DejMian111
Dołączył/a: maj 2023
Nowy Sącz
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żeby teraz nie dać dupy jak to mają w zwyczaju
4
Alba w nagrodę kontrakt na 5 lat
7
Wziąłbym w ciemno porażkę w El Clasico i mistrzostwo Hiszpanii
8
@1899Seba1899 od tych nastoletnich Fatich i Pedrich już się w dupie poprzewracało, że Twoim zdaniem nie ma sensu wydawać pieniędzy na 27 letniego zawodnika XD
0
W przypadku remisu będą karne?
0
byleby nie przegrać 5 bramkami
0
@Azacca Dni w serwisie: 8 XD
Zacznij robić coś pożytecznego, bo takie trollowanie nie jest ani mądre ani śmieszne...
0
O co chodzi z Sousą?
Nie jestem w temacie
1
I wszyscy wiemy jak milan skończył
0
Skąd oni wzięli tyle hajsu?
0
@william_wallace Uciekam z kraju
1
Chyba niektórzy zapomnieli jak Ter Stegen ratował nam dupe, wiadomo nie powinno się trzymać piłkarzy za zasługi ale w tym sezonie każdy gra fatalnie
0
@kuz ronaldo figomeno
0
@Barcelonista94 i tak co sezon XD
0
Co sądzicie o tym filmie? Czemu w mediach o tym nie mówią?
0
@Mario96w Ta była zdecydowanie najlepsza
1
Szkoda mi tego jacy, kontuzje go nie oszczędzają XD
0
@DaPidejpi Masz kompleks Don Kasjo
0
Wy myśleliście, że on wyrzuci swoich kumpli? XD
1
@Herbert raczej miał na myśli to, że pieniądze z CVC pomogłyby tylko na chwilę
0
@Irmscher10 i to jest powód żeby trzymać ich do 40 roku życia?
1
Więc Pique, Busquets, Alba i Roberto będą tu grać do końca ich karier... zajebiście
0
Widzę, że nawet sędzia pomaga naszym jak może
0
Gdzie grał dziś Aguero? Nie widziałem żadnej informacji na stronie o tym
1
@Sau_Ron życie
1
@Magicc89PL Dubaj to nawet nie jest kraj
0
@marcinbarca1984 z pewnością XD
0
Ciekawe co chcą w zamian?
1
RUSZYŁA MASZYNA!!!! VISCA EL BARCA!!!!!!!!!!!!!
0
Przynajmniej będzie miał wytłumaczenie jak znowu zagrają padakę