0

@kuz to chłop czy kobita? Xd

0

Czemu kobita sędziuje?

0

@Witekk10 Obora FC

0

Zdejmij już tego bombele bo nie wytrzymam

0

@dzefrej234 a Chiesa nie jest zawodnikiem Fiorentiny?

1

@koziar jakieś 260 na fife

0

Obawiam się, że będzie miał dobry sezon i wilki go wykupią

0

@Vempers autobusem

1

@dzefrej234 jeszcze transfer Suareza i Matsa

0

Nie rozumiem po co dawać piłkarzom takie kontrakty. 150 baniek dać i może znów psg by się skusiło

6

Dobry kolega z tego Busquetsa

0

Nie dość, że dostaliśmy lepszego i młodszego piłkarza to jeszcze zarobiliśmy 222 mln

0

Było coś ciekawego na tym socios compromitations?

1

@Baniek oby Gaya i de Ligt

0

@SinMistico o to mi chodziło, dzięki

0

@Hosh ale ma polską nazwę

0

@SinMistico pyszne.pl

0

Jakim cudem Polska firma została sponsorem Euro?

0

Przegramy we własnym pucharze

0

Eriksen miał zawał?

0

@Abominacja zmień w ustawieniach

9

"Busquets jest bezsprzecznie ważny dla zespołu" dlatego na chwilę obecną Xavi nie nadaje się na trenera Barcelony. Ma tu za dużo kolegów

0

@Chakalaka
Lays Flamin Hot, lays mocne piri piri, lays cheddar z jalapeno, lays barbecue, lays maxx salsa, crunchipsy stix ketchupowe, crunchipsy chakalaka, crunchips pieczone żeberka

0

@Przemas8411 no ja pisałem o piłkarzu nazywającym się de Ligt a nie de Light

0

@Przemas8411 ale ja nie piszę o żadnym De lighcie

2

Jeszcze tylko Depay, Wijnaldum, Garcia, Emerson, Gaya, de Ligt i jakiś rozgrywający

18

Chłop sam już nie wie co pisze

12

Taaa Donnarumma jako 2 bramkarz XD niezłe bajki

0

@Peszko07 brat syjamski

0

@kamilo0066 jakiego? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?