Dawid66
Dołączył/a: lipiec 2013
Rzeszów
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Koeman miał wnieść świeżość i coś nowego a okazał się być rudym Setienem
0
@okiemtypera_lucaxx95 jaki macie kurs na to że barca obroni Pas Frajera roku po raz 4 ?
1
Przyzwyczajcie się że Puiga już w tym sezonie w barwach barcy nie zobaczymy postawił się Koemanowi na początku i teraz niestety nawet ławki nie powącha
11
Hiszpański komentator na początku chciał powiedzieć '' Kędziora'' od tamtego czasu tylko Polaco Polaco Polaco XDDDDDDD
2
ale słaby mecz masakra wyścig żółwi bywa ciekawszy
4
jak widzę hejt na grizmana patrząc na to co robi Messi i reszta to mnie krew zalewa
0
Może się obudzą wreszcie
0
Na prawdę było tak
Emilio Butragueno-System Var jest po to by pomagać Realowi
6
Trener przegrał nam mecz gorzej składu ustawić sie nie dało
0
@dafik85 i ten lucas Vasques czyści nas jak brudną podłogę
0
80 min bez zmian ale ten klub jest głupi xd
7
bezmózg ciągnie go za koszulkę karny jak najbardziej zasłużony przestańcie głupio gadać
3
@ObiektywnyKibic121 Ale ty go nie lubisz każdy twój komentarz to hejtowanie tego Grizmana xD
0
4 opcja jest taka że może my jako La Rambla nie mamy żadnego doświadczenia w trenowaniu a wypowiadamy się jak eksperci ?
0
Tak czytam te hejty na antka a zastanawiam się kto dziś dobrze zagrał
3
Ale ten Njom jest denerwujący aż się rasistowskie żarty przypominają
1
@Khardan I po co robić sobie wojnę z całą ligą ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie stać mnie na nowego laptopa ;) kupiłem sobie za taką sumę bo tak chciałem nie jestem milionerem liczę się z każdą wydaną sumą pieniędzy a dlaczego mam tak drogiego laptopa ? Zarobiłem to i sobie kupiłem
0
@baku171 W czerwcu była premiera nowej wersji która kosztuje podajże 21 tyś
1
@robsesh Nie trafiło w bogatego ani biednego ;D
0
@DanielVeB Laptop ASUS ROG Zephyrus Duo
1
@Kwiatek67 Mądry Polak po szkodzie
7
Znalazłem sie w beznadziejnej sytuacji może mi pomożecie a sytuacja jest taka - Nie cały rok temu kupiłem laptopa za ponad 16,500 zł, Laptop służył mi do pracy i nie ukrywam lubię dobre gierki które wymagają dobrego sprzętu więc nie miałem najmniejszych obaw że jakaś gra mi nie wypali wczoraj wieczorem był u nas ''zlot rodzinny'' i mój 6-letni kuzyn wylał gorącą herbatę na Laptopa i bum teraz wracam od znajomego który zajmuje się naprawą sprzętów takich jak laptopy, komputery itd uszkodzona jest karta graficzna i układ chłodzenia za zamówienie naprawę tych części wyjdzie około 8-10 tyś zł i jak ja mam to cioci powiedzieć która już od rana wydzwania ile będzie kosztować naprawa
5
Dlaczego Glizman dlaczego tak a nie inaczej :D Mamy świetnego trenera za którego widać że drużyna robi progres a La Rambla jak zawsze nie zadowolona :D A co do Antka jeśli gra to widać że Koeman jest zadowolony z jego pracy :)
9
Neto-Dest-Arujo-Pique-Alba-Pjanić-De Jong-Cou-Messi-Trincao-Fati :) chętnie jutro bym zobaczył taki składzik :)
0
0
20:17 Lyon już nie wysłucha żadnej oferty za Depaya
Szkoda :/
1
Koeman jednak wiedział co robi zostawiając Cou
0
Ten Czarnoskóry łysy z UEFA to DROGBA ?!