DejMian111
Dołączył/a: maj 2023
Nowy Sącz
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ok, ale jak zmieni agenta.
1
Co się dziwić że wybrał Juventus gdzie będzie podstawowym obrońcą a u nas nie miałby szans na regularną grę, która w jego wieku jest bardzo ważna. Pique, Umtiti, Lenglet to fantastyczni obrońcy co pokazywali wiele razy i każdy z nich chiałby być kluczowym zawodnikiem. Do tego mamy Todibo i Chumiego.
Napewno dużą rolę w wyborze odegrał również sam agent zawodnika i pieniądze co może nie świadczyć zbyt dobrze o Matthijsie.
Choć mam małe nadzieje że Włochy to tylko przystanek holendra przed transferem do Barcelony. Za 2 sezony prawdopodobnie odejdzie Pique więc będziemy potrzebować kogoś w jego miejsce, a w tedy być może zarząd postara się sprowadzić tego zawodnika. Myślę że nie bez powodu ustalono wysokość klauzuli w jego kontrakcie na "zaledwie" 150 mln.
35
Jeśli to prawda że oferowano Cou+Rakiticia+40 mln, a PSG się nie zgodziło to proponowałbym zakończyć te negocjacje i odpuścić sobie Neymara zwłaszcza że nie potrzebujemy go i powinniśmy się skupić bardziej na ściągnięciu jakiegoś klasowego prawego obrońcy skoro Semedo chce odejść i zmiennika dla Alby.
Chyba że Barca wcale nie chce Neymara a chce jedynie zniszczyć stosunki między PSG a zawodnikiem, taki mały rewanżyk, a pod koniec sierpnia powiedzą że nie mają kasy i Ney będzie musiał przepraszać zarząd Paryżan i spędzić tam ponownie conajmniej pół roku.
0
@theOneAndOnlyKing o 10 to on może zapomnieć.
1
@constantine16 albo 7 dla Neymara.. oby nie
2
Lepiej sprzedać Rakiete, Malcoma, Semedo, Roberto, Rafinhe i ew. Coutinho i kupić de Ligta, Cancelo i jakiegoś LO na zmianę zamiast Neymara bo jest nam nie potrzebny i już pokazał gdzie ma nasz ukochany klub.
1
@Piter1369 De Ligta ;) Ale masz rację de Ligt byłby lepszym transferem niż Neymar
0
I oczywiście za darmo... wiem, dużo by za niego nie dostali ale zawsze coś
0
@MatiFCB2000 I znów się pomyliłem ;) Chciałem napisać LO
0
@Commando Wiem ale jeśli chcą kupić Neymara to skądś będą musieli je wziąć
0
Co myślicie gdyby te 200 melonów na Neymara przeznaczyć na transfer de Ligta, Cancelo i jakiegoś LO?
1
@oZinho Rafinha, Semedo, Roberto może Rakitić Coutinho..
Wiem że może nie mają tyle pieniędzy ale jak chcą Neymara to skądś muszą je wziąć ja tylko napisałem na kogo wolałbym żeby Barcelona przeznaczyła te pieniądze.
2
A te pieniądze to chcą pocztą czy gołębiem?
0
@PAULPOGBAFAN o co chodzi że niby nie możliwe? 75 mln za de Ligta, 30 mln na LO i Cancelo raczej 100 mln nie będzie kosztować. To w sumie daje niecałe 200 mln, czyli tyle samo ile kosztuje niepotrzebny nam Neymar a zamiast niego mielibyśmy w końcu dobrego prawego obrońcę, zmiennika dla Alby i dobrego środkowego obrońcę na przyszłość
0
@Mroziu rzeczywiście coś mi się pomyliło ;) chciałem napisać lewego obroncę
0
Zamiast tego Neymara to już lepiej kupić de Ligta, Cancelo i prawego obrońcę.
6
No nareszcie koniec tej sagi... już zgłupieć można było
1
Ten "turniej" jest śmieszny
0
@MichalZZZ choć boki obrony rzeczywiście dość ofensywne
0
@MichalZZZ oczywiście nie żeby wszyscy grali ale taki Messi na śpo, Neymar, Suarez i Griezmann na ataku a Dembele na ławce.
0
Odchodzą: Rakitić, Rafinha, Semedo, Coutinho, Ortola, Malcom.
Todibo, Puig i Emerson na wypożyczenie.
Przychodzą: Griezmann, Neymar, Cancelo, de Ligt i Firpo.
Ach ten Football Manager...
1
No to macie de Ligta
0
Chyba źle zrozumieliście. Macie całą obecną drużynę Barcelony i 100mln € i sprzedając np. Rakiticia (takim zupełnym przypadkiem wymieniłem akurat jego) za 40mln wasz budżet zwiększa się o tę kwotę.
0
Mając 100mln € jak przebudowalibyście drużynę FC Barcelony? Możecie sprzedawać i kupować piłkarzy ale tylko za taką kwotę ile wynosi ich wartość na Transfermarkt.
0
Żadna nowość...
0
@Tori_Black jestem twoim wielkim fanem, pozdrowisz?
0
@Matej też nie chcę ale jak widać po komentarzach to większość osób z chęcią by chciało jego powrotu
0
@pacior95 na tej stronie ludzie chcą powrotu Neymara ale jak widać w Hiszpanii jest odwrotnie
1
@RosjaninBut co do pierwszej 11 nie ma wątpliwości Neymar Suarez Messi / Vidal Busquets Rakitić / Alba Lenglet Pique Semedo / Ter Stegen
0
A tymczasem real kupuje Ferlanda Mendyego...