Demones
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ełk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co za kuriozalne gole...
To jest jakiś paradoks, nie wiem jak to wytłumaczyć. Teraz musimy grać swoje.
0
Brak mi słów. Real jak zwykle gra piach, a strzela bramke po jednej udanej akcji. ...
0
^matirix20^
Tyle, że Real grał z zespołami przeciętnymi i nie tracił gola ;]
0
cóż, 2-2, ale zawsze mogło być tylko 1-2. Gdyby nie ta cholerna końcówka :/ Jak Real się potknie będzie 1 punkt do przodu chociaż ;)
0
I kto? Henry ;)
0
I cholera przez tą końcówkę czeka nas niesamowicie ciężka druga połowa. Valencia nie ma bata - cofnie się do obrony, aby to utrzymać. A my będziemy musieli bić głową w mur. Nie wiem co się stało, przez głupie rozluźnienie przegrywamy ;o. Naprawdę graliśmy dobrze przecież, ech... Nasuwa mi się mecz z Atletico, wtedy przegraliśmy wygrany mecz. No ale co, aby tu był inny scenariusz.
Ściągnąć Buquetsa, dać Yaye i Henryego. Henry zabiera się do ataku, Yaya niech pilnuje z tyłu.
0
Nie no ale co to do cholery jest!?
0
A moim zdaniem nasi grają bardzo dobrze przecież. Nie dajemy Valencii rozegrać dobrze piłki, Villa praktycznie nie istnieje. Dobrze jest, do tego prowadzimy 1-0.
0
Słaba nauka nurkowania... Puyol go lekko dotknął. Nie ma mowy o karnym.
0
Magia! Jak nie kochać Barcy...
0
neptyk zacina, GolTV jest naprawdę ok.
Ładnie gramy pressingiem na razie.
0
btw GolTV świetnie śmiga. Na razie była tylko pokazana u mnie rozgrzewka i składy. Teraz pozostało czekać na pierwszy gwizdek.
0
Dziś trzeba to wygrać. Marzy mi się mistrzostwo po Gran Derbi ;]
Barca!
0
Dużo mówić nie trzeba ;] Posiadanie piłki 68-32 przekazuje obraz meczu, a Sevilla może się cieszyć że jest tylko 2-0. Dołożyć w drugiej połowie jeszcze jedna i będzie naprawdę świetnie. Jak na razie świetne rozpoczęcie tego "maratonu", ale zagrajmy drugie 45 minut.
0
Nie ma co lamentować o terminarz, tylko grać. Jeśli chcemy wygrać na 3 frontach, mecze trzeba wygrywać. Nie chce dopuścić do siebie myśli, że Barca tak cieszące w tym sezonie nie wygra ligi. Nawet mnie LM nie pocieszy. Po prostu tej myśli do siebie nie dopuszczam i tego się trzymam. Barca!
0
Skończy się dwa do zera i będzie po ptakach. Jak zwykle... ech, no nic musimy grać swoje.
0
Mnie choćby i remis zadowolił ;]
0
Jak zwykle niezawodni :] Dzięki.
0
gilbert3
Co do Daniego, ja zachowałbym się tak samo, myślę jak i wielu. Koleś się przed nim przewraca, a sędzia odgwizduje faul. Do tego te błędy wcześniejsze i się nazbierało w nim. A energia? Chyba mu sie bateryjki nie rozładowują ;]
Co do tych powtórek, nic dodać, nic ująć.
0
Są trzy punkty, panie sędzio nie udało się pomóc Getafe.
Sędziowanie w tym meczu to dno, raz nie podyktowany karny, dwa nie zaliczył gola, trzy skąd ten spalony, kiedy Messi wychodził sam na sam, cztery kilka razy powinien pokazać graczom Getafe co najmniej żółte kartki, pięć sytuacja z Alvesem. Śmiech na sali...
Jednak robimy kolejny krok w stronę mistrzostwa i nawet sędzia nas nie powstrzyma. Czekamy co zrobi Real.
0
Staram się nie przeklinać, ale właśnie poleciała pewna nawiązka. Poziom sędziowania = 0.
0
Stał na równi z obrońcą, sędzia chyba bardzo pragnie być zauważony. Jeśli tam był spalony, to oglądanie meczy w internecie naprawdę jest na żetony.
0
Co jest? WTF!?
0
To jest na żetony.
0
Przecież Keita już wszedł.
0
Wejdzie Keita, pewnie za Henryka, a w jego miejsce zejdzie Andres.
0
Sprzedajmy Henry'ego, w ogóle Iniestę także, słabo dziś zagrał.
0
szkoda, że Messi teraz nieczysto uderzył.
0
Cóż, dużo o pierwszej połowie nie powiem z tego powodu, że normalnie mecz zacząłem oglądać od 40 minuty. Cieszę się, że wygrywamy i Pep traktuje każdy mecz poważnie. Tak powinno być, BBVA jako priorytet.
A w ogóle to witam ;]
0
Jeżeli w Barcelonie zabrakłoby Xaviego drużyna nie byłaby spójna, brakowałoby w niej zrozumienia. Nie wyobrażam sobie drużyny bez niego",
To prawda i to widać. Jeśli Xaviego brakuje na boisku, drużyna wiele traci. Razem z Iniestą w środku pola tworzą magiczny duet. On widzi to, czego nie dostrzega przeciwnik i potrafi zagrać piłkę w taki sposób, że jest ona idealnie pod nogę napastnika. Dla mnie ikona Barcy, oby więcej takich wychowanków.