1

Happy Hours obowiązują na całą ofertę prematch, nie tylko na mecze Mundialu. W tym czasie rozgrywane jest również wiele turniejów tenisowych, esportowych, mecze siatkówki, koszykówki czy gale sportów walki.
Wyjątkiem, który nie bierze udziału w promocji są zakłady na Sporty Wirtualne

9

Przypominam że na fortunie godzinę przed każdym meczem MŚ będzie można grać bez podatku dlatego warto poczekać z kuponem ale minimalna stawka za jaką trzeba zagrać na kuponie to 20zł.

1

Oby postawiłem że Urugwaj wygra grupę z kursem 1.85

35

Haha tam nic już mnie nie zaskoczy. Okaże się że Sampaoli pójdzie siedzieć. Messi zostanie grającym trenerem, Aregentyna sięgnie po Mistrzostwo Świata, a Leo dołoży do swojej gabloty ZP i Tytuł trenera roku, tak to widzę.

3

Niedobrze to brzmi ze strony osoby o imieniu Łukasz.

0

Zróbmy pomocnika i najlepiej defensywnego bo strzelać to on też nie strzela, a podawać zawsze będzie mógł.

3

Po minie wydaje się że już wie co narobił xd

3

Rybus największa niespodzianka jak na razie na zgrupowaniu już drugi dobry mecz rozgrywa. Teraz dobre podanie do Lewego.

1

Bardzo fajny kurs jest że Urugwaj wygra grupę a trudnej nie ma.

0

To jest rzadkość, że na stadionie Lecha Poznań gospodarz nie przegrał meczu :D

0

Włosy szczególnie.

3

Messi-Ronaldo rywalizacja najlepszych piłkarzy od 10 lat i na końcu teza dlaczego Messi lepszy :D

0

Tylko ja jestem wyjątkowy i nikogo nie przypominam?

13

Przecież to tylko sparing równie dobrze mogliby go nie grać nawet jutro i nic by się nie stało. Ludzie zawsze znajdą gdzieś problem.

0

To słabo się znasz serio takich planet jak Ziemia we wszechświecie jest bardzo bardzo dużo ;)

4

Sam osobiście nie wierze ale uważam że za 200 lat takich ludzi jak ja będzie już o wiele wiele więcej. Ludzie są coraz bardziej inteligentni zaczynamy odkrywać wszechświat. Nie chce myśleć co będzie jeśli odkryjemy obcą cywilizacje i u nich żadnego Boga nie będzie.

0

Loew podobno przedłużył kontrakt.

7

Gość mógłby pod względem pajacowania przebić Mourinho.

1

Macie pomysł kto teraz może być trenerem Realu na następny sezon, Wenger?:D

2

Dobrze że nie grali z Kolumbią.

0

W tą Fifę nie grałem praktycznie w ogóle UT ale w poprzedniej byłem w 1 lidze i trainerowcow trafiłem moze z dwóch. Co innego 3-4 lata temu wtedy ich było mnóstwo nie tylko w 1 lidze.

6

Mane>Firmino

0

Na boisku bardziej nie lubię Ramosa poza boiskiem Ronaldo.

8

Na czele jest CR7, dużo będzie zależeć od mundialu można wręcz powiedzieć wszystko.

38

Dokładnie pewnie każdy z kibiców Realu pali się ze wstydu teraz zamiast się cieszyć że wygrali LM XD

4

W świecie jeszcze gdy Ronaldo ma 6 złotych piłek jeśli Messi nie wygra mundialu.

67

"Ronaldo: Trzeba cieszyć się tym momentem. Ale w najbliższych dniach poinformuję kibiców, którzy zawsze byli u mojego boku, co wydarzy się w mojej przyszłości. W Realu Madryt było mi cudownie."

GOŚĆ JEST GENIUSZEM.. W FINALE ZAGRAŁ KOMPLETNE NIC, a i tak o nim będzie głośno tylko przez te słowa. Nikt nie będzie mówił o tym jak słabo zagrał, a o tym że może odejść z Realu.

2

Karius chyba karierę kończy po tym meczu przynajmniej powinien...

0

W przerwie Kloop nimi ruszy.

10

Salah widzi wszystko na boisku widać że mega inteligenty piłkarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?