16

Nie wiem czy Vermaelen kiedykolwiek zawiódł gdy grał. Zostawiłbym go na następny sezon kasy za niego i tak dużej nie weźmiemy nie narzeka na liczbę minut.

11

Mecz charytatywny jakiś 100%

4

Co Cię to dziwi teraz ludzie zarabiają więcej to więcej wydają. Rower na tamte czasy za 400zł to tak jak teraz telefon za 1500zł.

0

hahah Napoli jednak wygrywa a przed chwilą ich skreśliłem

1

Arek Milik Gol :D

0

Dlatego polecam remis.

0

Napoli na to wychodzi traci pkt z Chievo i znamy mistrza Włoch.

1

Aha a ja na nich postawiłem nie mogłeś napisać godzinę wcześniej haha

3

Też chcę zobaczyć jak można wyślij :D

1

Suarez mój boże... Dembele piękna piłka

0

Podpinam się do Polskiego aby.

2


Griezmann za dużo fortnite :D

7

Patrząc na to jak solidnie gramy w obronie w tym sezonie mając w ataku Messiego czy Suareza na obronę Liverpoolu dwumecz z nimi nie byłby najgorszy. Chociaż wolałbym osobiście taki finał.

4

W Juventusie? Czy ja dobrze usłyszałem haha jakieś nowe miasto?

1

No mają po tym jak Real odpał w 1/2 z Juve, a Barcelona wygrała z nimi w finale. Nie wiem skąd te wnioski.

1

Kolejność przypadkowa
Heroes 3
Cs 1.6/GO
GTA san andreas
PES 06

0

Jeśli szukasz telefonu do 1000 zł to na rynku obecnie nie ma lepszych telefonów od xiaomi.

4

Jak masz 13 lat i szukasz dziewczyny dlaczego nie?

1

Hiszpania i w drugim meczu remis.

1

A to te wszystkie walki nie są ustawione? XD

1

3 klasa podstawówki chyba już po mieście się włóczyło przez to że miałem starszych kolegów :D

3

Dembele na 100% pojedzie moim zdaniem. Nawet jeśli miałby nie grać w 1 składzie to i tak się przyda taki motorek na skrzydle na podmęczonych rywali.

0

Też szukam właśnie i nie ma.

12

Barcelona-Roma 90%-10%
Real-Juventus 65%-35%
Bayern-Sevilla 80%-20%
City-Liverpool 70%-30%
Tak wyglądają już bardziej te procenty...

1

Jeśli każdy z faworytów wygra będą mega mocne pary w półfinałach Barca, Real, Bayern, City.

0

Dziękówa oglądałem w TVP a komentarz z C+ wiadomo lepiej,

1

Mam wrażenie że ten mecz komentuje 2 dziadków którzy nie znają się na futbolu jeden chce przegadać drugiego. Szpakowski mówi o Courtoisie a drugi zaczyna mówić coś o Ter Stegenie.

2

Aleksis Vidal coś pięknego Szpakowski.

0

A mi pogratulujecie bo zgadłem wynik 2-0 po 1 bramce Messiego niestety nie wie kto strzeli drugą.

0

Nigdzie nie widzę tego wywiadu wydaje się że fake.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?