DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Happy Hours obowiązują na całą ofertę prematch, nie tylko na mecze Mundialu. W tym czasie rozgrywane jest również wiele turniejów tenisowych, esportowych, mecze siatkówki, koszykówki czy gale sportów walki.
Wyjątkiem, który nie bierze udziału w promocji są zakłady na Sporty Wirtualne
9
Przypominam że na fortunie godzinę przed każdym meczem MŚ będzie można grać bez podatku dlatego warto poczekać z kuponem ale minimalna stawka za jaką trzeba zagrać na kuponie to 20zł.
1
Oby postawiłem że Urugwaj wygra grupę z kursem 1.85
35
Haha tam nic już mnie nie zaskoczy. Okaże się że Sampaoli pójdzie siedzieć. Messi zostanie grającym trenerem, Aregentyna sięgnie po Mistrzostwo Świata, a Leo dołoży do swojej gabloty ZP i Tytuł trenera roku, tak to widzę.
3
Niedobrze to brzmi ze strony osoby o imieniu Łukasz.
0
Zróbmy pomocnika i najlepiej defensywnego bo strzelać to on też nie strzela, a podawać zawsze będzie mógł.
3
Po minie wydaje się że już wie co narobił xd
3
Rybus największa niespodzianka jak na razie na zgrupowaniu już drugi dobry mecz rozgrywa. Teraz dobre podanie do Lewego.
1
Bardzo fajny kurs jest że Urugwaj wygra grupę a trudnej nie ma.
0
To jest rzadkość, że na stadionie Lecha Poznań gospodarz nie przegrał meczu :D
0
Włosy szczególnie.
3
Messi-Ronaldo rywalizacja najlepszych piłkarzy od 10 lat i na końcu teza dlaczego Messi lepszy :D
0
Tylko ja jestem wyjątkowy i nikogo nie przypominam?
13
Przecież to tylko sparing równie dobrze mogliby go nie grać nawet jutro i nic by się nie stało. Ludzie zawsze znajdą gdzieś problem.
0
To słabo się znasz serio takich planet jak Ziemia we wszechświecie jest bardzo bardzo dużo ;)
4
Sam osobiście nie wierze ale uważam że za 200 lat takich ludzi jak ja będzie już o wiele wiele więcej. Ludzie są coraz bardziej inteligentni zaczynamy odkrywać wszechświat. Nie chce myśleć co będzie jeśli odkryjemy obcą cywilizacje i u nich żadnego Boga nie będzie.
0
Loew podobno przedłużył kontrakt.
7
Gość mógłby pod względem pajacowania przebić Mourinho.
1
Macie pomysł kto teraz może być trenerem Realu na następny sezon, Wenger?:D
2
Dobrze że nie grali z Kolumbią.
0
W tą Fifę nie grałem praktycznie w ogóle UT ale w poprzedniej byłem w 1 lidze i trainerowcow trafiłem moze z dwóch. Co innego 3-4 lata temu wtedy ich było mnóstwo nie tylko w 1 lidze.
6
Mane>Firmino
0
Na boisku bardziej nie lubię Ramosa poza boiskiem Ronaldo.
8
Na czele jest CR7, dużo będzie zależeć od mundialu można wręcz powiedzieć wszystko.
38
Dokładnie pewnie każdy z kibiców Realu pali się ze wstydu teraz zamiast się cieszyć że wygrali LM XD
4
W świecie jeszcze gdy Ronaldo ma 6 złotych piłek jeśli Messi nie wygra mundialu.
67
"Ronaldo: Trzeba cieszyć się tym momentem. Ale w najbliższych dniach poinformuję kibiców, którzy zawsze byli u mojego boku, co wydarzy się w mojej przyszłości. W Realu Madryt było mi cudownie."
GOŚĆ JEST GENIUSZEM.. W FINALE ZAGRAŁ KOMPLETNE NIC, a i tak o nim będzie głośno tylko przez te słowa. Nikt nie będzie mówił o tym jak słabo zagrał, a o tym że może odejść z Realu.
2
Karius chyba karierę kończy po tym meczu przynajmniej powinien...
0
W przerwie Kloop nimi ruszy.
10
Salah widzi wszystko na boisku widać że mega inteligenty piłkarz.