0

GOOOL deulofeu

0

Kto tak sklepał teraz z Luisem?

0

To nie był Reus tylko Reojs.

18

Miki genialny troll, którego łykało 90% użytkowników :D

23

Może odejścia Neymara potrzebowaliśmy? Jak na razie dwie potrójne korony zdobywaliśmy po samych rewolucjach kadrowych i nowym trenerem, jestem dobrej myśli.

15

Skoro twoje avatary się nie sprawdzają to weź ustaw Paulinho żeby było wiadome już w 100%, że nie przejdzie.

0

Nie ale Douglas już tak.

5

Turan: To była wielka przyjemność, móc żyć z Tobą przez te wszystkie niezapomniane chwile mój bracie. Życzę Ci wszystkiego najlepszego. Zawsze...

18

No chyba sobie żartujesz w życiu za takie pieniądze.

0

Mają kasę ale wciąż nie tak dużo jak Paryż. Neymar pójdzie tam gdzie dadzą więcej.

0

Mistrzostwo Francji i puchar co roku gwarantowany.

7

Kotki nie drapcie się ;)

4

Serio teraz to napisałeś? XD

0

To nic nie da ona prześladuje każdego moblinego użytkownika fcbarca.com :/

0

Na 26 newsów ostatnich 19 to o Neymarze no nieźle :D + jeszcze 2 przeglądy prasy gdzie pisano również o Neymarze.

0

Dopóki w Realu gra Ronaldo nie na szans żeby Neymar tam trafił.

0

Nie wierze że powstanie coś lepszego jak np. kiedyś Nemesis Neymar,Messi,Alexis

1

Już ktoś wymyślił nową nazwę tridente jakby Dembele przeszedł?

2

Dembele jest na wyższym poziomie niż Neymar w wieku 20 lat, ewentualnie tym samym.

0

Już są na wylocie i mają jeszcze powiedzieć cenę za Neymara? W niczym im to nie pomoże.

0

Za 2-3 lata jeśli Dembele będzie się tak rozwijać jak dotychczas może dać tak samo wiele.

7

Jak nasz zarząd zgodzi się na jakiegoś Di Marię to będą frajerami dekady. PSG jeśli chce uniknąć kary to niech płaci z 150mln+Verratti albo nie ma o czym mówić i niech się głowią jak ominąć Fair Play.

0

może 30 lat.

1

Śmieszy mnie to jak on mówi. 90 tyś subskrypcji w tym 80 tyś to dzieciaki które nie skończyły 15 roku życia. Wystarczy spojrzeć na komentarze pod filmem.

27

"Dowiemy się również, że PSG będzie musiał zaoferować jednego ze swoich graczy, jeśli chce negocjować transfer Brazylijczyka."
Postawić ultimatum albo Verratti i obniżamy cenę albo nikt i mają problemy z Fair Play :) Myślę że bardziej im zależy na Neymarze niż Verrattim.

0

Teraz pytanie czy Coutinho jak przyjdzie w miejsce Neymara czyli na skrzydło to kogo możemy sprowadzić do pomocy? Czy może Coutinho do pomocy, a szukamy skrzydłowego?

1

A to on gra XD

0

Mecz typowy pod show pewnie była umowa żeby obydwie strony grały wysoko i bez obrony.

23

Messi nie podał do Neymara który by miał pustą bramkę. Neymar OFICJALNIE w PSG!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?