Dawid66
Dołączył/a: lipiec 2013
Rzeszów
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dla tych co zacina im strumyka
Wyłączcie Antyvirusa :)
1
strumyk dzisiaj nie oddaje
0
Ale ten Ferran boli w oczy masakra XD
0
Dzięki wam wszystkim :)
4
@Objectivo Dziękuje
16
Mój dziadek umiera na zapalenie trzustki
Mój wujek w 2007 r umiera na zapalenie trzustki
Mój tata w 2010 r wychodzi ze szpitala po 2 tyg zapalenie trzustki
Mój kuzyn ponad 2 lata temu zapalenie trzustki
Dzisiejsza moja diagnoza po badaniach zapalenie trzustki
Jeżeli boli was brzuch (ból promieniujący na całe plecy) i nie możecie podnieść sie z łózka natychmiast zgłoście sie do lekarza
Całe moje szczęście jest w tym że zareagowałem szybko i zapalenie nie nasilało sie z każdą godziną i nie ma zagrożenia życia lecz wiem jak by nie wcześniejsze przypadki tej choroby w rodzinie czekał bym aż ''samo przejdzie''
0
@nagev Kurde :) znajdz mi przepis na wegańskiego kurczaka
0
This website has been temporarily rate limited
4
@bebeto77 a mieliśmy sie bac Niemców ?
1
Boże pocicie sie nad tym meczem wyłączcie to gówno zdrowie ponad wszystko
0
@IronSanHybrid z tą wieronośćią to nas już testują 4 rok z rzędu
15
Nas nawet na var nie stać a co dopiero na Hohlanda
0
z czawim czy nie z czawim puchar frajera jak zawsze jest nasz xD
7
@Gorantores ojej czy tak samo mówiłeś po wylosowaniu Romy w LM ? :)
1
klemo lągle boze zapomniałem juz o tym gosciu xd
0
@LeoKrol Gila to ja miałem wczoraj
0
Podesłał by ktoś z was linka do meczu (Strumyk mi nie działa )
1
Araby myślo że bordowi to Amerykanie dlatego gwiżdzo
4
@lucas/catalan twoja pikawa nie poleca
4
@Radzio_94 Haha jprd Dziadek ? Glover Teixeira to żywa legenda mma to chyba pełen szacunek że w wieku 42 nadal jest w świetnej formie
0
@ElKamil Trzeba pamiętać że walczył z żywą legendą MMA
0
Czy wygramy czy przegramy jeden ch..
0
błagam poratuj ktos linkiem
0
@DLFCB na czym siedział tytułowy Leń ?
1
a ja mam to wszystko w dupie
1
Tak Panie Koeman takiego napastnika właśnie poszukiwała barca
3
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/241549509_2224779744331051_5258231002639984236_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-5&_nc_sid=825194&_nc_ohc=p6RFZn-eWAQAX9uZXgi&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=c2908b4bbf1edfd04917eabc38109746&oe=615E7B7A
Młodszy o 15 lat
2
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/241044694_4575139395855917_2008695535469238467_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-5&_nc_sid=a26aad&_nc_ohc=yx_9h359xjQAX_G3G8e&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=d214c425da19f789a8a4c07dc5d2dc09&oe=615F5ABE
Żebyśmy byli szczęśliwi pod koniec sezonu tak jak Grizi jest szczęśliwy po powrocie do Atleti
4
@Yosemite Oficjalnie- Koeman prosi zarząd o kupienie Klaasena
0
@Ghotti i tak powiedzą że Griezmann nie dawał nic XD