Dawid66
Dołączył/a: lipiec 2013
Rzeszów
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bamboleo Szklanko-Men
2
We wszystkich domach jest potwierdzona 1 wojna Domowa w Historii Polski (Wnuczkowie vs Babcie)
11
:Tutaj wojna polityczna a niektórzy piszą o Milanach Lesterach Walencjach XD
14
Stalin
''Nie ważne kto głosuje ważne kto liczy głosy"
3
@skakun95 Boli mnie moja Patologiczna ojczyzna :)
3
Kaczyński taki polski Perez posmarował komu trzeba i jest mu na rękę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@myscooter wystarczy dzięki :D
0
Nie oglądałem meczu ale patrzę na oceny i wytłumaczy mi ktoś tak krytyczną ocenę Suareza 1,5 ?
9
Vidal tak pasuje do Ataku jak Ramos do nagrody Fair Play
8
Proponuję Moderatorom strony zmienić nazwę z ''La Rambla'' na '' Dyskusje polityczne''
0
Jeszcze nie widziałem tak dobrego Griza w FCB
1
Dobrze że tam nie stał Grizman bo on tak strzelić nie potrafi ( 5 tyś takich kom) po bramce suareza
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BarcaInfo Nie oglądam meczu i moje pytanie oni za to dostali karnego ?
2
@Rewolucja123 nic specjalnego jak skaczę tak samo wygląda mój brzuch
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/106410052_649891662404186_6550312504150596760_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_sid=ca434c&_nc_ohc=HXp3xtVZMOQAX90g67B&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=1774e0cf013c9ee6fea59c12378a8aef&oe=5F263076
Dobre :D
1
Zmiana by zabrać minuty
0
Suarez ugryź oblaka i popraw mi humor na koniec dnia chociaż :)
3
Nie w takiej Barcelonie się zakochałem to jakaś debilna podróbka beznadziejnie się to ogląda zamiast radości tylko podnosi ciśnienie w d&pe z tym
0
Co jeszcze Suarez robi na tym boisku boże
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
16
Tomasz Ćwiąkała: To jest majstersztyk w wykonaniu Juventusu. Wyciągnięcie takiego zawodnika, oddając Miralema Pjanicia - świetnie to świadczy o klubie, który myśli o przyszłości. Arthur to jest piłkarz na kolejną dekadę - oznajmił.
- Patrząc na jakość sportową - Juventus dokonał dzieła sztuki. Nie wiem, czy od razu Arthur się sprawdzi, ale na dłuższą metę jestem przekonany, że tak - dodał.
- Wielkie brawa dla Juventusu. To moim zdaniem świetny ruch. Gdyby nawet się nie sprawdził, to konkretną kwotę będzie można odzyskać, bo jest to piłkarz o określonym potencjale, dobrze oceniany przez ten rynek. Niewielu jest zawodników grających w takim stylu - podkreślił.
- A Barcelona? Troszkę brakuje mi słów. Udało im się ściągnąć perełkę, a po dwóch latach gracias, adios. Arthura nie ma, bo najpierw trzeba ogarnąć kwestie związane z rachunkami. Działacze Barcy nie potrafią robić ani transferów wychodzących, ani przychodzących. Nie chcę powiedzieć, że nie znają się na tym biznesie, ale w porównaniu z Realem Madryt wygląda to źle - zaznaczył.
- Ostatnie wyczyny prezesa Bartomeu zasługują na absolutnie najniższą ocenę. Trzeba będzie poczekać do następnych wyborów aż sytuacja po prostu wróci do normy - zakończy
0
Boje się że jak tak dalej będzie moje dzieci będą oglądać Fc Barcelonę bijącą się o ligę europy
2
@kuz Jak grasz w B klasie moze cię za kogoś wymienią Fajnie jak byś miał po 30-stce
37
Jeśli dojdzie do wymiany Arthur-Pjanić to Barca obroni pas Frajera Roku już 3 raz z rzędu :)
0
@catalanian09 Mało co w necie jest legalne xd
1
@mr_robot Też mi się to nie podoba :/
0
@catalanian09 nie wysyłaj takich linków publicznie bo ban xd