Zgodzę się z tb w 100 % ;)

0

Bravo świetny bramkarz z wielkim potencjałem nie raz oglądałem go w akcji ale ta kwota jest zbyt wysoka

1

Alexis niech zostanie miał bardzo świetny sezon
Fabregas też powinien zostać
Do Daniego jestem przekonany w 50%
Klubowi nie jest potrzebny Tello,Afellay,Cuenca,Dos Santos,Oier,Pedro(Nie może odnaleźć formy) za tych piłkarzy zarobiliśmy z 40mln.Pedro (15-20mln) Tello (10) Dos Santos(5mln) Oier(1-3mln)Afellay(5-10mln)

0

Diego Lopez za De Gea
Isco za Iturraspe
Moja opinia

0

Cały świat cierpi

0

Bartulek98 tak wiem przyznaje ci rację ale przyznasz że troszkę przesadzili z wyzwiskami w stronę piłkarzy

0

I to mają być kibice zamiast wspierać to oni krytykują.Przyznaję jesteśmy w niedobrej sytuacji ale trzeba ich wspierać a nie krytykować

0

Pogratulować Atletico i głowy do góry jeszcze liga do wygrania i Copa del Rey zagraliśmy słaby mecz a Atletico to wykorzystało wielkie brawa dla nich i życzę im powodzenia w półfinale.

0

Wracaj do zdrowia mistrzu i dziękujemy ci za wszystko :)

0

Liczę na świetny mecz Barcy, Santiago Bernabéu to trudny obiekt do zdobycia ale my jesteśmy Barca i damy radę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?