0

Guardiola wystawia 5 ofensywnych zawodników, a jak ktoś tutaj wpadł na pomysł z Cou jako śp to znawcy z La Rambli pisali, że za ofensywnie

2

Kim jest ten cały Jaś Kapela? XD

0

@paweldunajecfcb agario, slitherio, chess.com

0

alaba sie żegna jakby zaraz miał wyjść ze stadionu i pojechać prosto do madrytu czy gdzie tam ma iść

1

@barcanawieki Też RDR 2

0

Też bym kupił ale mnie nie stać

0

@Colon Cristiano Nazario

0

Niech zostanie bo i tak nie ma odpowiedniego następcy.

1

@Dundersztyc pique, roberto, busquets już dawno powinni wylecieć z tego klubu. Oni mogą co najwyżej powalczyć o mistrza USA lub Chin

3

Przed sezonem większość pisała, że to będzie sezon przejściowy i nic nie wygramy, teraz każdy zdziwiony bo nie mamy ligi XD

5

Ciekawe co na to pewien użytkownik tej strony

0

@TridenteMSN skończymy 3

0

Jutro zwycięstwo, z Atletico remis i później same zwycięstwa do końca sezonu.

2

@msmsms ale mbappe jest ciemnoskóry więc mógł tak powiedzieć

0

W jakich godzinach na Cafe Bernabeu podają jakieś ciasto? Zgłodniałem trochę

0

Neymar miał szansę zostać u nas następcą Messiego ale niestety sam zmarnował sobie karierę.

3

@tomek8756 polecam obajrzeć film o tej sytuacji na kanale Sierżanta Bagiety na YT

0

Czy tylko mi ten sędzia przypomina inspektor Raquel z Domu z papieru?

2

@BarcaInfo remis 6-6

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Wróci kiedyś liga typerów?

5

@kuba1794 xdddd

0

@Colon spokojne 3:8

5

Widzę, że odświeżone logo strony

0

@Gwyn to co tam się dzieje to niezły kabaret

8

Ale rakowisko na stronie prześcieradeł masakra...

17

figo piszemy z małej litery

0

Czemu nasi nie klękali?

1

@Ying lenovo legion 5 z rtx 2060 obecnie kosztuje 3900 z 8gb ramu ale moze trafi sie jakas promocja

1

@ernestoine 10 kwietnia o 21

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?