0

Bo jeszcze przescieradla zremisuja

0

#setienałt xd (15 znakow)

0

@Kacper1432 no wiem trochę przesadziłem z Mbappe ale nie mogłem się powstrzymać bo konczył mu się kontrakt.
Wszystkie mecze w karierze gram jak coś

0

@Chaoss ee na skrzydłach to ja mam wystarczająco zawodników a i właśnie zapomniałem dopisac jeszcze Pedriego

0

W związku z zaistniałą sytuacją i zwalnianiem przez wszystkich zawodników i członków zarządu chciałbym pochwalic się moją przebudową FC Barcelony w grze FIFA 20.
Sprzedałem Albe, Pique, Busquetsa, Suareza, Neto, Coutinho, Rakiticia i Roberto. Postanowiłem ściągnąć takich zawodników jak Grimaldo, Mbappe, Lautaro Martinez, De Ligt, Camavinga oraz Emerson.
Mój skład wygląda tak:
Mats
Grimaldo-Umtiti-de Ligt-Semedo
Arthur-de Jong
Messi
Dembele-Lautaro-Mbappe

Rezerwy:
Pena, Lenglet, Firpo, Puig, Alena, Fati, Abel Ruiz, Emerson, Camavinga, Collado, Todibo i do tego zawodnicy ze szkółki

Jak oceniacie? Macie jakieś pomysły na transfery?

0

@marcin000019 diamond quest

8

Bartomeu out
Abidal out
Ogólnie cały zarząd out
Setien out
Wszyscy trenerzy, fizjoterapeuci etc. Out
Messi out
Busquets out
Alba out
Pique out
Suarez out
Rakitic out
Dembele out

A ch*j wszyscy out najlepiej

0

Ma ktoś wywiad Abidala przetłumaczony na jezyk polski?

0

@kulek22 zmień jasnosc w ustawieniach

0

@El dominatore wow szacun xd

8

@Grubson06 miał potencjał ale pieniadze robia swoje

0

@yla racja Fati nie kiwnął 10 przeciwników i nie strzelił bramki a Puig nie wykonał 50 metrowego no look passa

1

@KrisKris w 98 minucie, a co jest do wygrania?

0

@BarcaInfo szkoda że Barca ma teraz współpracę z PESem a nie z FIFA.

1

Po co nam Eriksen przecież mamy dobrą pomoc... XD

0

Setien:
"To prawda, że rozważamy sprowadzenie środkowego napastnika"
Valverde:
"Nie wiem"


0

To teraz czekać na mecz z Ibizą :D

2

Dajmy się najpierw wykazać Setienowi a nie myślmy o kolejnym trenerze.

1

Powodzenia Ernest i wielu sukcesów w przyszłości ;)

26

Taa i zamiast dać szansę młodym lub kupić Lautaro to wypożyczą jakiegoś Stuaniego czy innego Boatenga...

0

Jaki jest wasz drugi ulubiony klub La Ligi?

2

Pique powinien grać jako napastnik

1

@McFly92 Na kanale FC Barcelony na YT gdy transmitowali trening otwarty to co drugi komentarz to "Valverde out"

5

Jak to mówił Dutch
"I have a plan"...

2

Gdyby wystawił rezerwy to mógłby się tłumaczyć ale tego co od*ebał on i zawodnicy to już się nie da wytłumaczyć, a co roku to samo...

24

A co miał powiedzieć? Że Valdek się nie nadaje i powinni go zwolnić?

3

I co sie dziwić? Barcelona z taką grą i zaangażowaniem nie zasługuje na żadne trofeum chyba że frajera roku...

0

No cóż panowie brakło koncentracji xd

0

@jakub9611 4-3-2-1

0

@Anonymus0608 a no własnie zapomniałem napisać mam Pedriego i Emersona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?