DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hehe Semedo za Rafinhe? :D
0
Co zrobił hahaha
3
Suarez ty tak potrafisz jeszcze? :O
2
Co tam panowie?
0
Napoli 1-0 brawo :D
2
Gdyby Suarez grał w Fifę 19 to by wiedział żeby się złożyć do przewrotki.
0
Jak zarząd może zniszczyć zawodnika?? Tylko trener ma wpływ na to kto gra.
1
Brak transferów wyszedł. Teraz zostało im walczyć już tylko o ligę europy raczej.
1
Mój remis do przerwy i zwycięstwo Barcy w 2 połowie bardzo prawdopodobne z tym składem. Chociaż ten skład dopiero w 85 minucie będzie zmieniony to może nie powinienem się tak cieszyć.
1
Myślisz czy się zaręczyć, a masz dylemat tylko dlatego że rżniesz się z ex przez sen, której i tak nienawidzisz? Nie martw się to nie zdrada możesz spokojnie się żenić.
0
Przyjdzie znowu jakiś poważniejszy rywal z Top 4 i znowu pewnie przegrają jak to Arsenal ;)
0
To Crystal Palace nic pewnego że strzelą. U mnie dziś kupon w grze na razie 2 weszły trzeci wchodzi.
52
Już widzę jak Malcom który nie grał z 2 miesiące wyjdzie na 1 skład z Interem :D Gramy najważniejszy mecz w grupie o 1 miejsce prawdopodobnie, a ty chcesz dać odpocząć Rakiticiowi i Busquetsowi?? Eksperci z La Rambli :)
0
Zawsze możesz próbować szukać go na trybunach, ewentualnie na pewno znajdziesz tam naszego gwiazdora Denisa :D
0
A to Ci ciekawostka bo nie wiedziałem co nie zmienia faktu że Inter i tak wydaje się mocniejszą drużyną no cóż zobaczymy jutro.
0
Dziwi mnie bardzo wysoki kurs na Inter 2.50 grają u siebie, a moim zdaniem są mocniejsi od Milanu który na 4 mecze na wyjeździe w tym sezonie wygrał 1.
2
Ale ten Lenglet ma pecha :D
9
Po co zrobić 3 zmianę pomimo prowadzenia 3:0 :))
10
Zmień tego Rakiticia prowadzimy 3:0 na co on czeka????
5
Valverde już nie wytrzymuje zaraz wejdzie Vidal za Dembele :D
15
No wpusc tego Dembele za niego długo jeszcze będziemy grać w 10?
0
Ofensywie chyba chciałeś napisać.
2
Wenger mówił że od stycznia znajdzie jakiś klub. Wolałbym dać mu szansę do końca sezonu niż trzymać do maja Valverde...
0
Hahaha kocham Var
0
Ajaja szkoda 2:1
0
Levante prowadzi 2;0 a kurs na nich 2.88 hmmm
0
Co tam się dzieje 2:0 XDD
10
Ogłoszenie Valverde trenerem Barcelony.
1
Jeśli Wenger by się zaoferował myślę że tak.
0
Jeśli Perez miałby do wyboru za 220mln Neymara lub za 120 Hazarda to gwarantuje Ci że wybrałby Neymara.