0

Wiem że to nie dotyczy temeatu ale czy ktoś wie jak nazywa się przyśpiewka kibiców Barcelony która brzmi podobnie do "Polska biało czerwoni, Polska biało czerwoni, Polska biało czerwoni...." ?

0

Ok

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W ćwierćfinałach zostały 4 drużyny z Anglii więc musimy grać z jakąś angielską drużyną?

0

Nie mówię że Mendy ale ktoś musi w przyszłości zastąpić Albe i niech to będzie ktoś młody

1

No pewnie weźmy dziadka bo za darmo po co odmładzać kadre

2

Gdyby sprzedać Denisa, Rafe i Gomesa to zawsze można coś zarobić

0

Tak bo lepiej wziąć za darmo Davida Luiza tylko dlatego że za darmo

1

Todibo na wypożyczenie i git

0

Teraz można skupić się na Lidze Mistrzów

1

Ferland Mendy byłby świetną opcją na przyszłość

1

Od 19 lutego do 2 marca czyli jakieś 2 tyg i 4 mecze wyjazdowe z Lyonem Sevillą i dwa mecze z realem... To będzie trudne

0

Racja, a Tobido chyba na początku będzie grał w rezerwach?

2

Vermaelenowi po sezonie kończy się kontrakt jeśli się nie mylę, więc de Ligt byłby jak najlepszym wzmocnieniem. Pique gra coraz slabiej a jeśli po następnym sezonie będzie chciał zakończyć karierą to de Ligt może wskoczyć w jego miejsce. A Tobido raczej do rezerw by pasował narazie a nie do pierwszej drużyny.

0

Mam nadzieję że uda się sprzedać Denisa, Rafe i Sampera. Te minuty, które dostał Denis wystarczyłyby Aleni.

0

Da ktoś linka do meczu?

1

Tak, Melissa Satta-Boateng

1

Jak Malcom ma grać skoro Dembele i Coutinho rywalizują o miejsce w składzie???

0

Wiem, ale to taki mój głupi wymysł :D

0

Na atak Jović lub Andre Silva, na lewą obronę Ferland Mendy, a na prawą Kimmich, do tego De Jong i De Ligt i zajebiście :D Wiem, że nierealne ale byliby oni świetnymi zmiennikami z wyjątkiem Kimmicha bo on do pierwszego składu. Sprzedać Denisa, Rafę, Andre Gomesa, Arde Turana (mam nadzieję że go sprzedadzą a nie będą trzymać na wypożyczeniu do końca kontraktu), Vidal pewnie też odejdzie ponsezonie jak Paulinho i być może Rakitić.

0

Będzie lapał karpie na wigilie

1

Z niego już nic nie będzie :/ Zimą musi odejść

25

Nareszcie Rakitić wrócił do pierwszego składu

34

Rafinha, Denis, Samper i Vermaelen powinni odejśc

0

Redaktor z Nowego Sącza ;) pozdrawiam

2

No i Borussia potwierdziła... Paco w Dortmundzie do 2023... Gratulacje dla naszego zarządu

0

Matthijs de LIGHT

23

Wszystkie potęgi zainteresowane są naszą szkółką z wyjątkiem Barcelony

0

Chyba raczej na 3-2

1

Może jeszcze hymn zmienią?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?