DejMian111
Dołączył/a: maj 2023
Nowy Sącz
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Michal03 ten pierwszy
0
"Konsultacje" przed maturami będą tak jak wcześniej?
0
Myślałem że będzie pusty artykuł
0
Ma ktoś całą galę FAME MMA zapisaną na dysku i mógłby wysłać? Mogą być też jakieś strony gdzie mógłbym oglądnąć.
6
No to teraz WATAHA!!!
0
@Nazio87 Font i Freixa też
0
Czemu nikt nie pisze że kupiliśmy nowego Fenomeno?
8
Kto to ?
3
Gdzieś przeczytałem że Laporta ma dobre relacje z Raiolą, to prawda?
0
@kamyk_23 no pewnie przecież prowadzimy 5:0
0
@derlysy1979 to taki minus bycia sławnym i bogatym
0
Przecież nie po to ćwiczyli karne
0
Zaraz nam strzelą xd
0
Chyba 2 mld to za mało
0
Przyda się na ławce
0
@grudi89 jakie iptv?
1
Po co nam Suarez jak mamy Brejta łejta
0
@Zip 3 kolejka to remis z sevilla chyba
1
Weźmy kupmy tego bramkarza w kasku a Neto sprzedajmy
0
@barcelonaLM my bo się zmęczą, a i tak pucharu nie zgarną
0
No w końcu KUR..
0
@kiper09 wina kumana jak zwykle
0
Czekamy do kolejnego karnego
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@lucca87 już była szansa w superpucharze hiszpanii i jak to sie skonczyło
14
Szkoda że tego pucharu króla też pewnie nie wygramy
0
Ten Griezmann to jednak słaby jest
0
X kurczę D......
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MiGzi a gazda to który? Ten prowadzący?