DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak samo było z Mikim Messim :D Też był trollem, a ludzie z nim dyskutowali.
5
Oni nam zabrali Danilo to my Gomesa, obydwaj udani :)
0
Porównywanie skoczka do piłkarza klasy światowej jest nie na miejscu. Donnarumma przez pół roku kontraktu gdzie inkasuje rocznie 6mln euro zarobi więcej niż Stoch przez całą karierę ;)
1
No tak jak przez całą karierę zarobi z 100mln(chociaż i tak to będzie wyższa kwota) To po zakończeniu kariery pójdzie do sklepu i będzie sprzedawać ubrania bo nie miał matury XD
1
On już w tym wieku jest ustawiony do końca życia, więc o jego mature nie musisz się martwić bo jest mu ona zbędna.
3
Po co mu matura?
2
Przez taki kontrakt Messi długo w Barcelonie nie pogra pewnie do 33 lat około. Po tym wieku aż tak decydujący nie będzie, a budżet będzie pobierał ogromny.
0
Obstawiam 1,5mln euro + 500 tyś zmiennych :D
19
"Jak zawsze dałem z siebie wszystko i grałem dla reprezentacji z pełnym zaangażowaniem, mimo że urodziły mi się dzieci i jeszcze ich nie widziałem" – podkreślił Ronaldo.
Sorry ale dla mnie to jest podejrzane że wynajmuje surogatki żeby mu rodziły dzieci. Nie zdziwię się jak Ronaldo okaże się po zakończeniu kariery Homoseksualistą.
5
Śmiejesz się a na tej stronie byłoby to samo. Niektórzy kibicowaliby Argentynie.
0
Chile Chile Viva Chile :D
0
HAHa aż mi się Euro przypomniało :D
0
W tym meczu niech tam lepiej nie strzela niech nastawi celownik na przyszły sezon w Barcelonie :D
0
To samo pisałeś pewnie z Roberto cierpliwości...
0
A na którym trzeba być by zostać losowanym z 1 koszyka?
0
Wisły nie stać na Kube ale i tak za wcześnie na Ekstraklase tym bardziej że za rok MŚ.
3
https://www.facebook.com/SuarezMessiNeymar/videos/2153951548206908/
Ten Verratti :D
0
Za dużo pisało że Barca chce 20.
0
Pewnie z 150.
16
To by było samobójstwo broniąc w 6.
2
Zero wartości ma ten klub... Wyobrażacie sobie żeby Barca chciała sprowadzić np. Ronaldo gdy ten już grał w Realu parę ładnych sezonów?
1
Czy ty przesłałeś cały poprzedni sezon?
5
Ale ta koszulka jest okropna jedna z gorszych jakie miała Barca.
0
Powiedz to Gijon jak zremisowali z Realem w 1 kolejce albo Alaves jak pokonali nas 2:1 na CN.
45
Jednak wypożyczenie, Barca wierna tradycjom. Liczę na wypożyczenie jeszcze Vermaelena, a o Tello bym zapomniał.
3
Mourinho już rozwiał wątpliwości i powiedział że nie są zainteresowani Ronaldo i to są tylko zagrywki ze strony agenta. źródło: Diario Gol
35
No to Verratti nie przejdzie to już koniec jak ściągną jego rodaka XD
1
Ale Dembele nie gra na pozycji Suareza tylko Messiego.
0
Ale PSG by nie chciało zarobić bo pieniędzy to im nie potrzeba. Pewnie by wtedy przesiedział rok na trybunach.
0
Dembele w życiu nie przejdzie jako rezerwowy mając wszystko w Borussi. Przy MSN pogra tyle co Paco czyli prawie nic.