DejMian111
Dołączył/a: maj 2023
Nowy Sącz
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poda ktoś jakiś fajnych zawodników do kariery FIFA 20? Gram FC Barceloną i kupiłem Lautaro Martineza, Grimaldo, de Ligta i Camavingę.
5
Fajnie się rozwija w FIFIE polecam ;)
0
W Juve pewnie obiecali mu pierwszy skład a w Barcelonie byłby zmiennikiem Pique co spowolniłoby jego rozwój. Jeśli wróci do formy z poprzedniego sezonu to za te dwa lata chciałbym go w Barcelonie.
4
Rakitić, Busquets, Pique, Suarez.. wygrali już wiele i pewnie czują się spełnieni. W meczu z Liverpoolem nie było widać u nich zaangażowania bo wszystko już osiągnęli więc wolą siedzieć w Barcelonie i ciągnąć pieniążki nie grając nic. Zrobili dla Barcy wiele dobrego ale to już czas by się pożegnać.
0
@Osioł lepiej jakby pisało coś w stylu
"Fantastyczny Guardiola zastąpi Valverde na stanowisku trenera FC Barcelony"
0
Parejo byłby lepszy
0
@reloaded a mecze działają tam dobrze? Nie ścinają?
0
Da ktoś linka w fajnej jakości i bez ścinania co pół minuty?
0
@Skaramuczi nic nowego :/
0
Jakich piłkarzy chcielibyście w Barcelonie?
2
Dwa lata temu odpadliśmy w 1/4
Rok temu w 1/2
W tym sezonie przegramy w finale
A za rok wygramy LM
4
Napoli, a więc tak jak chciałem :D
No i Real ma ciężko, a w dodatku najlepsze drużyny same się wyeliminują :D
1
Gdybym nie zaczął interesować się piłką w wieku 13 lat to też byłbym na poziomie Messiego, jestem tego pewien.
1
Valverde zezwolił na sprzedaż.... ale co on ma do gadania jak po tym sezonie go zwolnią? (Mam nadzieję)
0
Lepiej niech trenera nowego zaczną szukać
0
Idealny następca Suareza lub na lewe skrzydło
8
Najważniejsze że Valverde nadal jest trenerem ❤❤❤
0
Ja również bardzo bym prosił
0
Bardzo proszę o linka do fame mma na priv ;)
0
Wytłumaczy ktoś czym różni się dzisiejsza gala od tej którą wygrał VVD i od złotej piłki?
5
Ona by tak chciała!!!!
1
Mecze Barcy są dobre dla osób które mają problem z zaśnięciem
0
@deiw99 a te 3 pytajniki na końcu zdania to po co? (Tak wiem że oznaczają zdanie pytające ale takiego pytania to jeszcze nie widziałem)
3
Who need's Neymar?
0
Czemu w lidze typerów nie ma najbliższych meczy do typowania?
29
@krystus48 To musisz zagrać w Fife xd
16
Naprawcie te tabele bo na telefonach są przycięte
1
Serio? Naprawde?...
4
Fajnie gdyby 12 była zarezerwowana dla kibiców.
0
"Valverde jest przewidywalny"