DejMian111
Dołączył/a: maj 2023
Nowy Sącz
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo jeszcze przescieradla zremisuja
0
#setienałt xd (15 znakow)
0
@Kacper1432 no wiem trochę przesadziłem z Mbappe ale nie mogłem się powstrzymać bo konczył mu się kontrakt.
Wszystkie mecze w karierze gram jak coś
0
@Chaoss ee na skrzydłach to ja mam wystarczająco zawodników a i właśnie zapomniałem dopisac jeszcze Pedriego
0
W związku z zaistniałą sytuacją i zwalnianiem przez wszystkich zawodników i członków zarządu chciałbym pochwalic się moją przebudową FC Barcelony w grze FIFA 20.
Sprzedałem Albe, Pique, Busquetsa, Suareza, Neto, Coutinho, Rakiticia i Roberto. Postanowiłem ściągnąć takich zawodników jak Grimaldo, Mbappe, Lautaro Martinez, De Ligt, Camavinga oraz Emerson.
Mój skład wygląda tak:
Mats
Grimaldo-Umtiti-de Ligt-Semedo
Arthur-de Jong
Messi
Dembele-Lautaro-Mbappe
Rezerwy:
Pena, Lenglet, Firpo, Puig, Alena, Fati, Abel Ruiz, Emerson, Camavinga, Collado, Todibo i do tego zawodnicy ze szkółki
Jak oceniacie? Macie jakieś pomysły na transfery?
0
@marcin000019 diamond quest
8
Bartomeu out
Abidal out
Ogólnie cały zarząd out
Setien out
Wszyscy trenerzy, fizjoterapeuci etc. Out
Messi out
Busquets out
Alba out
Pique out
Suarez out
Rakitic out
Dembele out
A ch*j wszyscy out najlepiej
0
Ma ktoś wywiad Abidala przetłumaczony na jezyk polski?
0
@kulek22 zmień jasnosc w ustawieniach
0
@El dominatore wow szacun xd
8
@Grubson06 miał potencjał ale pieniadze robia swoje
0
@yla racja Fati nie kiwnął 10 przeciwników i nie strzelił bramki a Puig nie wykonał 50 metrowego no look passa
1
@KrisKris w 98 minucie, a co jest do wygrania?
0
@BarcaInfo szkoda że Barca ma teraz współpracę z PESem a nie z FIFA.
1
Po co nam Eriksen przecież mamy dobrą pomoc... XD
0
Setien:
"To prawda, że rozważamy sprowadzenie środkowego napastnika"
Valverde:
"Nie wiem"
0
To teraz czekać na mecz z Ibizą :D
2
Dajmy się najpierw wykazać Setienowi a nie myślmy o kolejnym trenerze.
1
Powodzenia Ernest i wielu sukcesów w przyszłości ;)
26
Taa i zamiast dać szansę młodym lub kupić Lautaro to wypożyczą jakiegoś Stuaniego czy innego Boatenga...
0
Jaki jest wasz drugi ulubiony klub La Ligi?
2
Pique powinien grać jako napastnik
1
@McFly92 Na kanale FC Barcelony na YT gdy transmitowali trening otwarty to co drugi komentarz to "Valverde out"
5
Jak to mówił Dutch
"I have a plan"...
2
Gdyby wystawił rezerwy to mógłby się tłumaczyć ale tego co od*ebał on i zawodnicy to już się nie da wytłumaczyć, a co roku to samo...
24
A co miał powiedzieć? Że Valdek się nie nadaje i powinni go zwolnić?
3
I co sie dziwić? Barcelona z taką grą i zaangażowaniem nie zasługuje na żadne trofeum chyba że frajera roku...
0
No cóż panowie brakło koncentracji xd
0
@jakub9611 4-3-2-1
0
@Anonymus0608 a no własnie zapomniałem napisać mam Pedriego i Emersona