8

@Michal03 ten pierwszy

0

"Konsultacje" przed maturami będą tak jak wcześniej?

0

Myślałem że będzie pusty artykuł

0

Ma ktoś całą galę FAME MMA zapisaną na dysku i mógłby wysłać? Mogą być też jakieś strony gdzie mógłbym oglądnąć.

6

No to teraz WATAHA!!!

0

@Nazio87 Font i Freixa też

0

Czemu nikt nie pisze że kupiliśmy nowego Fenomeno?

8

Kto to ?

3

Gdzieś przeczytałem że Laporta ma dobre relacje z Raiolą, to prawda?

0

@kamyk_23 no pewnie przecież prowadzimy 5:0

0

@derlysy1979 to taki minus bycia sławnym i bogatym

0

Przecież nie po to ćwiczyli karne

0

Zaraz nam strzelą xd

0

Chyba 2 mld to za mało

0

Przyda się na ławce

0

@grudi89 jakie iptv?

1

Po co nam Suarez jak mamy Brejta łejta

0

@Zip 3 kolejka to remis z sevilla chyba

1

Weźmy kupmy tego bramkarza w kasku a Neto sprzedajmy

0

@barcelonaLM my bo się zmęczą, a i tak pucharu nie zgarną

0

No w końcu KUR..

0

@kiper09 wina kumana jak zwykle

0

Czekamy do kolejnego karnego

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@lucca87 już była szansa w superpucharze hiszpanii i jak to sie skonczyło

14

Szkoda że tego pucharu króla też pewnie nie wygramy

0

Ten Griezmann to jednak słaby jest

0

X kurczę D......

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MiGzi a gazda to który? Ten prowadzący?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?