DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Nie wiem czy Vermaelen kiedykolwiek zawiódł gdy grał. Zostawiłbym go na następny sezon kasy za niego i tak dużej nie weźmiemy nie narzeka na liczbę minut.
11
Mecz charytatywny jakiś 100%
4
Co Cię to dziwi teraz ludzie zarabiają więcej to więcej wydają. Rower na tamte czasy za 400zł to tak jak teraz telefon za 1500zł.
0
hahah Napoli jednak wygrywa a przed chwilą ich skreśliłem
1
Arek Milik Gol :D
0
Dlatego polecam remis.
0
Napoli na to wychodzi traci pkt z Chievo i znamy mistrza Włoch.
1
Aha a ja na nich postawiłem nie mogłeś napisać godzinę wcześniej haha
3
Też chcę zobaczyć jak można wyślij :D
1
Suarez mój boże... Dembele piękna piłka
0
Podpinam się do Polskiego aby.
2
Griezmann za dużo fortnite :D
7
Patrząc na to jak solidnie gramy w obronie w tym sezonie mając w ataku Messiego czy Suareza na obronę Liverpoolu dwumecz z nimi nie byłby najgorszy. Chociaż wolałbym osobiście taki finał.
4
W Juventusie? Czy ja dobrze usłyszałem haha jakieś nowe miasto?
1
No mają po tym jak Real odpał w 1/2 z Juve, a Barcelona wygrała z nimi w finale. Nie wiem skąd te wnioski.
1
Kolejność przypadkowa
Heroes 3
Cs 1.6/GO
GTA san andreas
PES 06
0
Jeśli szukasz telefonu do 1000 zł to na rynku obecnie nie ma lepszych telefonów od xiaomi.
4
Jak masz 13 lat i szukasz dziewczyny dlaczego nie?
1
Hiszpania i w drugim meczu remis.
1
A to te wszystkie walki nie są ustawione? XD
1
3 klasa podstawówki chyba już po mieście się włóczyło przez to że miałem starszych kolegów :D
3
Dembele na 100% pojedzie moim zdaniem. Nawet jeśli miałby nie grać w 1 składzie to i tak się przyda taki motorek na skrzydle na podmęczonych rywali.
0
Też szukam właśnie i nie ma.
12
Barcelona-Roma 90%-10%
Real-Juventus 65%-35%
Bayern-Sevilla 80%-20%
City-Liverpool 70%-30%
Tak wyglądają już bardziej te procenty...
1
Jeśli każdy z faworytów wygra będą mega mocne pary w półfinałach Barca, Real, Bayern, City.
0
Dziękówa oglądałem w TVP a komentarz z C+ wiadomo lepiej,
1
Mam wrażenie że ten mecz komentuje 2 dziadków którzy nie znają się na futbolu jeden chce przegadać drugiego. Szpakowski mówi o Courtoisie a drugi zaczyna mówić coś o Ter Stegenie.
2
Aleksis Vidal coś pięknego Szpakowski.
0
A mi pogratulujecie bo zgadłem wynik 2-0 po 1 bramce Messiego niestety nie wie kto strzeli drugą.
0
Nigdzie nie widzę tego wywiadu wydaje się że fake.