1

Teraz czas chłopie na to drugie jeszcze ważniejsze.

0

Suarez w tym sezonie to jest żart.

0

To Messi jak już zaczął strzelać Buffonowi to tak że on przy 2 bramkach nawet nie drgnął :D

1

Na początku bardzo dobrze zaczął przy pierwszym golu świetnie zaczął akcje, 2 połowa już słaba.

13

Sektor niebo.

0

Kim byś bronił?

0

TAk

0

Może strzelić 60 bramek w tej lidze francuskiej dopóki nie wygra MŚ lub LM to nie wygra ZP.

0

Busi najlepszy mecz sezonu??? Moim zdaniem zrobił sporo błędów.

0

Messi strasznie dzisiaj chce by Suarez strzelił gola.

1

Ale mamy 2 czarne młode motorki po prawej stronie.

0

Chyba jednak kupiliśmy Bolta.

5

Umtiti taki dzik że nawet strzały broni :D

0

Suarez ale Neymar już nie gra :/

4

Moim zdaniem Bojan Krkić i tak będzie lepszym piłkarzem.

1

No i Bramka Dembele po wejściu.

0

Zawsze jest opóźnienie z 30 sekund wyłącz flashscora.

0

Już trzeci :D

2

To czas na karnego :D

0

Rakitić nie zapomniał jak się gra do przodu?

0

Bartek serio wydał te pieniądze co zostały z Neymara na sędziów XD

0

Szczerze ja bo Real może mieć już 4 pkt straty.

16

Ten Apoel na SB ich niesamowicie wymęczy do ostatnich minut będzie walka o punkty.

0

Przed sezonem obstawiałem że walka o mistrza będzie pomiędzy dwoma Manchesterami. Myślę że City jednak sięgnie po mistrza, United będzie drugie, a Chelsea 3.

8

Jeszcze dziś nie wygraliśmy ;)

0

Serio to się stało? XD

0

Słupek ahhaha Real w końcu ma pecha XD

0

Będzie zawieszenie dla Marcelo? ;)

0

Ale wyjął Raul Fernandez bombe Marcelo i czerwo Marcelo XXD

26

Bo zaraz uwierzę że Real u siebie zremisuje z Levante XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?