DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
GOOOL deulofeu
0
Kto tak sklepał teraz z Luisem?
0
To nie był Reus tylko Reojs.
18
Miki genialny troll, którego łykało 90% użytkowników :D
23
Może odejścia Neymara potrzebowaliśmy? Jak na razie dwie potrójne korony zdobywaliśmy po samych rewolucjach kadrowych i nowym trenerem, jestem dobrej myśli.
15
Skoro twoje avatary się nie sprawdzają to weź ustaw Paulinho żeby było wiadome już w 100%, że nie przejdzie.
0
Nie ale Douglas już tak.
5
Turan: To była wielka przyjemność, móc żyć z Tobą przez te wszystkie niezapomniane chwile mój bracie. Życzę Ci wszystkiego najlepszego. Zawsze...
18
No chyba sobie żartujesz w życiu za takie pieniądze.
0
Mają kasę ale wciąż nie tak dużo jak Paryż. Neymar pójdzie tam gdzie dadzą więcej.
0
Mistrzostwo Francji i puchar co roku gwarantowany.
7
Kotki nie drapcie się ;)
4
Serio teraz to napisałeś? XD
0
To nic nie da ona prześladuje każdego moblinego użytkownika fcbarca.com :/
0
Na 26 newsów ostatnich 19 to o Neymarze no nieźle :D + jeszcze 2 przeglądy prasy gdzie pisano również o Neymarze.
0
Dopóki w Realu gra Ronaldo nie na szans żeby Neymar tam trafił.
0
Nie wierze że powstanie coś lepszego jak np. kiedyś Nemesis Neymar,Messi,Alexis
1
Już ktoś wymyślił nową nazwę tridente jakby Dembele przeszedł?
2
Dembele jest na wyższym poziomie niż Neymar w wieku 20 lat, ewentualnie tym samym.
0
Już są na wylocie i mają jeszcze powiedzieć cenę za Neymara? W niczym im to nie pomoże.
0
Za 2-3 lata jeśli Dembele będzie się tak rozwijać jak dotychczas może dać tak samo wiele.
7
Jak nasz zarząd zgodzi się na jakiegoś Di Marię to będą frajerami dekady. PSG jeśli chce uniknąć kary to niech płaci z 150mln+Verratti albo nie ma o czym mówić i niech się głowią jak ominąć Fair Play.
0
może 30 lat.
1
Śmieszy mnie to jak on mówi. 90 tyś subskrypcji w tym 80 tyś to dzieciaki które nie skończyły 15 roku życia. Wystarczy spojrzeć na komentarze pod filmem.
64
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/20451720_1537807979612629_7329309865496445191_o.jpg?oh=231f638db9e56551dea656b084fe1bf4&oe=5A3435E8
XD
27
"Dowiemy się również, że PSG będzie musiał zaoferować jednego ze swoich graczy, jeśli chce negocjować transfer Brazylijczyka."
Postawić ultimatum albo Verratti i obniżamy cenę albo nikt i mają problemy z Fair Play :) Myślę że bardziej im zależy na Neymarze niż Verrattim.
0
Teraz pytanie czy Coutinho jak przyjdzie w miejsce Neymara czyli na skrzydło to kogo możemy sprowadzić do pomocy? Czy może Coutinho do pomocy, a szukamy skrzydłowego?
1
A to on gra XD
0
Mecz typowy pod show pewnie była umowa żeby obydwie strony grały wysoko i bez obrony.
23
Messi nie podał do Neymara który by miał pustą bramkę. Neymar OFICJALNIE w PSG!