0

Żeby teraz nie dać dupy jak to mają w zwyczaju

4

Alba w nagrodę kontrakt na 5 lat

7

Wziąłbym w ciemno porażkę w El Clasico i mistrzostwo Hiszpanii

8

@1899Seba1899 od tych nastoletnich Fatich i Pedrich już się w dupie poprzewracało, że Twoim zdaniem nie ma sensu wydawać pieniędzy na 27 letniego zawodnika XD

0

W przypadku remisu będą karne?

0

byleby nie przegrać 5 bramkami

0

@Azacca Dni w serwisie: 8 XD
Zacznij robić coś pożytecznego, bo takie trollowanie nie jest ani mądre ani śmieszne...

0

O co chodzi z Sousą?
Nie jestem w temacie

1

I wszyscy wiemy jak milan skończył

0

Skąd oni wzięli tyle hajsu?

0

@william_wallace Uciekam z kraju

1

Chyba niektórzy zapomnieli jak Ter Stegen ratował nam dupe, wiadomo nie powinno się trzymać piłkarzy za zasługi ale w tym sezonie każdy gra fatalnie

0

@kuz ronaldo figomeno

0

@Barcelonista94 i tak co sezon XD

0


Co sądzicie o tym filmie? Czemu w mediach o tym nie mówią?

0

@Mario96w Ta była zdecydowanie najlepsza

1

Szkoda mi tego jacy, kontuzje go nie oszczędzają XD

0

@DaPidejpi Masz kompleks Don Kasjo

0

Wy myśleliście, że on wyrzuci swoich kumpli? XD

1

@Herbert raczej miał na myśli to, że pieniądze z CVC pomogłyby tylko na chwilę

0

@Irmscher10 i to jest powód żeby trzymać ich do 40 roku życia?

1

Więc Pique, Busquets, Alba i Roberto będą tu grać do końca ich karier... zajebiście

0

Widzę, że nawet sędzia pomaga naszym jak może

0

Gdzie grał dziś Aguero? Nie widziałem żadnej informacji na stronie o tym

1

@Sau_Ron życie

1

@Magicc89PL Dubaj to nawet nie jest kraj

0

@marcinbarca1984 z pewnością XD

0

Ciekawe co chcą w zamian?

1

RUSZYŁA MASZYNA!!!! VISCA EL BARCA!!!!!!!!!!!!!

0

Przynajmniej będzie miał wytłumaczenie jak znowu zagrają padakę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?