DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wchodząc na stronę gdy wyskoczył mi na czerwono regulamin myślałem już że dostałem bana.
1
Innym razem chciał dać mi wskazówki o tym jak powinien poruszać się napastnik. Powiedziałem mu:"Pep ty byłeś pomocnikiem .Nie byłeś znakomitym napastnikiem."
Jakby ktoś jeszcze zastanawiał się dlaczego Eto'o odszedł nie dziwie się wcale z takim zachowaniem. Pep chciał przede wszystkim zjednoczonej szatni.
4
Michał nie jest potrzebny Griezmann sam dojedzie do Barcelony na rowerze.
6
Podobno za nimi jechał Umtiti transfer Griezmanna już chyba pewny.
0
Głupoty gadasz tylko Rocket to był taki Ronaldinho w Galactik Football.
10
Pique, Busquets?
0
Chociaż Dybala jest.
17
A tam Mistrzostwa Świata jeszcze bardziej mnie ekscytują.
0
Jakieś plotki są że min. Liverpool, Chelsea, City nawet. Ale najbardziej prawdopodobne PSG moim zdaniem.
0
W PSG by miał największe szanse na LM z klubów które go chcą, a tylko taki cel mu został.
1
Jeśli któryś z napadziorów wypali formą na mundialu(chyba największa szansa w Coscie) to Hiszpania ma spore szanse na złoto ale jak napastnicy zawiodą polegną pewnie w 1/4 lub 1/2.
1
To sobie znajdą za rok lub dwa. Zyskaliby marketingowo nawet jeśli by tam grał jeden sezon.
3
Bez przesady może przez pół roku nie zapomniał jak się gra w piłkę. Paulinho też grał w Chinach a miał jedną z najlepszych form w reprezentacji.
11
Trochę nie na miejscu żart.
1
Suarez stracił drybling już na zawsze?
4
Teraz tym bardziej odejdzie nawet jak mu zaoferują 30 mln za sezon. Widać jak mu są wdzięczni za te lata...
18
A co miał powiedzieć kibicowi że odchodzi po sezonie? Nie widzę tutaj nic nadzwyczajnego.
0
Gomes-30,Rafinha-30 Paco-20,Munir-10,Deulofeu-10,Vidal-5 Już masz 100 mln ceny dałem niskie patrząc na nasze sprzedaże z ostatnich lat.
3
Jeśli Real przegra w finale i Portugalia nie wygra MŚ to jeden kandydat już odpada.
0
Nie mogą grać z 99 w Hiszpanii bo maksymalny mogą mieć chyba 25. Czego ty nie możesz zrozumieć?
1
? Przez to że Villa przeszedł do nich za grosze mają odpuścić i spokojnie dać odejść swojemu najlepszemu zawodnikowi bo nie rozumiem?
0
Peru, Tunezja widzę że nie tylko Polska mnie śmieszyła na 6 miejscu :D Tak tak wiem jak ten ranking działa.
2
O ja ty żyjesz chłopie? :D
0
Szansę oceniam standardowo na 50% Neymar chce Barca nie chce.
27
Myślę że powinieneś zaoszczędzać na czymś innym.
18
Hahah co? Tryplet z Ligą Europy to dla mnie nie tryplet.
1
2
Mam Xiaomi inny model ale i tak polecam 2 lata a śmiga prawie jak nowy zero ścinek tyle razy co upadł a tylko są 2 lekkie pęknięcia. Nawet bym się nie zastanawiał bo Xiaomi zjada Huawei pod każdym względem.
2
A ten co puścił te gole sam spadł z ligi.
2
Boli mnie gra Suareza w tym sezonie miał tam okres gdzie przez miesiąc jego gra mogła się podobać. Statystyki go bronią i nic więcej tym bardziej cieszę się z prawdopodobnego przejścia Griezmanna.