DejMian111
Dołączył/a: maj 2023
Nowy Sącz
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz to chłop czy kobita? Xd
0
Czemu kobita sędziuje?
0
@Witekk10 Obora FC
0
Zdejmij już tego bombele bo nie wytrzymam
0
@dzefrej234 a Chiesa nie jest zawodnikiem Fiorentiny?
1
@koziar jakieś 260 na fife
0
Obawiam się, że będzie miał dobry sezon i wilki go wykupią
0
@Vempers autobusem
1
@dzefrej234 jeszcze transfer Suareza i Matsa
0
Nie rozumiem po co dawać piłkarzom takie kontrakty. 150 baniek dać i może znów psg by się skusiło
6
Dobry kolega z tego Busquetsa
0
Nie dość, że dostaliśmy lepszego i młodszego piłkarza to jeszcze zarobiliśmy 222 mln
0
Było coś ciekawego na tym socios compromitations?
1
@Baniek oby Gaya i de Ligt
0
@SinMistico o to mi chodziło, dzięki
0
@Hosh ale ma polską nazwę
0
@SinMistico pyszne.pl
0
Jakim cudem Polska firma została sponsorem Euro?
0
Przegramy we własnym pucharze
0
Eriksen miał zawał?
0
@Abominacja zmień w ustawieniach
9
"Busquets jest bezsprzecznie ważny dla zespołu" dlatego na chwilę obecną Xavi nie nadaje się na trenera Barcelony. Ma tu za dużo kolegów
0
@Chakalaka
Lays Flamin Hot, lays mocne piri piri, lays cheddar z jalapeno, lays barbecue, lays maxx salsa, crunchipsy stix ketchupowe, crunchipsy chakalaka, crunchips pieczone żeberka
0
@Przemas8411 no ja pisałem o piłkarzu nazywającym się de Ligt a nie de Light
0
@Przemas8411 ale ja nie piszę o żadnym De lighcie
2
Jeszcze tylko Depay, Wijnaldum, Garcia, Emerson, Gaya, de Ligt i jakiś rozgrywający
18
Chłop sam już nie wie co pisze
12
Taaa Donnarumma jako 2 bramkarz XD niezłe bajki
0
@Peszko07 brat syjamski
0
@kamilo0066 jakiego? XD