DejMian111
Dołączył/a: maj 2023
Nowy Sącz
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Guardiola wystawia 5 ofensywnych zawodników, a jak ktoś tutaj wpadł na pomysł z Cou jako śp to znawcy z La Rambli pisali, że za ofensywnie
2
Kim jest ten cały Jaś Kapela? XD
0
@paweldunajecfcb agario, slitherio, chess.com
0
alaba sie żegna jakby zaraz miał wyjść ze stadionu i pojechać prosto do madrytu czy gdzie tam ma iść
1
@barcanawieki Też RDR 2
0
Też bym kupił ale mnie nie stać
0
@Colon Cristiano Nazario
0
Niech zostanie bo i tak nie ma odpowiedniego następcy.
1
@Dundersztyc pique, roberto, busquets już dawno powinni wylecieć z tego klubu. Oni mogą co najwyżej powalczyć o mistrza USA lub Chin
3
Przed sezonem większość pisała, że to będzie sezon przejściowy i nic nie wygramy, teraz każdy zdziwiony bo nie mamy ligi XD
5
Ciekawe co na to pewien użytkownik tej strony
0
@TridenteMSN skończymy 3
0
Jutro zwycięstwo, z Atletico remis i później same zwycięstwa do końca sezonu.
2
@msmsms ale mbappe jest ciemnoskóry więc mógł tak powiedzieć
0
W jakich godzinach na Cafe Bernabeu podają jakieś ciasto? Zgłodniałem trochę
0
Neymar miał szansę zostać u nas następcą Messiego ale niestety sam zmarnował sobie karierę.
3
@tomek8756 polecam obajrzeć film o tej sytuacji na kanale Sierżanta Bagiety na YT
0
Czy tylko mi ten sędzia przypomina inspektor Raquel z Domu z papieru?
2
@BarcaInfo remis 6-6
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Wróci kiedyś liga typerów?
5
@kuba1794 xdddd
0
@Colon spokojne 3:8
5
Widzę, że odświeżone logo strony
0
@Gwyn to co tam się dzieje to niezły kabaret
8
Ale rakowisko na stronie prześcieradeł masakra...
17
figo piszemy z małej litery
0
Czemu nasi nie klękali?
1
@Ying lenovo legion 5 z rtx 2060 obecnie kosztuje 3900 z 8gb ramu ale moze trafi sie jakas promocja
1
@ernestoine 10 kwietnia o 21