0

Tak samo było z Mikim Messim :D Też był trollem, a ludzie z nim dyskutowali.

5

Oni nam zabrali Danilo to my Gomesa, obydwaj udani :)

0

Porównywanie skoczka do piłkarza klasy światowej jest nie na miejscu. Donnarumma przez pół roku kontraktu gdzie inkasuje rocznie 6mln euro zarobi więcej niż Stoch przez całą karierę ;)

1

No tak jak przez całą karierę zarobi z 100mln(chociaż i tak to będzie wyższa kwota) To po zakończeniu kariery pójdzie do sklepu i będzie sprzedawać ubrania bo nie miał matury XD

1

On już w tym wieku jest ustawiony do końca życia, więc o jego mature nie musisz się martwić bo jest mu ona zbędna.

3

Po co mu matura?

2

Przez taki kontrakt Messi długo w Barcelonie nie pogra pewnie do 33 lat około. Po tym wieku aż tak decydujący nie będzie, a budżet będzie pobierał ogromny.

0

Obstawiam 1,5mln euro + 500 tyś zmiennych :D

19

"Jak zawsze dałem z siebie wszystko i grałem dla reprezentacji z pełnym zaangażowaniem, mimo że urodziły mi się dzieci i jeszcze ich nie widziałem" – podkreślił Ronaldo.

Sorry ale dla mnie to jest podejrzane że wynajmuje surogatki żeby mu rodziły dzieci. Nie zdziwię się jak Ronaldo okaże się po zakończeniu kariery Homoseksualistą.

5

Śmiejesz się a na tej stronie byłoby to samo. Niektórzy kibicowaliby Argentynie.

0

Chile Chile Viva Chile :D

0

HAHa aż mi się Euro przypomniało :D

0

W tym meczu niech tam lepiej nie strzela niech nastawi celownik na przyszły sezon w Barcelonie :D

0

To samo pisałeś pewnie z Roberto cierpliwości...

0

A na którym trzeba być by zostać losowanym z 1 koszyka?

0

Wisły nie stać na Kube ale i tak za wcześnie na Ekstraklase tym bardziej że za rok MŚ.

0

Za dużo pisało że Barca chce 20.

0

Pewnie z 150.

16

To by było samobójstwo broniąc w 6.

2

Zero wartości ma ten klub... Wyobrażacie sobie żeby Barca chciała sprowadzić np. Ronaldo gdy ten już grał w Realu parę ładnych sezonów?

1

Czy ty przesłałeś cały poprzedni sezon?

5

Ale ta koszulka jest okropna jedna z gorszych jakie miała Barca.

0

Powiedz to Gijon jak zremisowali z Realem w 1 kolejce albo Alaves jak pokonali nas 2:1 na CN.

45

Jednak wypożyczenie, Barca wierna tradycjom. Liczę na wypożyczenie jeszcze Vermaelena, a o Tello bym zapomniał.

3

Mourinho już rozwiał wątpliwości i powiedział że nie są zainteresowani Ronaldo i to są tylko zagrywki ze strony agenta. źródło: Diario Gol

35

No to Verratti nie przejdzie to już koniec jak ściągną jego rodaka XD

1

Ale Dembele nie gra na pozycji Suareza tylko Messiego.

0

Ale PSG by nie chciało zarobić bo pieniędzy to im nie potrzeba. Pewnie by wtedy przesiedział rok na trybunach.

0

Dembele w życiu nie przejdzie jako rezerwowy mając wszystko w Borussi. Przy MSN pogra tyle co Paco czyli prawie nic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?