0

Znaczy tylko, że starasz się na siłę znaleźć powód, aby przekonać sam siebie, że Barca odpadnie. Boli 5-0 w dwumeczu ;]?

Dalej znajduj argumenty, ale to my gramy w LM, prowadzimy w tabeli i będziemy grać w finale CdR. Pozdro.

0

Cholera, już widziałem tą piłkę w siatce, wielka szkoda.

Nie wiem po co było wprowadzenie Messiego na boisko, nic na razie nie pokazał ciekawego.

0

Ładnie rozgrywamy, jednak brakuje tego dogrania do napastnika.

A teraz było groźnie...

0

Dobrze, że strzeliliśmy bramkę i w ostatnich 5 minutach przycisnęliśmy ich. Wystarczy mi takie samo drugie 45 minut.

A teraz zabieramy się do oglądania, bo już leci druga połówka ;]

0

Czytasz to co piszę?

"Po prostu jest niewidoczny,i mało go na boisku kiedy jest odcięty od podań."

Kiedy koledzy z drugiej linii nie grają dobrych akcji i nie zagrywają do Eto'o, ten jest niewidoczny.

0

ech, a co wypracowaliśmy, oprócz strzału Iniesty ponad bramkę do 40 minuty? Nic, do tego zagraliśmy momentami bardzo nerwowo w obronie. Jeśli uważasz to za sukces, oraz że gra wyglądała dobrze to rzeczywiście oglądamy inne mecze.

0

FCB-Kat, nie powiedziałem że Eto'o nie potrafi nic wypracować. Po prostu jest niewidoczny,i mało go na boisku kiedy jest odcięty od podań. Zgadzam się z tym co napisałeś - on jest typem napastnika, który wykańcza akcje zespołu i chwała mu za to ;].

0

Po co Messi? Po co Henry? Nie lepiej dać im odpocząć? Co Wy chcecie 6-0? Spokojnie, strzelmy jeszcze drugą bramkę i wystarczy to utrzymać. Po co tracić siły na kilka dni przed ćwierćfinałem z Bayernem, który jest cięższym przeciwnikiem?

0

Do 40 minuty jakoś słabo się to kleiło, zdecydowanie obrona grała nerwowo i było kilka błędów. Jednak jedna akcja wystarczyła i prowadzimy, to najważniejsze. Potem zaczęliśmy już coraz mocniej atakować. Mam nadzieję, że w drugich 45 minutach zaatakujemy od początku i zdobędziemy szybko 2 bramkę. Iniesta kilka razy błysnął, Puyol też dobrze się spisuje. Jeśli będzie dwa, trzy do zera, myślę że wprowadzenie Messiego będzie zbędne.

Czekamy na drugą połowę, VeB!

0

cyganek, bo to prawda. Eto'o bez dobrego podania w meczu nie istnieje. Mogliśmy to widzieć teraz do 40 minuty i w kilku innych spotkaniach.

0

barkley, skończ.

Gramy za nerwowo w obronie, nie mamy pomysłu na grę, chaotyczne akcje. Trzeba strzelić bramkę, to się wtedy myślę ustabilizuje.

0

Jak na jesieni się pewnie nie skończy. Czekamy na pierwszego gola.

0

Oj prawda, wpadkę w LM bym zrozumiał i przebaczył, z ligą byłoby ciężej, patrząc jeszcze jak graliśmy na jesień. Teraz po prostu tego przegrać nie możemy. Nie wolno oglądać się na Real, czy ma mniej meczy, czy więcej. My musimy zagrać swoje, i jak tak jak real może wygrać wszystkie mecze, tak i my możemy.

0

Ale po co te narzekanie? Szkoda Wam chwilę poczekać? A nawet jeśli to te żale są zupełnie nie potrzebne. Redakcja udostępnia Wam bramki po każdym meczu zazwyczaj bardzo szybko, potem i tak zazwyczaj pojawia się reupload na inny serwer.

swoją drogą, dzięki ;] A bramka Messiego bardzo ładnej urody.

0

Canion, nigdy nie przeczytasz obiektywnego zdania na ten temat.

Co do samej sprawy. Oczywiste jest, że w obecnym sezonie to Messi jest lepszy. Argentyńczyk to jeden z ważniejszych organów Katalońskiego organizmu, bez niego gra na boisku wygląda inaczej. Potrafi przeprowadzić wspaniała akcję, minąć kilku rywali i strzelić bramkę. Do tej por strzelił ich 22. Jest już teraz głównym faworytem do zgarnięcia nagrody dla najlepszego piłkarza, a wygranie jakiegoś trofeo sprawi, że będzie miał więcej szans.

Poruszę jeszcze kwestię komentarzy i Waszych wypocin na jego temat. Za głupotę uważam wyzywać tego piłkarza. Po pierwsze trzeba szczerze przyznać, że ma umiejętności. Po drugie za ładny uśmiech nie dostał nagrody FIFA. Strzelił 42 bramki, był najważniejszym graczem ManU, zdobył podwójną koronę. Czy Was boli to, że ma na żelowane włosy? Na jakiej podstawie piszecie, że jest gejem? Może mieliście od niego propozycje? Fakt, swoim zachowaniem i wypowiedziami może irytować, ja również za nim nie przepadam, ale go szanuje za umiejętności.

0

A świat jest zły i powinien sędzia odgwizdać 5 karnych dla Realu i nie uznać 3 bramek dla Liverpoolu...

Można to tylko nazwać kompromitacją. 4-0? Przecież Realowi nie przystoi ^^

0

Podoba mi się podejście Pepa, już to pisałem że Barca powinna od początku zaatakować i narzucić swój styl gry Francuzom. Spodobały mi się również słowa: "Jutro jest wielki finał, po którym awansujemy albo odpadniemy". I takie powinno być podejście, każdy mecz to finał. Nie ma wtedy zbyt większego rozluźnienia i zlekceważenia rywala. W każdym spotkaniu powinniśmy grać, jakbyśmy grali o zwycięstwo w całej edycji.

"Sto milionów euro? Jak tanio" komentarz zbędny ;]

0

loopy, no tak, żem na to cholera nie wpadł. Nie warto było nie chodzić do przedszkola ;]

0

"Sądzę, że to Valladolid jest najlepszym zespołem, z którym graliśmy, ale ponieważ wygraliśmy 6:0, wydaje się, że zaprezentowali się naprawdę źle" - ja również albo mam za małe IQ, albo tego nie rozumiem, bo jedno zaprzecza drugiemu.

btw, ja również chciałbym żeby to Real awansował. Czas pokazać, że Liga BBVA również potrafi zdominować rozgrywki międzynarodowe. A jeśli jesteśmy najlepsi to i wygramy Champions League eliminując po drodze Real.

0

Vader, Eto'o w meczu z Betisem strzelił swoją 100 bramkę dla Blaugrany ;]

0

Lyon zapewne będzie się bronił i czekał na kontrataki, lub wolne bliżej bramki Valdesa, więc Barcelona nie może się na to nadziać. Przede wszystkim Barca powinna grać wysoko, pressingiem, przycisnąć ich już od pierwszych minut i strzelić szybko bramkę. Wtedy my będziemy w bardziej komfortowej sytuacji. I obrońcy nasi nie powinni faulować w okolicach 15-30 m.

0

Ciekawe czy w jednym spotkaniu, czy rozłoży to na kilka meczy ;]

Kolejna zima przeżyta, obyś Sammu więcej tak nie pudłował.

0

Ja bym jednak nie zaryzykował wystawiając na mecz do składu Botia. Wynik 1-1 w pierwszym meczy jest oczywiście korzystny, ale nie tak komfortowy by wystawiać tego młodziana. I nie przesądzajmy z góry, że Rafa zagra źle. Jest bardziej doświadczony i myślę, że lepiej sprawdzi się na środku zamiast zawodnika Barcy Atletic.

0

Rzeczywiście na najlepsze trzeba również zaliczyć z tyłu "na zero", wreszcie po długim okresie Valdes nie puścił gola to może również nas cieszyć. Co do najgorszego to kij w nieskuteczność, ważne że wygraliśmy, ale szkoda Puyola i to rzeczywiście najgorszy aspekt w spotkaniu.

0

Tak najlepiej na wstawić Bojana, którego dobre mecze w tym sezonie można policzyć na palcach jednej ręki. Nie przesadzajmy ludzie, nie wstawiajmy od razu Krkica za Eto'o.

Co do tych sytuacji, ja się nie dziwie. Eto'o bodajże od meczu z Betisem nie zdobył żadnej bramki, w klasyfikacji strzelców po piętach depczą mu Villa i Messi, który znów wczoraj trafił z karnego. Więc nasza czarna perła szukała tego gola, E2 bardzo chciał go strzelić, jednak mu się nie udało. Na pewno w niektórych sytuacjach zachował się dość głupio i nie wiadomo czy w meczu z lepszym przeciwnikiem nie zemściłoby się to na nas, ale poczekajcie. Na razie to on jest liderem klasyfikacji z 23 trafieniami.

0

czarny20, z Milito to my raczej pożytku mieć nie będziemy po tak długiej przerwie. Wątpię by do końca sezonu pokazał coś na prawdę dobrego.

A Puyola szkoda, na prawdę bardzo dobry mecz, zastąpił Alvesa i pokazał, że Pep może na niego liczyć w różnych sytuacjach. Kilka razy dryblował jak napastnik ;]

0

Ludzie i po kiego mu odpisujecie? On tylko czeka na to i się śmieje przed monitorem. Niech żyje w przekonaniu, że my przegraliśmy z Atletico 3-4, a oni zremisowali 1-1, oraz że Messi to nasza jedyna broń. Ważne, że nadal jesteśmy na fotelu lidera, a Real znów zaczyna tracić punkty.

Co do meczu, widać że już wracamy na właściwe tory. Piłkarze musieli przejść lekki kryzys i chyba mają to już za sobą, czy na pewno będziemy oceniać jeszcze po meczach z Lyonem oraz Almerią. Cieszy wreszcie wygrana, 3 punkty i umocnienie się na pozycji lidera, razi nieskuteczność. Powinniśmy to wygrać 10-0, a nie 2-0, ale cóż. Nie wszystko układa się zawsze po naszej myśli.

0

I ja się pytam jak to nie wpadło!? Jakiś mur niewidzialny chyba tam postawili, niesamowite rzeczy się dzieją.

0

Uczepili się tego Iniesty i ciągle go faulują...

0

Brawo dla Guddyego, a ten strzał obok bramki ;/ takie okazje to my musimy wykorzystywać, jeśli chcemy wygrywać!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?