1

Dla tych co zacina im strumyka
Wyłączcie Antyvirusa :)

1

strumyk dzisiaj nie oddaje

0

Ale ten Ferran boli w oczy masakra XD

0

Dzięki wam wszystkim :)

4

@Objectivo Dziękuje

16

Mój dziadek umiera na zapalenie trzustki
Mój wujek w 2007 r umiera na zapalenie trzustki
Mój tata w 2010 r wychodzi ze szpitala po 2 tyg zapalenie trzustki
Mój kuzyn ponad 2 lata temu zapalenie trzustki
Dzisiejsza moja diagnoza po badaniach zapalenie trzustki

Jeżeli boli was brzuch (ból promieniujący na całe plecy) i nie możecie podnieść sie z łózka natychmiast zgłoście sie do lekarza

Całe moje szczęście jest w tym że zareagowałem szybko i zapalenie nie nasilało sie z każdą godziną i nie ma zagrożenia życia lecz wiem jak by nie wcześniejsze przypadki tej choroby w rodzinie czekał bym aż ''samo przejdzie''

0

@nagev Kurde :) znajdz mi przepis na wegańskiego kurczaka

0

This website has been temporarily rate limited


4

@bebeto77 a mieliśmy sie bac Niemców ?

1

Boże pocicie sie nad tym meczem wyłączcie to gówno zdrowie ponad wszystko

0

@IronSanHybrid z tą wieronośćią to nas już testują 4 rok z rzędu

15

Nas nawet na var nie stać a co dopiero na Hohlanda

0

z czawim czy nie z czawim puchar frajera jak zawsze jest nasz xD

7

@Gorantores ojej czy tak samo mówiłeś po wylosowaniu Romy w LM ? :)

1

klemo lągle boze zapomniałem juz o tym gosciu xd

0

@LeoKrol Gila to ja miałem wczoraj

0

Podesłał by ktoś z was linka do meczu (Strumyk mi nie działa )

1

Araby myślo że bordowi to Amerykanie dlatego gwiżdzo

4

@lucas/catalan twoja pikawa nie poleca

4

@Radzio_94 Haha jprd Dziadek ? Glover Teixeira to żywa legenda mma to chyba pełen szacunek że w wieku 42 nadal jest w świetnej formie

0

@ElKamil Trzeba pamiętać że walczył z żywą legendą MMA

0

Czy wygramy czy przegramy jeden ch..

0

błagam poratuj ktos linkiem

0

@DLFCB na czym siedział tytułowy Leń ?

1

a ja mam to wszystko w dupie

1

Tak Panie Koeman takiego napastnika właśnie poszukiwała barca

4

@Yosemite Oficjalnie- Koeman prosi zarząd o kupienie Klaasena

0

@Ghotti i tak powiedzą że Griezmann nie dawał nic XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?