DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nawet jak Chorwacja wygra w finale po golu Modricia w 90 min z dystansu to może wtedy będzie miał szansę przegonić Neymara i zająć 3 miejsce w plebiscycie ZP :D
3
Teraz nie wiem kim jesteś 90% użytkowników kojarzę po avatarach :D
3
W sumie fajne były te czarne stroje.
14
Pomimo tego że zostalo jeszcze 7 meczy Mistrzostw Swiata to i tak mamy już Euro :D
1
Courtois i Hazard co oni dzisiaj grają.
4
Hazard dzisiaj prawdziwy lider.
0
Czyżby 4 ekipy z Europy w półfinale mistrzostw świata? Jeśli Brazylia odpadnie stanie się to faktem.
0
Pisałem już dawno że najbardziej prawdopodobne że tam przejdzie ze wszystkich klubów które go chciały to jednak w PSG ma największą szanse na LM.
2
To mundial jeden słaby mecz i odpadasz ale z obecnych drużyn to Francuzi mają największe szanse na końcowy triumf a skład mają mocniejszy niż 2 lata temu.
2
Pokonali Argentyne i Urugwaj ale oni muszą być słabi pokonają również Brazylię lub Belgię. Francja przed mundialem była murowanym faworytem do mistrzostwa i na razie wszystko się sprawdza.
115
Po tym jak zadałeś takie pytanie obawiam się że nie.
0
Bez podatku zbytnio nie pograsz na polskich bukach chyba że wyjątkowe okazję są.
7
Obecnie jeśli nie idziesz na studia matura nie da Ci kompletnie nic.
0
Bo z maturą czy bez wciąż jesteś w dupie xd
0
Ale kontra poszla wow
8
Ale wszyscy lyknęli baita :v
2
Wrócili a śmiali się że drzewo wpuścił.
1
Nie da się słuchać tego drugiego komentatora serio... Zacząłem oglądać od 2 połowy a już mam go dość.
1
Wcisną jescze Belgowie dogrywka będzie.
18
Po genie zwycięzcy sądzisz że nie nadaję się do Relau, a do Barcelony?
6
Neymara opętało XD
1
Willian nie jest stworzony dla Barcelony on potrzebuje miejsca żeby się rozpędzić w Barcelonie tego nie będzie miał.
1
Ochoa genialnie się ustawia.
1
Napad ma jeden z najlepszych na świecie nikogo to nie powinno dziwić.
2
Xavi, Iniesta, Casillas, Raul piątego dopiszcie według własnego uznania.
0
Jeśli twoim zdaniem tiki-taka to podawanie bez pomysłu do tytułu lub poprzek boiska to można powiedzieć że Polska również grała tiki-taką i też nie dała rady, a nie na tym ten styl polega.
0
Moim zdaniem jakiś błąd albo atak hakerski.
0
Przecież to nie ma absolutnie żadnego sensu ale okej.
1
Ktoś mi powie czemu przy tym faulu nie było czerwonej? Faul od tyłu, a przeciwnik miał pustą bramkę.
0
https://www.facebook.com/soccermemes/posts/2162117543847149