0

Miałem sen, że nasi przegrywali 4:0 ale nie wiem jak się skończyło bo się obudziłem XD ciekawe czy się sprawdzi

0

PRZECIĘTNIE! XD Footroll już odpala nagrywanie

10

Jeszcze tylko cały sezon na ławce i będzie Lipsk

2

@bartoszek dla mnie okienko transferowe powinno zamykać się jeszcze przed startem ligii

1

@Norbi2021 w takim razie kto powinien dostać 10?

4

Kto z 4 kapitanów nie zgodzi się na obniżkę pensji powinien stracić opaskę, takie moje zdanie


17

Pedri miał kiedyś wolne? XD

1

Wiedział jaki moment wybrać by zaatakować Laportę

2

Mnóstwo trofeów życzę ale tylko indywidualnych

1

@Sapos93 nie chodzę za darmo bo nie mówię, że mógłbym chodzić, natomiast Messi sam kiedyś powiedział, że mógłby grać w Barcelonie za darmo

9

Czekam na pytanie:
Czemu nie możesz zagrać dla Barcelony za darmo? Kiedyś tak powiedziałeś

0

@barcowy1899 musisz wciskać sprzęgło przy zmianie biegów

0

Messi do psg
Mbappe do realu
Nieźle to sobie tebas zaplanował

4

Może Messi planuje wakacje życia i kontrakt podpisze pod koniec sierpnia

1

@Kettger no właśnie zwiększyłem budżet na transfery i dalej to samo, mogę dodać jakieś klauzule żeby zwiększyć szanse na zaakceptowanie przez niego niższej pensji?

1

Pytanie do graczy FMa, co zrobić jak nie mogę dać Messiemu większej pensji? Maksymalnie mogę dać mu 3,59 mln euro za sezon podczas gdy on oczekuje ponad 4 mln. Skończyłem mój pierwszy sezon w FM kiedykolwiek i nie wiem jak mam z nim przedłużyć ten kontrakt

0

Ciekawie prezentuje się to High League

1

@koksik2700 potencjał to on miał na Euro w 2016

2

Kogo interesuje nie nasz zawodnik?

2

@Tatazolwinia skład jest idealny na zajęcie 2 miejsca w lidze i ćwierćfinał Ligii Mistrzów

2

@macio_944 akurat te wszystkie animacje i dbałość o najmniejsze detale w RDR2 to coś pięknego

13

Posiedzi na ławce cały sezon to zamiast w chelsea i city będzie sobie pykał w 3 lidze

0

Jedną nogą był już w klubie marzeń ale jak przyszło psg to się okazało, że jednak im kibicuje

2

Sprzedać nazario i Manaj za niego, no chyba, że ktoś zaoferuje fajny pieniądz

0

Możecie się śmiać ale myślę, że po takim meczu Messi jednak zdecyduje się podpisać kontrakt z Barcą

2

Po co nam jakiś Aguero jak mamy Manaja

7


macie

2

Emerson, Nico ???

0

0

@tomekjd ok, trochę kobieco wygląda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?