0

@Bamboleo Szklanko-Men

2

We wszystkich domach jest potwierdzona 1 wojna Domowa w Historii Polski (Wnuczkowie vs Babcie)

11

:Tutaj wojna polityczna a niektórzy piszą o Milanach Lesterach Walencjach XD

14

Stalin
''Nie ważne kto głosuje ważne kto liczy głosy"

3

@skakun95 Boli mnie moja Patologiczna ojczyzna :)

3

Kaczyński taki polski Perez posmarował komu trzeba i jest mu na rękę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@myscooter wystarczy dzięki :D

0

Nie oglądałem meczu ale patrzę na oceny i wytłumaczy mi ktoś tak krytyczną ocenę Suareza 1,5 ?

9

Vidal tak pasuje do Ataku jak Ramos do nagrody Fair Play

8

Proponuję Moderatorom strony zmienić nazwę z ''La Rambla'' na '' Dyskusje polityczne''

0

Jeszcze nie widziałem tak dobrego Griza w FCB

1

Dobrze że tam nie stał Grizman bo on tak strzelić nie potrafi ( 5 tyś takich kom) po bramce suareza

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BarcaInfo Nie oglądam meczu i moje pytanie oni za to dostali karnego ?

2

@Rewolucja123 nic specjalnego jak skaczę tak samo wygląda mój brzuch

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Zmiana by zabrać minuty

0

Suarez ugryź oblaka i popraw mi humor na koniec dnia chociaż :)

3

Nie w takiej Barcelonie się zakochałem to jakaś debilna podróbka beznadziejnie się to ogląda zamiast radości tylko podnosi ciśnienie w d&pe z tym

0

Co jeszcze Suarez robi na tym boisku boże

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

Tomasz Ćwiąkała: To jest majstersztyk w wykonaniu Juventusu. Wyciągnięcie takiego zawodnika, oddając Miralema Pjanicia - świetnie to świadczy o klubie, który myśli o przyszłości. Arthur to jest piłkarz na kolejną dekadę - oznajmił.



- Patrząc na jakość sportową - Juventus dokonał dzieła sztuki. Nie wiem, czy od razu Arthur się sprawdzi, ale na dłuższą metę jestem przekonany, że tak - dodał.



- Wielkie brawa dla Juventusu. To moim zdaniem świetny ruch. Gdyby nawet się nie sprawdził, to konkretną kwotę będzie można odzyskać, bo jest to piłkarz o określonym potencjale, dobrze oceniany przez ten rynek. Niewielu jest zawodników grających w takim stylu - podkreślił.



- A Barcelona? Troszkę brakuje mi słów. Udało im się ściągnąć perełkę, a po dwóch latach gracias, adios. Arthura nie ma, bo najpierw trzeba ogarnąć kwestie związane z rachunkami. Działacze Barcy nie potrafią robić ani transferów wychodzących, ani przychodzących. Nie chcę powiedzieć, że nie znają się na tym biznesie, ale w porównaniu z Realem Madryt wygląda to źle - zaznaczył.



- Ostatnie wyczyny prezesa Bartomeu zasługują na absolutnie najniższą ocenę. Trzeba będzie poczekać do następnych wyborów aż sytuacja po prostu wróci do normy - zakończy

0

Boje się że jak tak dalej będzie moje dzieci będą oglądać Fc Barcelonę bijącą się o ligę europy

2

@kuz Jak grasz w B klasie moze cię za kogoś wymienią Fajnie jak byś miał po 30-stce

37

Jeśli dojdzie do wymiany Arthur-Pjanić to Barca obroni pas Frajera Roku już 3 raz z rzędu :)

0

@catalanian09 Mało co w necie jest legalne xd

1

@mr_robot Też mi się to nie podoba :/

0

@catalanian09 nie wysyłaj takich linków publicznie bo ban xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?