DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli Neymar by wygrał MŚ to dostanie ZP.
0
W tym roku może hegemonia się skończyć Messiego i Ronaldo jeśli żaden z nich nie wygra LM lub Mundialu.
0
To ktoś mu wierzy?
0
Nie wiadomo bo nikt nie wie kto będzie w jakiej formie za 3 sezony.
0
31 latek miałby zastąpić 32-latka? No nie bardzo.
1
Co z Munirem teraz haha to jest dramat oni nawet sprzedawać nie potrafią, a Vermaelen został tylko dlatego że go nie potrafili sprzedać.
4
W sumie to dobrze że nie kupili jakiegoś Ozila albo Di Marii. Nowy zarząd będzie miał więcej pieniędzy na następny sezon, zawsze jakieś plusy :D
14
Za 4 min Barto przesądzi o swym losie.
0
Co się stało?
0
Wtedy co dalej jak się uda?
0
Oczywiście że źle. Wiekowy i to jest cień zawodnika z Realu tak samo z resztą jak Di Maria. Na dodatek byłoby trzeba wyłożyć pewnie co najmniej 50mln.
0
Mógłby artykuł się pojawić co się stanie jakby się udało bodajże uzbierać chyba 20 tysięcy podpisów.
0
Na S.Roberto to liczę obok Iniesty.
4
Jak nie ściągniemy już nikogo do środka pola to pozostało liczyć jedynie na formę Iniesty w kluczowym momencie sezonu czyli od marca. Jeśli Iniesta nie da rady już dać tego co kiedyś to jesteśmy skończeni takie jest moje zdanie ;)
0
3 razy bardziej bym wolał Seriego.
3
Dzisiaj mi się śniło że Bartomeu po tym jak nikogo już nie kupił na konferencji poszedł do pokoju i wrócił z kartką na której pisało po hiszpańsku Bartomeu dymisja. Stal obok niej i się uśmiechał jak to Bartek.
24
Co XD?
0
Lecę spać ciężko się to ogląda myślałem że wytrzymam do 1 połowy chociaż. Obstawiam 1:1 po bramkach Suareza i Leo.
5
No tak bo po 20 minutach gry to oznacza że jest to słaby trener...
3
https://gyazo.com/b5a8c1f57e6902bd48174705f67e1cff on już wiedział
0
To nie wiem ile będzie trzeba zapłacić za podstawowego napastnika reprezentacji Giroud będzie trzeba rozbić bank.
2
Widzę że o 20 miała być oficjalka Cou :D Dobrze że nie widziałem tego newsa wcześniej i nie czekałem.
1
Ronaldo ma kelnerów w grupie nie licząc Szwajcarii i słabiutkich Węgier.
117
Przychodzi Krychowiak na pierwszy trening w West Bromwich. Wszyscy dziwnie na niego patrzą. W końcu trener mówi:
- Słuchaj, może jednak założysz dres? Garnitur to sobie zostaw na oficjalną konferencję na jutro.
- Jutro będzie futro.
Znalezione w internetach
0
Juventus podobno odrzucił ofertę wolą 140mln.
0
Przecież to jest plotka wiadomo po co. Liverpool chce go kupić to Barca postanowiła albo sprzedacie nam Cou albo my włączamy się do walki po Lemara.
1
Oczywiście że nie tylko dla kasy ale na pewno była ona bardzo ważna. Gdyby w PSG miał zarabiać 2 razy mniej niż w Barcelonie gwarantuję Ci że nie przeszedłby.
0
O kurde zapomniałem że mamy jeszcze Rafinhe XD
1
Muszą mieć jakiś plan. Mówili że ściągną jeszcze 1 lub 2 zawodników. Pewnie jak nie uda się z Cou rzucą w ostatni dzień z 50mln za Seriego i w ten sam dzień jest nasz.
1
Z Dembele też była cisza przez tydzień a potem w ten sam dzień raptownie wszyscy podawali że już jest dogadany z Barcą ;)