DejMian111
Dołączył/a: maj 2023
Nowy Sącz
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiem że to nie dotyczy temeatu ale czy ktoś wie jak nazywa się przyśpiewka kibiców Barcelony która brzmi podobnie do "Polska biało czerwoni, Polska biało czerwoni, Polska biało czerwoni...." ?
0
Ok
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W ćwierćfinałach zostały 4 drużyny z Anglii więc musimy grać z jakąś angielską drużyną?
0
Nie mówię że Mendy ale ktoś musi w przyszłości zastąpić Albe i niech to będzie ktoś młody
1
No pewnie weźmy dziadka bo za darmo po co odmładzać kadre
2
Gdyby sprzedać Denisa, Rafe i Gomesa to zawsze można coś zarobić
0
Tak bo lepiej wziąć za darmo Davida Luiza tylko dlatego że za darmo
1
Todibo na wypożyczenie i git
0
Teraz można skupić się na Lidze Mistrzów
1
Ferland Mendy byłby świetną opcją na przyszłość
1
Od 19 lutego do 2 marca czyli jakieś 2 tyg i 4 mecze wyjazdowe z Lyonem Sevillą i dwa mecze z realem... To będzie trudne
0
Racja, a Tobido chyba na początku będzie grał w rezerwach?
2
Vermaelenowi po sezonie kończy się kontrakt jeśli się nie mylę, więc de Ligt byłby jak najlepszym wzmocnieniem. Pique gra coraz slabiej a jeśli po następnym sezonie będzie chciał zakończyć karierą to de Ligt może wskoczyć w jego miejsce. A Tobido raczej do rezerw by pasował narazie a nie do pierwszej drużyny.
0
Mam nadzieję że uda się sprzedać Denisa, Rafe i Sampera. Te minuty, które dostał Denis wystarczyłyby Aleni.
0
Da ktoś linka do meczu?
1
Tak, Melissa Satta-Boateng
1
Jak Malcom ma grać skoro Dembele i Coutinho rywalizują o miejsce w składzie???
0
Wiem, ale to taki mój głupi wymysł :D
0
Na atak Jović lub Andre Silva, na lewą obronę Ferland Mendy, a na prawą Kimmich, do tego De Jong i De Ligt i zajebiście :D Wiem, że nierealne ale byliby oni świetnymi zmiennikami z wyjątkiem Kimmicha bo on do pierwszego składu. Sprzedać Denisa, Rafę, Andre Gomesa, Arde Turana (mam nadzieję że go sprzedadzą a nie będą trzymać na wypożyczeniu do końca kontraktu), Vidal pewnie też odejdzie ponsezonie jak Paulinho i być może Rakitić.
0
Będzie lapał karpie na wigilie
1
Z niego już nic nie będzie :/ Zimą musi odejść
25
Nareszcie Rakitić wrócił do pierwszego składu
34
Rafinha, Denis, Samper i Vermaelen powinni odejśc
0
Redaktor z Nowego Sącza ;) pozdrawiam
2
No i Borussia potwierdziła... Paco w Dortmundzie do 2023... Gratulacje dla naszego zarządu
0
Matthijs de LIGHT
23
Wszystkie potęgi zainteresowane są naszą szkółką z wyjątkiem Barcelony
0
Chyba raczej na 3-2
1
Może jeszcze hymn zmienią?