3

Nie mogę już słuchać tego komentarza brawo polsat...

5

Arthur na razie bardzo dobre spotkanie.

0

Pique zaczął sabotaż ale Ter Stegen KLASA.

0

Fajna ta piłka Ligi Mistrzów ;)

0

No tak jak są pokazywane bramki tylko po meczach LM to się nie dziwię że zawodnikom nie chce się strzelać w La Liga...

0

Ta Real z tym składem pewniak jakich mało.

11

Sędzia doliczył 4 minuty już 98 co tam się dzieje :D

0

Lyon 2 gole w 2minuty nie wszystko stracone :D

6

Jan Oblak gdy przeszedł do Atletico od sezonu 14/15:

✅ 72 czyste konta

❌ 71 stracone bramki

8

Jeśli Valverde miałby odejść po sezonie a nie byłoby żadnego kandydata poważnego czemu nie? Lepiej Henrego niż znowu jakiegoś trenera co najwyższym jego osiągnięciem jest trenowanie klubu pokroju Bilbao czy Villarealu.

1

W Fifie 19 ta taktyka się sprawdza zobaczymy czy w Polsce też.

20

Sorry nikt nie jest przyzwyczajony do bronienia mistrzostwa świata :/

0

Najlepiej jakby został we Włoszech jakaś Roma/Lazio ewentualnie Napoli jakby dostawał minuty.

0

Ostatnie minuty podsumowały ten mecz dziękuje ;)

0

Wytłumaczcie Pique co to spalony bo przy pierwszej bramce przez to zawalił gola, a teraz podaje do Suareza o 3 tempa za późno.

0

Przegapiłem wejście Munira a ten gola ładuje oby się chłopak odblokował teraz.

16

Czemu zdjął dzisiaj naszego najlepszego pomocnika Vidala? Gorzej od Rakiticia na jego pozycji by nie zagrał...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

27

"Jeden z pierwszych kandydatów do wylotu"
Że co?

1

A jak tam Depay bo ja zrobiłem coś takiego ale dopiero jutro kupie gre. https://imgur.com/a/yo9aa1m

0

Aż taki dobry jest?

2

No nie wiem Sevilla to bardzo trudny teren my przegraliśmy z ostatnią drużyną w tabeli

1

I te pretensje do sędziego XDD z taką grą nawet na pół punktu nie zasłużyli.

3

Mamy obecnie najlepszego bramkarza świata, najlepszego pomocnika i najlepszego napastnika.

114

Dani Alves w 2018 roku:

❌ 16 meczów dla PSG
❌ 2 mecze dla reprezentacji Brazylii
❌ 1/8 finału Champions League
❌ Brak gry na Mundialu (kontuzja)
❌ 0 meczów w tym sezonie
✅ MIEJSCE W NAJLEPSZEJ XI ROKU

Najlepsze podsumowanie tej gali.

68

Navas XDD dalej nie czytam

2

Wiesz że nagrodę Puscasa wybierają kibice to do kogo masz pretensję?

0

Czy tylko mi się nie podoba nowy wygląd artykułów? Denerwuje nawet to że nie są wyśrodkowane komentarze pod artykułem przez co zjeżdżając tam mam na 3/4 ekranu tylko granatowe tło.

0

Wiadomo co z tym Camp Nou na który rok ma być gotowe?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?