Demones
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ełk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gumis ciekawe, broniłeś strzały Forlana?
0
Nigdy nie krytykowałem aż tak Valdesa, ale to powinien obronić...
0
Nie, zostanie napisana książka - "Od zera do bohatera, czyli losy Hleba w Barcelonie" :D
0
Hleb wejdzie na ostatnie dwie minuty, strzeli dwie bramki i zostanie ogłoszony bohaterem.
0
henry chyba ciągle myślami o grze głową, bo teraz zbytnio się nie popisał :D
0
HENRYY!!! Nareszcie! Gramy do końca!
0
zero pomysłu na grę, nie stworzyliśmy żadnej ciekawej akcji, a minuty upływają...
0
Ładna piłka? A w czym oni imponowali? Podania, podania podania i i nie udane dośrodkowania Alvesa, bądź straty Messiego. Obrona też nie najlepiej, jak ktoś wspomniał dałbym na bok Sylvinho, a Puyola na środek wraz z Marquezem, trochę by się uspokoiło. Henry niewidoczny, Eto'o tak samo. Ech słabo to widzę, no ale cóż, wierzymy do końca!
Mes!
0
Dziękujemy za walkę do końca.
Mecz pokazał, że potrzebujemy takich graczy jak Puyol czy Marquez. Defensywa zagrała słaby mecz, nawet Dani, który ani nie pokazał nic ciekawego w obronie, ani w ataku. Brakowało mi jego dokładnych sztuczek, ale cóż nie można co mecz biegać pełne 90 przez całe boisko.
Klasę pokazał Valdes broniąc bodajże 2 sytuacje sam na sam. Gdyby nie to byłoby krucho. No i Eto'o - pierwszy gol, przyznam szczęśliwy. Przy drugim zachował się jak prawdziwy napastnik. Dziękujemy Sammu, wybaczam Ci wszystkie karne :D
0
ETOOOOOOOOOOOOOOOOO'OOOOOO!!!!! MAMY REMIS!!!!
0
Gorthin, to nasi nie wiem dlaczego uczepili się tego bliższego słupka już któryś strzał z kolei. Ricardo jest po prostu dobrze ustawiony i strzelają w niego. Gdyby Henry huknął na długi słupek może by coś wyszło.
0
VALDES! Dzięki ci Victor!
0
szacunek gdzie byłeś, kiedy Barcelona wygrywała gładko strzelając po 4 bramki? Szukasz dziury w całym człowieku, to nie są roboty, nie będą grać przez 38 spotkań w lidze doskonale strzelając kilka bramek. Ciekawe co powiesz, kiedy Barca wygra to spotkanie.
Siedź sobie przed komputerem i podniecaj się dalej, że Barca ma słabszy mecz.
Uff, btw mało mnie nerwy nie zjadły przy karnym. Eto'o ma jednak wielkie szczęście.
0
szacunek gdzie byłeś, kiedy Barcelona wygrywała gładko strzelając po 4 bramki? Szukasz dziury w całym człowieku, to nie są roboty, nie będą grać przez 38 spotkań w lidze doskonale strzelając kilka bramek. Ciekawe co powiesz, kiedy Barca wygra to spotkanie.
Siedź sobie przed komputerem i podniecaj się dalej, że Barca ma słabszy mecz.
Uff, btw mało mnie nerwy nie zjadły przy karnym. Eto'o ma jednak wielkie szczęście.
0
A czym tu się dziwić. Ronaldo dostanie tą piłkę i on sam ma tego świadomość. Nie każdy zdobywa ponad 40 bramek w sezonie, podwójną koronę, nie każdy zostaje najlepszym zawodnikiem LM, czy też PL. Na ta nagrodę wpływają też w dużej części trofea zdobyta z klubem, a tego zawodnicy Blaugrany nie mają. Jednak kto zdobędzie ZP to mi wisi. Wolę, aby Barca zdobyła jakieś trofeum w tym sezonie.
0
Dla mnie bardzo się podoba. Serwis stawia na merytoryke i to widać. Bez zbędnych bajerów. Dobra robota :)
0
Atletico poważnie osłabione, jednak i tak będziemy musieli uważać. Atak jako tako pracuje, ale boje się o obronę. Jeśli pokażemy, dobry ofensywny futbol mamy dużą szansę wygrać. A no i mam nadzieję, że w końcu będziemy wykorzystywać te sytuacje co stwarzamy :D