0

Gazda to ten który częściej się odzywa czy ten drugi?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A tymczasem wartość Messiego spadła poniżej 100 mln pierwszy raz od 27 sierpnia 2010r.

0

Alena zabijaka będzie

1

Ma ktos nagranie jak Mareczek zrypał Araujo po bramce dla Eibaru? Messi by tak nie zrobił

0

Może poczekajmy do meczu i wtedy oceniajmy? Może Mingueza zagra na śpd?

0

@Majkel34 oj tak tak

0

@tobiasson92 bo tylko emeryci na nich głosują ;)

4

Co oni tam wszyscy cierpią

0

@Michal03 po to żeby odpocząć bo zaraz gramy z Valencią

1

@Cwaniak4 ja tam upijam sie do nieprzytomności jeszcze przed meczem żeby tylko go nie oglądać

5

Najpierw naj***emy psg później liverpoolowi w półfinale real a w finale bayern i jesteśmy mistrzami

0

1

0

Czy tylko ja nie mogę zalogować się do aplikacji PeoPay?

1

A czy na tej grupie są jacyś socio?

2

No i pięknie :D

0

@IronSanHybrid o co chodzi?

0

@VamosRakieta co się dzieje?

1

@Wossi61FCB to ciekawie bo ostatni miesiąc na elevenie były wszystkie ligowe mecze Barcelony a realu chyba żadnego XD

0

Czemu eleven transmituje mecze Barcy a realu już nie?

2

@Barwindg aviomarin

0

Czemu Maradona grał w Barcy tylko 2 lata?

3

Jeszcze "tylko" grudzień i kończy się ten po**bany rok

0

@xBoMBoWiECx a co my kibice MU jesteśmy?

0

Porażka Dubiela boli mnie bardziej niż porażka Barcelony ale może to dlatego, że już się przyzwyczaiłem

0

Najman prze uj XD

0

Poratuje ktoś linkiem do fame mma?

1

@kuz przystojna

0

@Alustic myślał o swojej przyszłości. Miał okazję dostać się do jednego z największych klubów świata. Ty byś nie skorzystał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?