DejMian111
Dołączył/a: maj 2023
Nowy Sącz
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wybaczcie mi ale kto wymyślił jakąś grę i o co w niej chodzi? Czemu ludzie w to grają?
1
Z taką grą to powinni być w conajwyżej trzecim koszyku
0
To jednak dobrze że nie oglądałem drugiej połowy
9
Dobry skład, zwłaszcza, że liga przegrana
1
Okno transferowe trwa od 1 lipca czy przez pandemię coś się zmieniło? Jak to teraz wygląda?
0
Nowy Xavi zobaczycie
0
@Rothan1 są i je noszę ale nie dają wiele
0
@kamilo0066 przed wizyta u chirurga mialem ziarnine i ogolnie brzydko to wygladalo. Teraz chodze do podologa, mam klamry, ziarniny nie ma ale nadal paznokcie wrastają
0
@Jaca27 nie przyjemne bardzo :/
0
@LuisSalvano znam osoby którym podolog pomógł. Ja mam klamry od 10 miesięcy i nie pomaga zbytnio
0
@Zoker no właśnie byłem u chirurga i problem powrócił
0
Jest tu ktoś kto miał problem z wrastającym paznokciem? Jak to wyleczyć? Miałem już wycinanego i od nowa wrastał, a od już prawie roku chodze do podologa i nic to nie daje
3
@Jakchcesz niestety nie ma takiej możliwości
1
Jeszcze tylko rok z bartomeu :D
14
Wygraliśmy 1-4 na wyjeździe... k*rwa coś jest nie tak
2
Nasz dom starców się rozrasta :)
1
Mogli mu dać klauzulę 65 mln bo większe szanse że ktoś wgl by go od nas kupił
7
Świetny zarząd do wyj*bania
1
Taaa zwolnią i kogo wezmą? Znów jakiegoś amatora? Przecież żaden dobry trener nie przyjdzie do nas przy takim zarządzie.
4
Jeszcze będziemy żałować odejścia Arthura zobaczycie
5
I pomyśleć że w 2017 bartomeu mógł wylecieć.. szkoda że do tego nie doszło :/
0
To co teraz czekamy aż real sie potknie?
0
Zna ktoś jakąś stronę gdzie obejrzę seriale i filmy z netflixa za darmo?
0
Ronaldo nie ma to teraz tebas liże dupe Messiemu
0
Fajnie by było gdybyście podali również zawodników, którzy nie zostali powołani
3
@LuisSalvano niektóre smartfony mają kosz do którego lądują usunięte zdjęcia i z którego łatwo można je przywrócić. Ciekawe czy policja jest na tyle inteligentna
0
@dominik127pl lepsze to niż Glinik Gorlice
0
Jakby w ekstraklasie tak zrobili to może bym zaczął oglądać
0
@MesQueUnClub_87 rzeczywiścieXd No ale niezłe więzienia jak od początku dają ci do myślenia co cie czeka