DejMian111
Dołączył/a: maj 2023
Nowy Sącz
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miałem sen, że nasi przegrywali 4:0 ale nie wiem jak się skończyło bo się obudziłem XD ciekawe czy się sprawdzi
0
PRZECIĘTNIE! XD Footroll już odpala nagrywanie
10
Jeszcze tylko cały sezon na ławce i będzie Lipsk
2
@bartoszek dla mnie okienko transferowe powinno zamykać się jeszcze przed startem ligii
1
@Norbi2021 w takim razie kto powinien dostać 10?
4
Kto z 4 kapitanów nie zgodzi się na obniżkę pensji powinien stracić opaskę, takie moje zdanie
17
Pedri miał kiedyś wolne? XD
1
Wiedział jaki moment wybrać by zaatakować Laportę
2
Mnóstwo trofeów życzę ale tylko indywidualnych
1
@Sapos93 nie chodzę za darmo bo nie mówię, że mógłbym chodzić, natomiast Messi sam kiedyś powiedział, że mógłby grać w Barcelonie za darmo
9
Czekam na pytanie:
Czemu nie możesz zagrać dla Barcelony za darmo? Kiedyś tak powiedziałeś
0
@barcowy1899 musisz wciskać sprzęgło przy zmianie biegów
0
Messi do psg
Mbappe do realu
Nieźle to sobie tebas zaplanował
4
Może Messi planuje wakacje życia i kontrakt podpisze pod koniec sierpnia
1
@Kettger no właśnie zwiększyłem budżet na transfery i dalej to samo, mogę dodać jakieś klauzule żeby zwiększyć szanse na zaakceptowanie przez niego niższej pensji?
1
Pytanie do graczy FMa, co zrobić jak nie mogę dać Messiemu większej pensji? Maksymalnie mogę dać mu 3,59 mln euro za sezon podczas gdy on oczekuje ponad 4 mln. Skończyłem mój pierwszy sezon w FM kiedykolwiek i nie wiem jak mam z nim przedłużyć ten kontrakt
0
Ciekawie prezentuje się to High League
1
@koksik2700 potencjał to on miał na Euro w 2016
2
Kogo interesuje nie nasz zawodnik?
2
@Tatazolwinia skład jest idealny na zajęcie 2 miejsca w lidze i ćwierćfinał Ligii Mistrzów
2
@macio_944 akurat te wszystkie animacje i dbałość o najmniejsze detale w RDR2 to coś pięknego
13
Posiedzi na ławce cały sezon to zamiast w chelsea i city będzie sobie pykał w 3 lidze
0
Jedną nogą był już w klubie marzeń ale jak przyszło psg to się okazało, że jednak im kibicuje
2
Sprzedać nazario i Manaj za niego, no chyba, że ktoś zaoferuje fajny pieniądz
0
Możecie się śmiać ale myślę, że po takim meczu Messi jednak zdecyduje się podpisać kontrakt z Barcą
2
Po co nam jakiś Aguero jak mamy Manaja
7
macie
2
Emerson, Nico ???
0
@TylkoBarca7273 6:2
0
@tomekjd ok, trochę kobieco wygląda