0

Wchodząc na stronę gdy wyskoczył mi na czerwono regulamin myślałem już że dostałem bana.

1

Innym razem chciał dać mi wskazówki o tym jak powinien poruszać się napastnik. Powiedziałem mu:"Pep ty byłeś pomocnikiem .Nie byłeś znakomitym napastnikiem."
Jakby ktoś jeszcze zastanawiał się dlaczego Eto'o odszedł nie dziwie się wcale z takim zachowaniem. Pep chciał przede wszystkim zjednoczonej szatni.

4

Michał nie jest potrzebny Griezmann sam dojedzie do Barcelony na rowerze.

6

Podobno za nimi jechał Umtiti transfer Griezmanna już chyba pewny.

0

Głupoty gadasz tylko Rocket to był taki Ronaldinho w Galactik Football.

10

Pique, Busquets?

0

Chociaż Dybala jest.

17

A tam Mistrzostwa Świata jeszcze bardziej mnie ekscytują.

0

Jakieś plotki są że min. Liverpool, Chelsea, City nawet. Ale najbardziej prawdopodobne PSG moim zdaniem.

0

W PSG by miał największe szanse na LM z klubów które go chcą, a tylko taki cel mu został.

1

Jeśli któryś z napadziorów wypali formą na mundialu(chyba największa szansa w Coscie) to Hiszpania ma spore szanse na złoto ale jak napastnicy zawiodą polegną pewnie w 1/4 lub 1/2.

1

To sobie znajdą za rok lub dwa. Zyskaliby marketingowo nawet jeśli by tam grał jeden sezon.

3

Bez przesady może przez pół roku nie zapomniał jak się gra w piłkę. Paulinho też grał w Chinach a miał jedną z najlepszych form w reprezentacji.

11

Trochę nie na miejscu żart.

1

Suarez stracił drybling już na zawsze?

4

Teraz tym bardziej odejdzie nawet jak mu zaoferują 30 mln za sezon. Widać jak mu są wdzięczni za te lata...

18

A co miał powiedzieć kibicowi że odchodzi po sezonie? Nie widzę tutaj nic nadzwyczajnego.

0

Gomes-30,Rafinha-30 Paco-20,Munir-10,Deulofeu-10,Vidal-5 Już masz 100 mln ceny dałem niskie patrząc na nasze sprzedaże z ostatnich lat.

3

Jeśli Real przegra w finale i Portugalia nie wygra MŚ to jeden kandydat już odpada.

0

Nie mogą grać z 99 w Hiszpanii bo maksymalny mogą mieć chyba 25. Czego ty nie możesz zrozumieć?

1

? Przez to że Villa przeszedł do nich za grosze mają odpuścić i spokojnie dać odejść swojemu najlepszemu zawodnikowi bo nie rozumiem?

0

Peru, Tunezja widzę że nie tylko Polska mnie śmieszyła na 6 miejscu :D Tak tak wiem jak ten ranking działa.

2

O ja ty żyjesz chłopie? :D

0

Szansę oceniam standardowo na 50% Neymar chce Barca nie chce.

27

Myślę że powinieneś zaoszczędzać na czymś innym.

18

Hahah co? Tryplet z Ligą Europy to dla mnie nie tryplet.

1

2

Mam Xiaomi inny model ale i tak polecam 2 lata a śmiga prawie jak nowy zero ścinek tyle razy co upadł a tylko są 2 lekkie pęknięcia. Nawet bym się nie zastanawiał bo Xiaomi zjada Huawei pod każdym względem.

2

A ten co puścił te gole sam spadł z ligi.

2

Boli mnie gra Suareza w tym sezonie miał tam okres gdzie przez miesiąc jego gra mogła się podobać. Statystyki go bronią i nic więcej tym bardziej cieszę się z prawdopodobnego przejścia Griezmanna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?