0

Glob3r

Co ma podstawowa jedenastka do zmienników?

0

Kiedy Pep grał pierwszym składem, wszyscy płakali, że nie robi zmian. Kiedy gramy rezerwowym składem, to jęczenie, że zawodnicy wypadną z rytmu meczowego. I weź tu zrozum o co chodzi.

No gramy kaszane, ale to, że nie mamy ławki, dziś nie odkryliśmy.

Ciekawe co by było, gdyby kontuzji doznał Xavi/Toure/Messi.

0

Z tymi wyjazdowymi, zauważyłem, że Barcelona co sezon coś nowego wymyśli. Patrząc przynajmniej w niedaleką przeszłość - sezon temu niebieskie, w tym żółte, teraz ten pomarańcz, podchodzący trochę pod róż. Za każdym razem było dużo negatywnych komentarzy, a w trakcie sezonu okazywało się, że bardzo ładnie to wygląda.

Mi się bardzo podobają te obecne, i wyjazdowe, i domowe. Jednak nowe też są bardzo ładne. Zapewne domowa znajdzie się w kolekcji ;]

0

Co wy tu porównujecie Real do Manchesteru. Toż to dwie klasy niżej obecnie. 5-1? Alonso, zejdź na ziemię. Te wszystkie zmiany w F1 chyba kierowcom naprawdę namieszały w głowach.

2-1 lub 1-0 po ciężkim meczu to będzie już coś.

Ja tam się modle, aby do karnych nie doszło. Wtedy cienko z nami.

0

No właśnie nie rozumiem jednego. Robienia z Eto'o jakiegoś człowieka, któremu nie należy się krytyka. Dlaczego? Bo strzelił na jesień dużo bramek? Tylko co to ma do rzeczy. Spartolił dzisiaj tyle sytuacji, że każdy mógłby się złapać za głowę. A krytyka się należy, bo nie od dziś gra piach. Oczywiście ta konstruktywna.

I moim zdaniem Barcelona powinna kupić jakiegoś napastnika, nie koniecznie kosztem Eto'o, aby go od razu skreślać. Bo jak Sammu będzie miał gorszy początek przyszłego sezonu to wszyscy będą płakać, że Barcelona nie kupiła napastnika. Jak wcześniej pisałem, mamy słabą ławkę rezerwowych i przydałoby się kilku mocniejszych zawodników.

0

Fakt jest taki, że napastnika my potrzebujemy. Eto'o już taki jest, nastrzela bramek, a potem gra piach. Mamy Henry'ego, ale nie wiadomo ile on jeszcze pociągnie na najwyższych obrotach. Świetne mecze, przeplata kilkoma słabszymi. Kiedy wypada ten gorszy mecz Henryego, a Eto'o jest bez formy, nie ma nam kto bramek strzelać. Oczywiście jest Messi, ale jeden bohater to za mało. Powinniśmy solidnego napadziora kupić, przynajmniej kogoś jako zmiennika Eto'o, bo z ławką mamy problem.

Ale co tam ta przegrana, mamy wreszcie mistrza ;] Barça Campeones!

0

żałosne. Eto'o i karne? To w parze nie chodzi. Nie ma bata, napastnik potrzebny.

0

Eto'o mógł sobie zapewnić Króla Strzelców i skończyć mecz po pierwszej połowie. Oczywiście teraz tracimy 2 gole ;] Ja dziękuje, ale pierwszy zakup w lecie to musi być napastnik, bo to się żałosne robi.

0

Należało się nam, a co ;)

Pięknie, główny cel osiągnięty. Dołożyć do tego Champions League i pokazać, że liczy się też piękno!

Barça! Campeones!

0

Kiedyś Barca była klubem jego marzeń, obecnie ją po prostu lubi. Nie wiem ale moim zdaniem powinniśmy się postarać o kogoś lepszego. No chyba, że pozyskać go w roli mocnego rezerwowego, bo z ławką mamy problem.

Ta, Ronaldinho wiele robi dla Milanu. Chodzi z piłką po boisku i podaje do tyłu. Przecież to nie ten sam piłkarz, tego Brazylijczyka z sezonu 05/06 nigdy nie zobaczymy. To, że strzelił parę bramek z wolnego, czy z dystansu nie stwarza możliwości, ani argumentu, aby on znów wracał do Barcelony.

0

On tak bardzo dużo zrobił dla Barcelony! Zapłaćmy za niego 30 mln i niech wraca!

Do tego ściągnijmy Deco, Belletiego, za bramkę w finale, Zambrotte i może jeszcze dos Santosa, za tego hattricka w jego ostatnim meczu.

...R10 nie ma. Fajnie było, strzelał bramki i dryblował, no i co? Postawmy mu za to jakiś posąg w klubowym muzeum i ściągnijmy za jakieś 35 mln euro, bo przecież on dużo zrobił dla Barcy!

0

Oby taka radość była po RCD ;] Piękny widok, wreszcie nasza drużyna z pucharem.

0

Eto'o bez formy. Kto będzie strzał Manchesterowi? Dwie sety poszły do lasu.

0

Kolejny sędzia komedie odstawia. Żenada z tym. Nie ma już dobrych arbitrów?

0

hmm nie jestem pewien czy był tam offside. Przeoczyłem powtórkę.

0

Co wyprawia ten Iniesta! Niesamowita forma. Brawo!

0

No wreszcie, myślałem, że nigdy już Alves nie trafi z wolnego. Ostatnio jego strzały i wrzutki lądowały w trybunach.

Ach, szkoda że dopiero na koniec pierwszej połówki przyszedłem.

0

Bóg był dzisiaj Katalończykiem!

Nadal cały się trzęsę z radości, cholera nam też w końcu należał się taki gol!

NIESAMOWITE!!

0

Dziwi mnie, że niektórzy stawiają na Caceresa w środku w takim meczu. Gracz, ostatni mecz rozegrał w marcu, ogólnie wziął udział w 3 meczach w LM i 9 w Liga BBVA. Wystawienie go, to jak by wystawić bombę zegarową. Popełni błąd, czy nie, popełni, czy nie. Przeciwko Lampardowi, Drogbie ja bym na niego nie stawiał, jest niepewny.

Dałbym Toure, ew Abidala, a w miejsce Francuza Sylvinho.

0

Tak jak to wielu z Was podkreśla, Hiddink to taktyk. Uważam, że Chelsea nie otworzy się przed nami. Będą grai na zero z tyłu, wykorzystując swoją jedną akcję. Czy to stały fragment gry, czy jakieś długie podanie, czy to błąd naszej defensywy. Jakoś mi się nie chce wierzyć, że ot wyjdą na boiska i zagrają ofensywny futbol. Guus zapewne oglądał mecz z Realem i wie jak taka gra się kończy.

My musimy tylko grać swoje - do przodu, pressigniem. Naciskać cały czas defensorów The Blues, oni też nie są bezbłędni. I najważniejsza jest skuteczność - musimy wykorzystać to, co się nam trafi, inaczej będzie ciężko. Może to się też skończyć po raz kolejny 0:0 i rozstrzygną karne. Jednak nie wybiegam tak daleko, mam nadzieję, że tym razem strzelimy takie okazje jak miał Bojan czy Eto'o.

0

Z większością się zgadzam, jednak to moje małe uwagi:

Henry: Nie wiem co musi jeszcze zrobić Francuz, aby otrzymać dziesiątkę. W meczu robił co chciał z Ramosem, to jak ośmieszył go podbijając sobie piłkę to klasa. Strzelił prawdopodobnie dwie najważniejsze bramki w spotkaniu. Kto wie co by się wydarzyło, gdybyśmy tak szybko nie odpowiedzieli na bramkę Higuaina. Potem, kiedy dla Realu zapaliła się iskierka nadziei, kiedy zapewne ruszyliby do natarczywych ataków, Henry tą iskierkę szybko przygasił i mimo presji, jaką próbował wywrzeć Casillas, Henry po profesorsku strzelił na 4:2. A wszystko to z bólem kolana, gdzie już w pierwszej połowie sygnalizował zmianę. Kto wie, gdyby dłużej pobył na boisku, może trafiłby jeszcze hattricka. Moim zdaniem 10.

Abidal: 4? u bym mu podwyższył chociaż o jedno oczko. Owszem, był najsłabszy na boisku, jednak żeby zaniżać mu wyjściową ocenę, raczej nie zasłużył. Drugą połowę miał już lepszą, kilka razy przecinał podania. Dał się ograć Ramosowi przy bramce na 0:1, jednak nie jest jedynym winnym, gdyż Puyol kompletnie odpuścił krycie Igły.

Reszta jak najbardziej w porządku.

0

Ja chciałem jedną sprawę zauważyć. Raul, wielki bohater spotkania z Sevillą, tutaj nie istniał. Po meczu, aż sprawdziłem składy, żeby zobaczyć czy grał. Świetne krycie, czy tak cieniujący Raul?

Piękny mecz, cholernie się ciesze, że jestem Cules.

0

Obrazek jak Puyol całuje opaskę kapitana po golu - bezcenne.

Dziś świętujemy, jednak przed nami kolejne mecze i piłkarze muszą być nadal skoncentrowani.

0

Ta noc jest BORDOWO GRANATOWA !

PO MISTRZOSTWO! Nie ma mocy na Barcelonę!

Jednak okażmy szacunek - brawa dla realu, próbowali nawiązać walkę.

0

Marzyła mu się bramka na SB. W reprezentacji strzelił, u nas też, BRAWO PIQUE!

Nie ma słów, aby wyrazić radość!

0

VdV za Ramosa, czyli Real idzie na całość.

0

Kocham Henryego, przyznaje się do tego!

0

Nie wygraliśmy jeszcze tego meczu więc spokojniej panowie. Takie komentarze po 90 minutach, Real nie odpuści.

Jednak jak zagramy to co w pierwszych 45 minutach, to wygramy. Myślę, że Pep spokojnie ich zmotywuje aby nie odpuścili. Zresztą tu nie ma mowy w takim meczu o odpuszczaniu. Jazda na drugie 45 minut.

0

Trzeba takie szanse wykorzystywać... Ale co gramy dalej i oby skuteczniej.

0

co za mecz! Ależ nasza odpowiedź! DALEJ DALEJ!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?