0

Nawet jak Chorwacja wygra w finale po golu Modricia w 90 min z dystansu to może wtedy będzie miał szansę przegonić Neymara i zająć 3 miejsce w plebiscycie ZP :D

3

Teraz nie wiem kim jesteś 90% użytkowników kojarzę po avatarach :D

3

W sumie fajne były te czarne stroje.

14

Pomimo tego że zostalo jeszcze 7 meczy Mistrzostw Swiata to i tak mamy już Euro :D

1

Courtois i Hazard co oni dzisiaj grają.

4

Hazard dzisiaj prawdziwy lider.

0

Czyżby 4 ekipy z Europy w półfinale mistrzostw świata? Jeśli Brazylia odpadnie stanie się to faktem.

0

Pisałem już dawno że najbardziej prawdopodobne że tam przejdzie ze wszystkich klubów które go chciały to jednak w PSG ma największą szanse na LM.

2

To mundial jeden słaby mecz i odpadasz ale z obecnych drużyn to Francuzi mają największe szanse na końcowy triumf a skład mają mocniejszy niż 2 lata temu.

2

Pokonali Argentyne i Urugwaj ale oni muszą być słabi pokonają również Brazylię lub Belgię. Francja przed mundialem była murowanym faworytem do mistrzostwa i na razie wszystko się sprawdza.

115

Po tym jak zadałeś takie pytanie obawiam się że nie.

0

Bez podatku zbytnio nie pograsz na polskich bukach chyba że wyjątkowe okazję są.

7

Obecnie jeśli nie idziesz na studia matura nie da Ci kompletnie nic.

0

Bo z maturą czy bez wciąż jesteś w dupie xd

0

Ale kontra poszla wow

8

Ale wszyscy lyknęli baita :v

2

Wrócili a śmiali się że drzewo wpuścił.

1

Nie da się słuchać tego drugiego komentatora serio... Zacząłem oglądać od 2 połowy a już mam go dość.

1

Wcisną jescze Belgowie dogrywka będzie.

18

Po genie zwycięzcy sądzisz że nie nadaję się do Relau, a do Barcelony?

6

Neymara opętało XD

1

Willian nie jest stworzony dla Barcelony on potrzebuje miejsca żeby się rozpędzić w Barcelonie tego nie będzie miał.

1

Ochoa genialnie się ustawia.

1

Napad ma jeden z najlepszych na świecie nikogo to nie powinno dziwić.

2

Xavi, Iniesta, Casillas, Raul piątego dopiszcie według własnego uznania.

0

Jeśli twoim zdaniem tiki-taka to podawanie bez pomysłu do tytułu lub poprzek boiska to można powiedzieć że Polska również grała tiki-taką i też nie dała rady, a nie na tym ten styl polega.

0

Moim zdaniem jakiś błąd albo atak hakerski.

0

Przecież to nie ma absolutnie żadnego sensu ale okej.

1

Ktoś mi powie czemu przy tym faulu nie było czerwonej? Faul od tyłu, a przeciwnik miał pustą bramkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?