DejMian111
Dołączył/a: maj 2023
Nowy Sącz
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messiah10 jest uporczywe to prawda, doktorka mówiła, że jak odróżniam słodkie od gorzkiego to jeszcze nie jest źle
0
Brak smaku i zapachu w czasie przeziębienia jest czymś normalnym?
2
Kto do Barcelony w karierze w Fifa 21 na LO? Grimaldo czy Cucurella?
0
Ja z nikim nie zamierzam walczyć
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kichson bump (15 znaków)
3
Xabi Alonso? XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Skąd oni wiedzą kogo kupi nowy zarząd?
2
Nie zaznaczam że przeciętnie bo Footroll zrobi na nas film xd
0
Na jakim etapie jest wotum nieufności? Policzyli już te wszystkie głosy?
0
Ten Depay to nie jest czasem kopia Griezmanna? Poradzi on sobie jako napastnik?
0
@Ramek ty z kijem w tyłku też. Wiesz co to bait?
0
Sezon na straty, przynajmniej Puchar Gampera mamy
2
Zapraszamy za kilka lat jak amigosów nie będzie w klubie
1
Celta 0 Barca 3
0
Kiedy losowanie fazy grupowej LM?
1
Co z ligą typerów w tym sezonie?
8
Już raz się zmierzyłeś i wracałeś do domu z płaczem
3
Niech zrobią taką wymianę z de Ligtem i Umtitim
0
I kogo kupią na jego miejsce?
0
Jaki prawy obrońca do Barcelony w fm 2020? Wypożyczylem już desta z obowiązkiem kupna ale szukam kogoś do pierwszego składu.
0
Skąd wziąć licencje do FM20 i jak je zainstalować? Jestem nowym graczem :D
1
@Huberc1kk to pewnie przez umowę realu z ea
2
W FIFA 21
Trincao 78 ovrl 91 potencjału
Ansu Fati 76 ovrl 90 potencjału
De Jong 85 ovrl 90 potencjału
0
Ale fajnie sobie Puig i Pedri pokopali :D
1
@Jakchcesz najlepsze zwykłe zielone, rippery i żólty the doctor. Kawowe też ale to nie energetyki, a zwykła kawa
0
@FC1899Barca szkoda, że ten aligator taki mały
0
Umtiti jest dla nich wart 5mln € ????????
1
Mieli go kupić za 25mln, oferują 30mln, a kupią pewnie za 50mln