2

Koeman miał wnieść świeżość i coś nowego a okazał się być rudym Setienem

0

@okiemtypera_lucaxx95 jaki macie kurs na to że barca obroni Pas Frajera roku po raz 4 ?

1

Przyzwyczajcie się że Puiga już w tym sezonie w barwach barcy nie zobaczymy postawił się Koemanowi na początku i teraz niestety nawet ławki nie powącha

11

Hiszpański komentator na początku chciał powiedzieć '' Kędziora'' od tamtego czasu tylko Polaco Polaco Polaco XDDDDDDD

2

ale słaby mecz masakra wyścig żółwi bywa ciekawszy

4

jak widzę hejt na grizmana patrząc na to co robi Messi i reszta to mnie krew zalewa

0

Może się obudzą wreszcie

0

Na prawdę było tak
Emilio Butragueno-System Var jest po to by pomagać Realowi

6

Trener przegrał nam mecz gorzej składu ustawić sie nie dało

0

@dafik85 i ten lucas Vasques czyści nas jak brudną podłogę

0

80 min bez zmian ale ten klub jest głupi xd

7

bezmózg ciągnie go za koszulkę karny jak najbardziej zasłużony przestańcie głupio gadać

3

@ObiektywnyKibic121 Ale ty go nie lubisz każdy twój komentarz to hejtowanie tego Grizmana xD

0

4 opcja jest taka że może my jako La Rambla nie mamy żadnego doświadczenia w trenowaniu a wypowiadamy się jak eksperci ?

0

Tak czytam te hejty na antka a zastanawiam się kto dziś dobrze zagrał

3

Ale ten Njom jest denerwujący aż się rasistowskie żarty przypominają

1

@Khardan I po co robić sobie wojnę z całą ligą ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie stać mnie na nowego laptopa ;) kupiłem sobie za taką sumę bo tak chciałem nie jestem milionerem liczę się z każdą wydaną sumą pieniędzy a dlaczego mam tak drogiego laptopa ? Zarobiłem to i sobie kupiłem

0

@baku171 W czerwcu była premiera nowej wersji która kosztuje podajże 21 tyś

1

@robsesh Nie trafiło w bogatego ani biednego ;D

0

@DanielVeB Laptop ASUS ROG Zephyrus Duo

1

@Kwiatek67 Mądry Polak po szkodzie

7

Znalazłem sie w beznadziejnej sytuacji może mi pomożecie a sytuacja jest taka - Nie cały rok temu kupiłem laptopa za ponad 16,500 zł, Laptop służył mi do pracy i nie ukrywam lubię dobre gierki które wymagają dobrego sprzętu więc nie miałem najmniejszych obaw że jakaś gra mi nie wypali wczoraj wieczorem był u nas ''zlot rodzinny'' i mój 6-letni kuzyn wylał gorącą herbatę na Laptopa i bum teraz wracam od znajomego który zajmuje się naprawą sprzętów takich jak laptopy, komputery itd uszkodzona jest karta graficzna i układ chłodzenia za zamówienie naprawę tych części wyjdzie około 8-10 tyś zł i jak ja mam to cioci powiedzieć która już od rana wydzwania ile będzie kosztować naprawa

5

Dlaczego Glizman dlaczego tak a nie inaczej :D Mamy świetnego trenera za którego widać że drużyna robi progres a La Rambla jak zawsze nie zadowolona :D A co do Antka jeśli gra to widać że Koeman jest zadowolony z jego pracy :)

9

Neto-Dest-Arujo-Pique-Alba-Pjanić-De Jong-Cou-Messi-Trincao-Fati :) chętnie jutro bym zobaczył taki składzik :)

0

0

20:17 Lyon już nie wysłucha żadnej oferty za Depaya
Szkoda :/

1

Koeman jednak wiedział co robi zostawiając Cou

0

Ten Czarnoskóry łysy z UEFA to DROGBA ?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?