DejMian111
Dołączył/a: maj 2023
Nowy Sącz
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gazda to ten który częściej się odzywa czy ten drugi?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A tymczasem wartość Messiego spadła poniżej 100 mln pierwszy raz od 27 sierpnia 2010r.
0
Alena zabijaka będzie
1
Ma ktos nagranie jak Mareczek zrypał Araujo po bramce dla Eibaru? Messi by tak nie zrobił
0
Może poczekajmy do meczu i wtedy oceniajmy? Może Mingueza zagra na śpd?
0
@Majkel34 oj tak tak
0
@tobiasson92 bo tylko emeryci na nich głosują ;)
4
Co oni tam wszyscy cierpią
0
@Michal03 po to żeby odpocząć bo zaraz gramy z Valencią
1
@Cwaniak4 ja tam upijam sie do nieprzytomności jeszcze przed meczem żeby tylko go nie oglądać
5
Najpierw naj***emy psg później liverpoolowi w półfinale real a w finale bayern i jesteśmy mistrzami
0
@Rewolucja123 3
1
@IronSanHybrid hehe
0
Czy tylko ja nie mogę zalogować się do aplikacji PeoPay?
1
A czy na tej grupie są jacyś socio?
2
No i pięknie :D
0
@IronSanHybrid o co chodzi?
0
@VamosRakieta co się dzieje?
1
@Wossi61FCB to ciekawie bo ostatni miesiąc na elevenie były wszystkie ligowe mecze Barcelony a realu chyba żadnego XD
0
Czemu eleven transmituje mecze Barcy a realu już nie?
2
@Barwindg aviomarin
0
Czemu Maradona grał w Barcy tylko 2 lata?
3
Jeszcze "tylko" grudzień i kończy się ten po**bany rok
0
@xBoMBoWiECx a co my kibice MU jesteśmy?
0
Porażka Dubiela boli mnie bardziej niż porażka Barcelony ale może to dlatego, że już się przyzwyczaiłem
0
Najman prze uj XD
0
Poratuje ktoś linkiem do fame mma?
1
@kuz przystojna
0
@Alustic myślał o swojej przyszłości. Miał okazję dostać się do jednego z największych klubów świata. Ty byś nie skorzystał?