0

Jeśli Neymar by wygrał MŚ to dostanie ZP.

0

W tym roku może hegemonia się skończyć Messiego i Ronaldo jeśli żaden z nich nie wygra LM lub Mundialu.

0

To ktoś mu wierzy?

0

Nie wiadomo bo nikt nie wie kto będzie w jakiej formie za 3 sezony.

0

31 latek miałby zastąpić 32-latka? No nie bardzo.

1

Co z Munirem teraz haha to jest dramat oni nawet sprzedawać nie potrafią, a Vermaelen został tylko dlatego że go nie potrafili sprzedać.

4

W sumie to dobrze że nie kupili jakiegoś Ozila albo Di Marii. Nowy zarząd będzie miał więcej pieniędzy na następny sezon, zawsze jakieś plusy :D

14

Za 4 min Barto przesądzi o swym losie.

0

Co się stało?

0

Wtedy co dalej jak się uda?

0

Oczywiście że źle. Wiekowy i to jest cień zawodnika z Realu tak samo z resztą jak Di Maria. Na dodatek byłoby trzeba wyłożyć pewnie co najmniej 50mln.

0

Mógłby artykuł się pojawić co się stanie jakby się udało bodajże uzbierać chyba 20 tysięcy podpisów.

0

Na S.Roberto to liczę obok Iniesty.

4

Jak nie ściągniemy już nikogo do środka pola to pozostało liczyć jedynie na formę Iniesty w kluczowym momencie sezonu czyli od marca. Jeśli Iniesta nie da rady już dać tego co kiedyś to jesteśmy skończeni takie jest moje zdanie ;)

0

3 razy bardziej bym wolał Seriego.

3

Dzisiaj mi się śniło że Bartomeu po tym jak nikogo już nie kupił na konferencji poszedł do pokoju i wrócił z kartką na której pisało po hiszpańsku Bartomeu dymisja. Stal obok niej i się uśmiechał jak to Bartek.

24

Co XD?

0

Lecę spać ciężko się to ogląda myślałem że wytrzymam do 1 połowy chociaż. Obstawiam 1:1 po bramkach Suareza i Leo.

5

No tak bo po 20 minutach gry to oznacza że jest to słaby trener...

3

0

To nie wiem ile będzie trzeba zapłacić za podstawowego napastnika reprezentacji Giroud będzie trzeba rozbić bank.

2

Widzę że o 20 miała być oficjalka Cou :D Dobrze że nie widziałem tego newsa wcześniej i nie czekałem.

1

Ronaldo ma kelnerów w grupie nie licząc Szwajcarii i słabiutkich Węgier.

117

Przychodzi Krychowiak na pierwszy trening w West Bromwich. Wszyscy dziwnie na niego patrzą. W końcu trener mówi:
- Słuchaj, może jednak założysz dres? Garnitur to sobie zostaw na oficjalną konferencję na jutro.
- Jutro będzie futro.

Znalezione w internetach

0

Juventus podobno odrzucił ofertę wolą 140mln.

0

Przecież to jest plotka wiadomo po co. Liverpool chce go kupić to Barca postanowiła albo sprzedacie nam Cou albo my włączamy się do walki po Lemara.

1

Oczywiście że nie tylko dla kasy ale na pewno była ona bardzo ważna. Gdyby w PSG miał zarabiać 2 razy mniej niż w Barcelonie gwarantuję Ci że nie przeszedłby.

0

O kurde zapomniałem że mamy jeszcze Rafinhe XD

1

Muszą mieć jakiś plan. Mówili że ściągną jeszcze 1 lub 2 zawodników. Pewnie jak nie uda się z Cou rzucą w ostatni dzień z 50mln za Seriego i w ten sam dzień jest nasz.

1

Z Dembele też była cisza przez tydzień a potem w ten sam dzień raptownie wszyscy podawali że już jest dogadany z Barcą ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?